DOBAR DAN. JA SAM.....................

d1:
Gazdarica:
S obzirom da sam primijetila da vise mojih radnih kolega cita forume na krstarici, ne mogu ime da kazem... Bez veze bi mi bilo da svi oni znaju sta ja volim u seksu i sta radim, a to sve mogu da procitaju na "Lj i S"...
da se meni javi neki problem te vrste napisao bih na parce papira licemer i zalepio im na ledja :roll:
ma sasvim je ok zato imamo mogucnost prijavljivanja.Ali me interesuje ako zaista dvoje ljudi zeli da se upozna.Kako to uciniti a ne otkrivati licne podatke drugim ljudima.
 
Anonymous:
d1:
Gazdarica:
S obzirom da sam primijetila da vise mojih radnih kolega cita forume na krstarici, ne mogu ime da kazem... Bez veze bi mi bilo da svi oni znaju sta ja volim u seksu i sta radim, a to sve mogu da procitaju na "Lj i S"...
da se meni javi neki problem te vrste napisao bih na parce papira licemer i zalepio im na ledja :roll:
ma sasvim je ok zato imamo mogucnost prijavljivanja.Ali me interesuje ako zaista dvoje ljudi zeli da se upozna.Kako to uciniti a ne otkrivati licne podatke drugim ljudima.

PA LEPO. PRIJAVI SE PA ONDA SA NEKIM KO TE INTERESUJE MOZES DA SE DOPISUJES PRIVAT.
 
Registrovani clanovi, goste, imaju mogucnost slanja privatnih poruka.. Tamo mogu da razmijene takve podatke, a da drugi to ne vide...

D1, znaju moje kolege da sam ja otkacena, ali ipak neke stvari treba da ostanu u sferi intime...
Doduse, nekoliko ih zna da je ovo moj nick, ali oni su ipak OK, pa mi nije toliko neugodno...
 
Kapris:
JOVANA77:
E BAS ME ZANIMA DA LI NEKO IMA PETLJU DA KAZE SVOJE IME I PREZIME. DA CUJEM.................



JA SAM JOVANA RISTIC A TI?

Draga Jovana, lepo je sto ti "imas petlju" tamo negde iz Osterreicha...
Btw, jesi li primetila da samo ti kucas velika slova?

Inace, vrlo si simpaticna, pozdrav.

DA PRIMETILA I OBJASNILA VEC MILION PUTA ZASTO PISEM VELIKIM SLOVIMA.

O HVALA HVALA
 

Back
Top