DOBAR DAN. JA SAM.....................

Gost
d1:
Gazdarica:
S obzirom da sam primijetila da vise mojih radnih kolega cita forume na krstarici, ne mogu ime da kazem... Bez veze bi mi bilo da svi oni znaju sta ja volim u seksu i sta radim, a to sve mogu da procitaju na "Lj i S"...
da se meni javi neki problem te vrste napisao bih na parce papira licemer i zalepio im na ledja :roll:
ma sasvim je ok zato imamo mogucnost prijavljivanja.Ali me interesuje ako zaista dvoje ljudi zeli da se upozna.Kako to uciniti a ne otkrivati licne podatke drugim ljudima.

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
Anonymous:
d1:
Gazdarica:
S obzirom da sam primijetila da vise mojih radnih kolega cita forume na krstarici, ne mogu ime da kazem... Bez veze bi mi bilo da svi oni znaju sta ja volim u seksu i sta radim, a to sve mogu da procitaju na "Lj i S"...
da se meni javi neki problem te vrste napisao bih na parce papira licemer i zalepio im na ledja :roll:
ma sasvim je ok zato imamo mogucnost prijavljivanja.Ali me interesuje ako zaista dvoje ljudi zeli da se upozna.Kako to uciniti a ne otkrivati licne podatke drugim ljudima.

PA LEPO. PRIJAVI SE PA ONDA SA NEKIM KO TE INTERESUJE MOZES DA SE DOPISUJES PRIVAT.

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
Kapris:
JOVANA77:
E BAS ME ZANIMA DA LI NEKO IMA PETLJU DA KAZE SVOJE IME I PREZIME. DA CUJEM.................

JA SAM JOVANA RISTIC A TI?

Draga Jovana, lepo je sto ti "imas petlju" tamo negde iz Osterreicha...
Btw, jesi li primetila da samo ti kucas velika slova?

Inace, vrlo si simpaticna, pozdrav.

DA PRIMETILA I OBJASNILA VEC MILION PUTA ZASTO PISEM VELIKIM SLOVIMA.

O HVALA HVALA

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.