Do ovog momenta sam branila Đenovu, ajd' sad nešto kontra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa kako živiš u stanu u kome nema ništa?

sad vidim da te jevropa oslovila sa bezkorisničkogimena
ajd reci da to nisi ti

filatelisto najbolje t.u.c.a.n.j.e. sam imala sa advokatom koji me je razveo od prvog muža.. ... da primim.... dotični mora da ima mozak..... de ne tupi.

stan je pun.
bezvrednih stvari.

bezkorisničkog, naravno
 
vidi ovako, zbog MOJE VLASTITE GLUPOSTI, 1996, zelenaši su uzeli stvar mojoj porodici. Da smo se žalili.... stvari bi bile malo drugačije. e, nismo.
Udala sam se samo zato što sam htela da imam dom.

Stavi me na krst.

Ipak, nisam mogla da trpim šikaniranje, batine, razbijenu glavu--

Nikad nisam prihvatila konto.korente.... ako znaš šta to znači----- pare na računu.....-

Međutim, budući da je bolid kome nisam tražila ni kintu, obećao u prisustvu svog advokata da će sebi da kupi stan u Srbiji u kome mogu da živim, i da će prihbatiti razvod u Srbiji, koji je brz. uz vansudsko poravnanje,, a posle ---------- sve porekao..... i rekao da je moj najbolji interes da sedim gde jesam i ostanem udoviica koja dobija sve....što ja neću.....

pitam te.... šta misliš?
tri godina poniženja, batina... hoćeš da vidiš slike? zašto, BRE, DA ĆUTIM?

Maloprije si rekla da ti ne treba sigurna kuća, jer si sigurna u ovoj kući gdje jesi, jer te ne tuče, a sad kažeš da te tuče i ponižava.

Daj odluči se!
 
Чудо неко како имам утисак да на овој теми све пишу они који немају појма о Европи осим из прича и бајки ..... из пера ДС-а и њихових прекаљених лажова !?

Ало људи ! ...... требало би напокон да схватите да је све оно што сте навели горе само један обичан списак лепих жеља на основу оне праве и некадашње Србије...... и ово што је остало од ње има неизмерно далеко већу вредност од тог талога и тоалет папира.
 
Чудо неко како имам утисак да на овој теми све пишу они који немају појма о Европи осим из прича и бајки ..... из пера ДС-а и њихових прекаљених лажова !?

Ало људи ! ...... требало би напокон да схватите да је све оно што сте навели горе само један обичан списак лепих жеља на основу оне праве и некадашње Србије...... и ово што је остало од ње има неизмерно далеко већу вредност од тог талога и тоалет папира.

Како немају појма?! Причао им Чеда ром.
 
možeš li ti malo da misliš.... rekoh ti, bolid je napustio vlastitu kuću.
sigurna sam i u njegovoj vlastitoj kući


Ма пусти типа 'рват ко хрват ..... види оно што хоће да види а оно остало му нетреба.

Тако су и 'рвати постали хрвати.... утриповао да је хрват а у ствари је 'рват.
 
nemam pojma gde je pravo mesto da postavim ovu temu, ali mislim da je oaj pdf. odgovarajući.

Dakle, ako ima pravnika volontera, pitanje je ----


šta treba da uradi građanin Srbije kojeg građanin Italije drži kao neku vrstu taoca.

Recimo, mene.

Udata za Italijana, kintu ima on, kintu dao za ovaj mesec, napustio kuću, neće da se razvede, hoće da stvari ostanu tako i u budućnosti, ja da sedim tu gde jesam ali nema štanse da me pusti da se vratim u Srbiju.

Dakle?

Шта је ово, петстоосамдесетхиљадити наставак оне серије "Опчињени"?
:zper:

Ти баш зекиш овај силан народ овде...

Навукли се, 6 страна, хеботе... :D
:kafa:
 
nemam pojma gde je pravo mesto da postavim ovu temu, ali mislim da je oaj pdf. odgovarajući.

Dakle, ako ima pravnika volontera, pitanje je ----


šta treba da uradi građanin Srbije kojeg građanin Italije drži kao neku vrstu taoca.

Recimo, mene.

Udata za Italijana, kintu ima on, kintu dao za ovaj mesec, napustio kuću, neće da se razvede, hoće da stvari ostanu tako i u budućnosti, ja da sedim tu gde jesam ali nema štanse da me pusti da se vratim u Srbiju.

Dakle?

Moderna pevacice ti li si????
A ovi prije se opet primili :D

Opet nesto mastas i izvodis a?
 
Mora da si ti jedno nježno, nemoćno stvorenje, kad se muž boji vratiti u vlastitu kuću! :hahaha:

i treba da se boji, uostalom, po italijanskom zakonu, više nema ni pravo da se vrati bez mog odobrenja....:lol::lol::lol:

zemljo otvori se i pokopaj me glupu zato što hoću da se vratim u Srbiju...


pacijenti sa teme ---- ajte vi na lečenje :)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top