DNEVNIK

pisala redovno od 7.osnovne dok nisam krenula na fax. :P sad kad se ske*njam uzmem pa to citam! :lol: kakva sam ja mala lujka bila,sta se meni desilo...postala sam FUJ-ozbiljna. :( mozda do toga ne bi doslo da sam nastavila da skrabuckam dnevnik.stvarno,kad citam to,jedva se setim da su se mnoge stvari meni dogodile,ma,kao da je neko drugi...naravno,nikom to ne dajem da cita,cak ni sad posle ihahaj godina! :wink: dnevnici su super,odlicni za introspekciju,upoznavanje samog sebe i resavanje unutrasnjih konflikata i dilema i blablabla...eto,meni ovaj forum zamena za dnevnik! :D sita sam se napricala sa sobom,sad malo razmenjujem misljenja 8) :? !
 
banchi:
Da li ste nekada , ili još uvek to činite, vodile dnevnik? Je li vam to pisanje pomagalo da olakšate dušu ili to doživljavate kao dečiju aktivnost?Kome dajete da vidi sadržaj? Ja ga pišem povremeno .

Pa i pisem i ne pisem.
Pisem u njemu samo o jednoj jedinoj osobi i to je sve...
da li je to uopste dnevnik? :?
 
Ja pisem pesme kada me neko inspirise.
One su moj dnevnik.Uvek se setim osobe za koju sam pisao.

To je kao kad drzite parfeme koji su istroseni.Pa pomirisete i setite setog vremena
 
VictorySun:
banchi:
Da li ste nekada , ili još uvek to činite, vodile dnevnik? Je li vam to pisanje pomagalo da olakšate dušu ili to doživljavate kao dečiju aktivnost?Kome dajete da vidi sadržaj? Ja ga pišem povremeno .

Pa i pisem i ne pisem.
Pisem u njemu samo o jednoj jedinoj osobi i to je sve...
da li je to uopste dnevnik? :?
Jeste, kako da ne. Čitajući sve odgovore vidim da je potrebno nešto da nas ponese da bismo pisali: tuga, sreća,nerazumevanje okoline, kod tebe je u pitanju ljubav.
Jel vidite koliko su nam slični odgovori? :wink:
 
Micotakis:
jeste u tome je i draz rucnog pisanja, uvek mozes da nacrtas nesto, zalepis... na compu ne moze :?

Ko kaze da ne moze preko racunara da se nesto 'zalepi' uz tekst. U wordu npr. Recimo samo to da postoji hrpa cliparta na net-u i to mnogo vise nego da kupujes negde nalepnice. Lepo fino uzmes taj klipart ili sliku, moze i neciju digitalnu i 'prilepis' pored teksta u Word-u. Simple.
Pisanje u svesku traje duze nego kuckanje na kompu. A meni je vreme dragoceno. Zato prednost ipak dajem kompu. E kada idem na letovanje onda je to nesto sasvim drugo..e onda lepo fino dok se izlezavam na plazi piskaram u svesku. :wink:
 
meni bi bilo cudno da vodim dnevnik u kompjuteru, nekako bi izgubilo tu draz listanja starih stranica.
jeste da je mozda lakse na kompu, ali ja sam ipak za stari nacin
thumb.gif
 
Pitam se koje li sam ti oko izvadila pa da tako reagujes. I da, ja bih zaista i mogla da te naucim sta sve mozes da uradis na kompu, posto mi je to struka. Nemam nista protiv pisanja u svesku, svoje razloge za pisanje na kompu sam vec navela, te tako ne mislim da se ponavljam. A ti pisi u svesku koliko te volja. Ti si iznela svoje misljenje, ja svoje i? Hoces da se svadjamo sad oko toga?
 
Click, dnevnik pisem u Wordu, kad ga i pisem, a ne na netu. Sto znaci, nije potrebno da budes 24h na netu da bi pisao isti. Mislim, sve je to gledano iz cisto prakticne strane, koju si uostalom i sam naveo: lakse i brze.
Turn off the light: Slazem se da pisanje u svesku ima svoju draz, ali ja jednostavno nemam vremena da se toliko posvetim tome sem kad sam na odmoru.
Svako ima pravo na svoj izbor.
 
Rekla sam najboljoj drugarici (u sali, naravno), ako mi se nesto DESI, gde mi se nalazi dnevnik. :lol: Umrla bih...ponovo :lol: da ga se neko drugi docepa :lol: Vec vidim sebe kako se prevrcem u grobu, dok neko umire od smeha mojim budalastinama :oops:
 
banchi:
Da li ste nekada , ili još uvek to činite, vodile dnevnik? Je li vam to pisanje pomagalo da olakšate dušu ili to doživljavate kao dečiju aktivnost?Kome dajete da vidi sadržaj? Ja ga pišem povremeno .

jesam 6-8 razred, posle vishe nisam mogla..moguce da mi je bilo bitno a moguce da mi je smetalo.
i sad se ovde praznim i to je neki dnevnik
 
pa eto, iznela si skroz subjektivno mi$ljenje na pocetku, radi$ s tim, i onda to je bolje, a i sama si posle rekla da rucno pisanje ima vecu draz... ne pricamo o tome ko koliko ima vremena, nego $ta je bolje... a neko nema vremena nigde da pi$e... prema tome, ne mora da znaci da je protiv toga!

razumemo se... ?
 

Back
Top