Đorđe David usmrtio ženu na autoputu u Makedoniji

činjenica je da ju je on ubio... sa koliko kilometara na sat - to će da utvrdi istraga...
čak nije ni mnogo važno...
ubio ju je ko zeca
Manga... to nije isto...
uzmite sve u obzir , nije samo fatalni završni udarac taj koji je rešio sudbinu te žene i sudbinu Đorđe David za nadalje u njegovom životu
 
- Nakon udesa oni su ostali na auto putu, jedan je u levoj traci, drugi u desnoj i minut i po posle toga ja nalećem sa brzinom koja je propisana obeležjem na auto putu i udaram direktno u njih. Mojim kolima udaram saputnika koji je šetao po auto putu. Bila je magla, upalio sam duga svetla i to je bio sekund. Ja sam naleteo na tu osobu koja je šetala po putu. Od siline udarca sam skrenuo sa auto puta i zaustavio se u nekom šipražju. Sreća da sam imao jak automobil, inače ne znam šta bi bilo sa mnom.

biser
"Jadan ja... mogao sam da poginem"

Šta traže duga svetla u magli?
 
Nije ende. Ne poznaješ konkretne prilike slučaja. Pravosuđe se ne zasniva na 'ende', već na istraživanju okolnosti. Ne budi smešan...
Tačno, ali onda ne možemo ni da tvrdimo da je on vozio normalnom brzinom i da je sve ispoštovao.
Saobraćajni propisi predviđaju ovakvu mogućnost tako da teorijski, ako svi ispoštuju propise do detalja, ne bi smelo da se desi ovako nešto.
 
Screenshot_20240129-124827-505.png

ovo je automobil iz koga je žena izašla na autoputu
 
SVadjaj se sa @Manga Hilux on kaze da nije bilo magle
A djordje kaze da je bilo.
ALi nikako nijedna situacija ne abolira davida.
ne svađam se, samo pojašnjavam situaciju, da ne ispada tendencionalizam. to je no.1
no2. ko kaže da ga bilo ko abolira?... postoje načini da se proceni kad je neko odgovoran za nešto, a kada ne. pa proceni sam..
 
ne svađam se, samo pojašnjavam situaciju, da ne ispada tendencionalizam. to je no.1
no2. ko kaže da ga bilo ko abolira?... postoje načini da se proceni kad je neko odgovoran za nešto, a kada ne. pa proceni sam..
Pa eto, procenio sam da je David vozio prebrzo, da nije prilagodio voznju uslovima puta i da je odgovoran za smrt te zene.
 

Back
Top