ĐILAS PLJUNUO U LICE CELOJ SRBIJI: Zaboravio na svojih 600 miliona evra, a 100 evra "velikodušno" poklanja!

Ne zajebavaj decka. Skroman je. Sad sto smo mi zapadnjaci satanisti ogrezli u zeljama za mladim vaginama, drogom i parama... to je nas problem. Dobicemo neke bolesti.

Kad obolimo,voziće nas dačo u hitnu,a posl će dovesti Vučića da se slika sa nama,da nam bude lepo...Samo da ne povedu Lončara i da taj ne prilazi aparatima 🤮
 
Al ja se ne prodajem izdajnicima kao sto su zuti. Pre cu biti siromasan nego raditi kao izdajnik.

Sada kada naiđe neka nova svetska ekonomska kriza,jača od one iz 2008. jurišaćeš ti na Vučića sve sa vilama i htećeš da ga probodeš.Ja ću ti vikati "nemoj Dačo,nije vredan toga,dođi na lajnu koke",a Droid će ti dovesti neku mladu sve sa audijem A6.Tada ćeš preći na pravu-tamnu stranu :lol:
 
Sada kada naiđe neka nova svetska ekonomska kriza,jača od one iz 2008. jurišaćeš ti na Vučića sve sa vilama i htećeš da ga probodeš.Ja ću ti vikati "nemoj Dačo,nije vredan toga,dođi na lajnu koke",a Droid će ti dovesti neku mladu sve sa audijem A6.Tada ćeš preći na pravu-tamnu stranu :lol:
Sigurno, ja sam ti bas tip za to. Ja sam susta suprotnost
 
Sigurno, ja sam ti bas tip za to. Ja sam susta suprotnost

Sad nisi.Ali kada naiđe teška kriza... :per:
A kriza dolazi.Ako smo za vreme svetske ekonomske izgubili 400.000 radnih mesta,šta li će tek sada da bude...Onda nećeš zvati Vučića u pomoć.Htećeš da ga nalupaš.Tada ćeš vikati : @Droid -e, Tenkre, pomagajte
 

Back
Top