Quantcast

ĐILAS PLJUNUO U LICE CELOJ SRBIJI: Zaboravio na svojih 600 miliona evra, a 100 evra "velikodušno" poklanja!

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.347
Haha bas uspesan svet. Srbija je majka. Najbolja zemlja za zivot

Tako misliš jer nikada nisi mrdnuo nigde,niti imaš mnogo prijetelja tvoje generacije.Onih koji masovno emigriraju ili planiraju da emigriraju.Je li znaš zašto nas je iz godine u godinu sve manje i manje i zašto nestajemo?Verovatno jer je Srbija najbolja zemlja za život..verovatno si tako govorio i kada je Mirko Cvetković bio Bog i batina u zemlji :lol:

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.917
Tako misliš jer nikada nisi mrdnuo nigde,niti imaš mnogo prijetelja tvoje generacije.Onih koji masovno emigriraju ili planiraju da emigriraju.Je li znaš zašto nas je iz godine u godinu sve manje i manje i zašto nestajemo?Verovatno jer je Srbija najbolja zemlja za život..verovatno si tako govorio i kada je Mirko Cvetković bio Bog i batina u zemlji :lol:
Kad je bio Mirko ja sam bio klinac bas. U Srbiji najbolja priroda, sve jeftino, imas prava, zivis kao car. Na zapadu rintas, pod kreditima, glupi i suplji ljude oko tebe, itd

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.347
Kad je bio Mirko ja sam bio klinac bas. U Srbiji najbolja priroda, sve jeftino, imas prava, zivis kao car. Na zapadu rintas, pod kreditima, glupi i suplji ljude oko tebe, itd
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...-ljudi-u-Srbiji-ispod-granice-siromastva.html

Ako je meni i tebi dobro ne znači da je svima tako.U proseku,Srbin živi teže i pritisnut je težim radom i kreditima od proseka ostalih na našem kontinentu.Nemoj biti samoživo i sebično gofno.Kakav si ti to patriota ako te bole patka što se većina Srba muči?

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.917

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.347
Olimpik bič...kakva plaža...100 000 turista može da se sunča na toj plaži...koliko ima mesta...pesak sitan, ponekada neke trave more izbaci...

Agios Giorgios južni na jugu Krfa je plaža dugačka oko 11km,a široka preko 200 m. Tu može pola srpskih turista u grčkoj da stane,a da ne osetiš gužvu.Brtutalno mesto

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.917
Statistika kaže da je većini loše,a da je samo retkima dobro i još jednom broju ljudi je OK.Brojke ne lažu.Pa vidi samo prosečna primanja u Srbiji.Prosečna plata u Srbiji je teško siromaštvo.
Zivis u Bg pa vidis i sam kakva se kola voze, itd. Na jugu je malo teze, ali ide na bolje. Ne moze sve sad i odmah

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.347
Zivis u Bg pa vidis i sam kakva se kola voze, itd. Na jugu je malo teze, ali ide na bolje. Ne moze sve sad i odmah
Prosečna zarada u Beogradu je ispod 600 evra.U drugim gradovima još i manja.Pa to je siromaštvo za većinu zemalja sa našeg kontinenta
Elem,živim u NS

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.