Djeca u rukama sektaša...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imaju pravo, al, pošto se radi o opasnoj sekti država to izbegava..:whistling:

pa jasan je nama cilj otvaranja ove teme :mrgreen:

al to govori mnogo o tebi

sto ne prokomentarises ponasanje ove "majke"...prvo je raskrecila noge e onda kad je videla sta je snaslo shvatla je de se nalazi (nigde, na ulici) pa ko veli daj da dam dete neko drugi da ga cuva al ja necu da ga se odreknem nego cu da izigravam "majku"...ona samo bivstvuje...

po meni ona je ta koja je za osudu a ne ovi iz hraniteljske porodice koje god da su vere ili nacionalnosti ako hrane i brinu se o detetu oni su ti koje treba da podrzavamo a ne nju koja se sad setila deteta
 
Osnovni problem kod usvajanja dece je to sto se roditelji koji su dete ostavili u dom ili jednostavno napustili nece i zvanicno da se odreknu deteta jer je to uslov da se dete usvoji. U drugom slucaju moze jedino da ide u hraniteljsku porodicu. :(



To je tako sebicno i odvratno. Nece da se odreknu dece da bi im se ta deca jednog dana vratila i u starosti ih izdrzavala ili sta vec je razlog. Osudis dete da ceo zivot se potuca po raznim kucama, das ide kod stranaca da zivi, uzas jedan.
Neka se stide svi ti koji svoju decu ostave kao nekakvu krpu, i to im nije dosta vec ih osudjuju da ceo zivot zive po domovima jer ljudi dobre volje ne mogu da usvoje dete zbog njihove sebicnosti !!
 
Majka IMA pravo da, ako nema sredstava za odgajanje deteta zatraži da se dijete preseli u drugu hraniteljsku obitelj ako je nacionalno ili vjerski ugroženo..:cool:

prvo to nije majka
drugo sto se mene tice ona nema nikakva prava nad tim detetom...o da ovo ce mozda tebi zvucati surovo ali sto se mene tice ona je karijeru majke zavrsila onog momenta kad je dala dete drugima na cuvanje bio to dom ili hraniteljska porodica
 
pa jasan je nama cilj otvaranja ove teme :mrgreen:

al to govori mnogo o tebi

sto ne prokomentarises ponasanje ove "majke"...prvo je raskrecila noge e onda kad je videla sta je snaslo shvatla je de se nalazi (nigde, na ulici) pa ko veli daj da dam dete neko drugi da ga cuva al ja necu da ga se odreknem nego cu da izigravam "majku"...ona samo bivstvuje...

po meni ona je ta koja je za osudu a ne ovi iz hraniteljske porodice koje god da su vere ili nacionalnosti ako hrane i brinu se o detetu oni su ti koje treba da podrzavamo a ne nju koja se sad setila deteta

majka je za svaku osudu! :rtfm:
 
Kako li sam ja zadrzao svoje troje dece? Kako to da drzava nije oduzela moju decu koja su odrasla sa roditeljima Jehovinim Svedocima? Mozda bi Jehovinim Svedocima trebalo da bude zabranjeno zakonom da imaju decu ili mozda da ne sklapaju brak!? Sta mislis analiticar? Kad bi ti bio vlast, nedaj boze, ljudi bi hodali na kolenima.

Kakva tema, takva licnost. Tema i tvoji komentari mnogo govore o tebi.

Cudim se samo kako moderatori nisu zakatancili ovu temu koja je totalno besmislena! Nije joj ni slucajno mesto na religiji.

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top