Ђе се налазите на политичком компасу?

Ја сам српски национал-бољшевички четник. Има ли тога на овој скали? :D
Ti si Dule na ovom politickom kompasu skroz gore levo.

Verovatno ima negde i verzija na srpskom ili ruskom da uradis test, ali rezultat bi ti bio gore levo :per:

Npr. moj je skroz dole- desno, znaci najveca suprotnost tvom :per:

Vasi levi anarhisti su dole levo, vi staljinisti ste gore levo, a mi anarhokapitalisti dole desno.
 
Serbia_Strong.jpg



Trenutno...
 
Ti si Dule na ovom politickom kompasu skroz gore levo.

Verovatno ima negde i verzija na srpskom ili ruskom da uradis test, ali rezultat bi ti bio gore levo :per:

Npr. moj je skroz dole- desno, znaci najveca suprotnost tvom :per:

Vasi levi anarhisti su dole levo, vi staljinisti ste gore levo, a mi anarhokapitalisti dole desno.
Хвала на појашњењу. :ok:

Нзм, никад нисам волео те табеле, јер обично се никад не уклопим нигде. :)
 
А то што готивим Трампа, како би се то уклопило?
И волим Шешеља, а он је, економски, тачериста?
Seselja je nemoguce uklopiti, jer on je plastelin, u zivotu je zastupao sve moguce ideje koje su moguce, jedino nije bio WOKE trangender. U svakom slucaju je negde gore, objektivno je gore levo, ali je on u zivotu pricao i pisao ponkad i stvari koje su desno, cak i dole desno. Ali on nije ozbiljna i stabilan politicki vodja, vec plastelin. Tako da, on jeste gore levo gde i ti, ali u onom REX duealu koga stano pominjem sa Djindjicem, on je u mnogo stvari potpuno dole desno, kao ja; samo sto je tu lagao, i ideja mu je bila samo da trtlja i bude protiv svega sto Djindjic kaze.

Tramp je isto od ovih modernih populista koje je teze uklopiti. isto je gore, on za sebe smatra da je gore desno, ali po mom misljenju je vise gore po sredini verovatno.

Ali ti si SIGURNO gore levo, tu nema sumnje kao za ovu dvojicu.
 
Национал Бољшевизам . Лева фракција са десним елементима. ;)

Pogledajte prilog 1518685


Иначе, Тавариш Гебелс је лепо говорио о Таваришу Лењину једно време:


;)
Nemam ja problema sa tim da kazem da i nacisti mora da imaju pravo slobode govora.
Sloboda govora je danas postala jako ugrozena stvar, to ranije nije bio slucaj kako preteruju danas sa tim.
Isto vazi i za pravo na pravicno sudjenje.
 

Back
Top