Ђе се налазите на политичком компасу?

rekoh mrzi me da pisem disertacije posle koje bi bilo bespredmetno bilo sta reci o liberalzmu, anarholiberalizmu, neoliberalizmu a mozda i o konzervativnom...i zasto nema nikakvu buducnost.
Uvedeš koautorstvo sa nekim Lav Geršmanom, Deretićem i Dejanom Lučićem pa kad raspalite u teorije i disertacije.:per:

"Čovek koji zna".:cool:


1711058298938.png
1711058321737.png
 
I reformaciju, i kontrareformaciju, i sve unazad do civilizacija Bronzanog Doba i Big Benga
mjok bwe...samo poslednjih po veka. slika ce biti ko van ajkova, muzika ko frescobaldi jer ovde samo slusam izvorinkina podvrsikivanja a i gledam neke sprematozoidne ideje ko kod dzekson poloka :rotf:


jel bre, si presto da rastes, moz da prodjes kroz vrata :lol:
 
postoji samo jedan pigmej na svetu koji ume da ebe i da para zrtvama izlazi na usi.

a sloven je...popularan u poslednje vreme na zapadu :rotf:
Ne znam na koga mislis, ja sam srpska seljacina i ne razuemm se u te umetnicke tokove i ko je sada tu kao nesto popularan.

Ako mislis na Putlera, ti KGB-ovci ne hebu, vise su voajeri koji snimaju tajno drugog.
 
Ne znam na koga mislis, ja sam srpska seljacina i ne razuemm se u te umetnicke tokove i ko je sada tu kao nesto popularan.

Ako mislis na Putlera, ti KGB-ovci ne hebu, vise su voajeri koji snimaju tajno drugog.
putlera moz voleti il mrzeti...ali zna znanje.

ono sto je zanimljivo, to je da su prihvatili promo medijski recnik zapada i dalu mu slovensku notu zesce zaebancije, nakaradna konstrukcija ali tako efektna, a sto je najcrnje te politicke eu dileje uopste nisu svesne sta im preko medvedeva porucuje i misle da blefira.

taj nece stati. i ne treba da stane.
 
putlera moz voleti il mrzeti...ali zna znanje.

ono sto je zanimljivo, to je da su prihvatili promo medijski recnik zapada i dalu mu slovensku notu zesce zaebancije, nakaradna konstrukcija ali tako efektna, a sto je najcrnje te politicke eu dileje uopste nisu svesne sta im preko medvedeva porucuje i misle da blefira.

taj nece stati. i ne treba da stane.
Naravno da nece stati, ali mislim da gresis sto mislis da 'eu dileje' ne razumeju sta im porucuje.

Nisu razumevali pre 25 godina, da, ali sada im je jasno sve o Putleru.
 
Naravno da nece stati, ali mislim da gresis sto mislis da 'eu dileje' ne razumeju sta im porucuje.

Nisu razumevali pre 25 godina, da, sada im je jasno sve o Putleru.
kada kazem eu dileje ne mislim na eu americke spavace koji jako dobro znaju i da im je jedini posao da uvuku evropu u sukob. i oni nece stati. a u briselu ih je lapo lapo.

i to je dobro.. za nas najvise. nek malo i oni osete krv, dovoljno su drugima pustali. istorijska pravda.
 

Back
Top