Djavo...

King 7:
Komunishti su samo jedno uradili kako treba: napravili su naslednike gore od njih samih.

Право велиш, пре смо се на нишан гледали са непријатељом, а данас се издају за НАциналисте и Браћу, а пале кокошке (пагани)
 
Бл:
Право велиш, пре смо се на нишан гледали са непријатељом, а данас се издају за НАциналисте и Браћу, а пале кокошке (пагани)
MIslio sam na ideoloske naslednike. Oni koji se izdaju tako kako kazes ne mogu zadugo tako - brzo im se pokaze pravo lice.
 
Бл:
ПА:
1. Екуменисте
2. Богослове демократе!!!!!!!
3. Зилоте
4. Равногорце који сваке преступне уђу у Цркву итд...
I one koji nisu u stanju da zive u Hristu po casti, istini i postenju, koji se ne kaju nizasta. I protiv prepodobstine i praznog klanjanja. Ima tu mnogo cega brate ali dovoljno imam svojih grehova da bih smeo nesto vise reci. Mozda tu ipak ima boljih ljudi od mene.
 
King 7:
I one koji nisu u stanju da zive u Hristu po casti, istini i postenju, koji se ne kaju nizasta. I protiv prepodobstine i praznog klanjanja. Ima tu mnogo cega brate ali dovoljno imam svojih grehova da bih smeo nesto vise reci. Mozda tu ipak ima boljih ljudi od mene.


recimo ja...ma mislim vidi ti chovek lokaciju i sve mu jasno...
 
AntunTun:
recimo ja...ma mislim vidi ti chovek lokaciju i sve mu jasno...
Ispadas iz kombinacije. Pogleda choveq yezyq koyim pishesh... onda karaqteryshtychnu tunjavost... Posledica nagle promene sredine, velik grad, neku godinu studija... elokvencija, emancipacija... nemo' da zayebavash...
 
King 7:
I one koji nisu u stanju da zive u Hristu po casti, istini i postenju, koji se ne kaju nizasta. I protiv prepodobstine i praznog klanjanja. Ima tu mnogo cega brate ali dovoljno imam svojih grehova da bih smeo nesto vise reci. Mozda tu ipak ima boljih ljudi od mene.

:Dимам очи а не видим
имам уши а не чујем
имам уста а не ћутим:D
 
divlja u srcu:
Zato ce da gore u paklu. :-)

episkop2qi.gif

zvono8nv.gif

"Не бој се, мало стадо, јер би воља Оца вашега да вам даде Царство. Уђите на уска врата; јер су широка врата и широк пут што воде у пропаст, и много их има који њиме иду. Јер су уска врата и тесан пут што воде у живот, и мало их је који га налазе" (Лк. 12, 32; Мт. 7,13 -14).
 
ZNAK (ZIG) ZVERI. Prema ucenju Katolicke crkve koji je precutno prihvacen i od drugih hriscanskih crkava broj 666 je znak zveri - sotone. Nas najpoznatiji numerolog Spasoje Vlajic u vise svojih knjiga okriva zakonomernosti koje upucuju da se numeroloski moze kod zlih ljudi, zlocina, bezboznickog cinjenja, crnomagijskih dokumenata i sl. naci ovaj broj.
 
Blackaquarius:
ZNAK (ZIG) ZVERI. Prema ucenju Katolicke crkve koji je precutno prihvacen i od drugih hriscanskih crkava broj 666 je znak zveri - sotone. Nas najpoznatiji numerolog Spasoje Vlajic u vise svojih knjiga okriva zakonomernosti koje upucuju da se numeroloski moze kod zlih ljudi, zlocina, bezboznickog cinjenja, crnomagijskih dokumenata i sl. naci ovaj broj.

Знак звери, може бити све од бар-кода на новим Л.К до чипова које су почели уграђивати под кожу у УСА , У.К и неким Јужноамеричким државама.
А 666 то је неки модернистички фазон
 
-Eva-:
Jel to nesto iz Treceg oketa? :D
Pa ti ne znash Spasoja "Svetlosna Formula" Vlajica??? :shock:
Po mišljenju stručnjaka, otkrića Spasoja Vlajića, mogla bi da imaju epohalan značaj u razvoju nove tehnologije zasnovane na korišćenju energije misli ispoljene i preko zračenja moždanih ćelija. Njegova formula za osvarenje želja i misaono-sinhroni motor ( vedtor ) u samim su temeljima nove fizike i tehnologije svesti.
:lol:
 
Бл:
Знак звери, може бити све од бар-кода на новим Л.К до чипова које су почели уграђивати под кожу у УСА , У.К и неким Јужноамеричким државама.
А 666 то је неки модернистички фазон

a ugradjivanje cipova pod kozu je neki x-files fazon....kao i zig zveri na bar kodovima....
normalno, slavo poznavanje tematike vodi to ovakvih glupavih zakljucaka....
 

Back
Top