Diskoteke

U Beogradu mozda ima jedna diskoteka,ta muzika je zamrla pre 30 i kusur godina...U klubove retko idem,idem najcesce kad su zurke zatvorenog tipa...Vise volim kafanu,pivnicu,birtiju od bilo kog kluba...

i ja asm u zadnje vreme poceo da zalazim po birtijama.... onim starim, okorelim.... filing je kao da koristis ebeni vremeplov
 
i ja asm u zadnje vreme poceo da zalazim po birtijama.... onim starim, okorelim.... filing je kao da koristis ebeni vremeplov

U birtijama u centru Praga pivo je jeftinije nego u prosecnoj seoskoj kafani u Srbiji :D A u prodzama jeftinije i od vode.
Inace sad sam nesto zgotivio onu ex Bipovu pivnicu ( sada je valjda Skadarlijska noc). Pivo jeste skupo,(170 dina) al boljeg u Srbiji nema ;)
 
U budimpesti je limenka 05 oko 1e, ima i jeftinijih.... esi probo ginis? jes da je 350 u pabu, al ukus ubija

Jesam na bir festu kida pivo,al mi mnogo para :D Mogu 4 litre apatinca za te pare da uzmem :D ( u Pragu je 7 kruna limenka 0.5,sto je otprilike 27 dinara po mom racunu :D - u marketu). Inace preporucujem crno toceno u BIP-u,odlican ukus,onako malo slatko taman ! :D:D:D
 
Ma Danijela će da poludi kad napuni dvaes' godina, onda će da pravi pizdarije po birtijama i kafanama i okolnim žbunovima, posle ima da se seti nas forumaša, i reći će:
eh, u pravu su bili.
 
Najvise volim da idem na svirke i bajk skupove, iako ne vozim motor. Al' kad nema to, onda park+gitara ili diskoteka neka.. Vazno da ima muzika samo, i da sam okruzen sa zenskaci!
 
Sve ove teme do sada nisu bile lose,ali ipak zelim da cujem ,,strucno,, misljenje o diskotekama.Sta vi mislite o njima ,da li ih u vasem gradu ima dovoljno,koje su njihove prednosti,a koje mane????
Sto se tice mog misljenja,ja mislim da su to mesta gde mozes da se izigras i napijes do mile volje,smuvas neku ribu na jedno vece i tako,znaci nista dobro...
Obožavam diskoteke...
 

Back
Top