DISKOTEKA U NISU???????

Ja se iskreno nadam da ce nam ta diskoteka bar malo ulepsati ovu groznu zimu.
Konkretno me je zvao jedan tip koji se zna sa menadzerom diskoteke, znaci menadzer je tip iz Nisa koga je unajmio gospodin koji ima vec nekoliko takvih objekata po celoj SCG i sve njegove diskoteke super funkcionisu.Menadzer je jedan od po meni najboljih Dj-eva iz Nisa i radio je i na strani tako da se decko razume u posao.
Sve u svemu mislim da ce diskoteka biti super mesto samo se nadam da je MI necemo upropastiti.
Mislim na klince kvazi frajere i tako te pune kinte koji ustvari ne znaju sta je provod nego samo da smekaju i zveraju u ostale.
Pre svega mislim da je sikoteka mesto gde ljudi trebaju da djuskaju dok ne padnu u nesvest :)
Pozdrav svima i nadam se vidimo se u novoj diskoteci
 
Ja nisam bila licno ali je moj najbolji drug io pa mi je ispricao.
Moze da udje bilo ko iznad 18 god.Ulaz je 100din a pice je malo skuplje kazu.
Diskoteka je kao na 3 sprata odnosno dole je podijum veliki a gore su dve galerije jedna iznad druge kao u Irskom nekada.
Muzika ja neka komercijalni hous ili tako nesto.
On kaze da nije bilo lose.Ima mesta za svakoga tako da nije bitno i ako ima balavaca, svako ode u svoj cosak gde ima ljudi njegovih godina tako da nije lose.
On je bio sad u subotu.
 
:HGT::
Pa ja sam bio vec 3 puta...

ma ovde ima onih koji tu diskoteku smatraju za nesto pinkovski fancy odakle znam pa im ni ne pada na pamet da odu da vide
ne kapiraju da ljudi koji vole dobru zurku a diskoteka je sada mozda dobro mesto za to treba da odu bar jednom da vide i da se lepo provedu ako su pametni a ne da sede kod kuce i dosadjuju se za kompom
 
Zamalo da se prevarim... otvaranje je sledeceg petka 11, redice svakog petka u mesecu, upad 100d a Djs su DJ Funky Junky & naajveci smorDJ Boby...:) E da nalazi se u u hotelu Nais neznam tacno koji deo ali javi cu...
 
bio sam u Nais-u.
prostor odlican
sank duzinom cele diskoteke, ima puno mesta, osvetljenje fancy + smoke masina
samo malo ljudi, brate stvarno mozes sve da ih prebrojis ali je muzika strava i bas mi je bilo krivo sto je poseta bila tako ocajna sve u svemu cool mesto
 
strosek:
bio sam u Nais-u.
prostor odlican
sank duzinom cele diskoteke, ima puno mesta, osvetljenje fancy + smoke masina
samo malo ljudi, brate stvarno mozes sve da ih prebrojis ali je muzika strava i bas mi je bilo krivo sto je poseta bila tako ocajna sve u svemu cool mesto

Jos kada bi bilo malo blize... a tamo sve selci ima da se skupljaju iz obliznjih sela neka hvala...
 

Back
Top