Dinamo Zagreb

E9ypdibX0AUkOfW (1).jpeg
 
To su sve jake momčadi. Ali Dinamo napada prvo mjesto ako se promjeni trener. Ako Krznar ostane, vjerojatno ćemo bit toliko loši da ćemo završit u Ligi konferens iliti Kupu Paje Patka.
Jos ga niste smenili wtf???!!!
Ja nisam mogao da verujem da posle 3:0 u Moldaviji nije smenjen...Ta smena bi vam jedino davala nekakvu sansu kuci em bi skolinili dunstera em bi se ekipa mo prodrmala a vi njega jos drzite...Da je Mamic tu vec bi on na poluvremenu letio u Moladviji....Pa bolje da Zoran Mamic preko skypa vodi ekipu 🤣🤣🤣 iz Medjugorja...

Nisam zlonameran ali bez Mamica mislim da krece vas pad prosle sezone ste doziveli vrhunac i tu je jos uvek bio Mamic sada ce se pojaviti lesinari...Akcenat stavljam na omladinsku skolu i skauting...Mamicevi treneri u mladjim kategorijama su bili top placeni i nezamislivo je bilo da ikakav manager ima uticaj na njih ili da vrsi pritisak(jer je Mamic bio jedini manager heheheheh)mislim da sad dolaze lesinari...Vreme ce pokazati ko je upravu...
 
Misliš Šerif koji iz 2 utakmice u CL ima 2 pobjede? Šerif koji pobjeđuje Real u Madridu? Da, ispali smo od tog Šerifa. Mislim, nisu jaki kao Alashkert, Lincoln, Mura, Flora, Fauna i ostali velikani Lige konferens, ali nisu baš ni toliko loši. Na kraju svako igra na nivou na kojem zaslužuje. Sheriff u ligi sa Realom, Dinamo u ligi sa West Hamom, a Karababe, Kairat i slični u Ligi konferens.
 
Хајдук је прави фудбалски клуб, вољен широм екс-ју некада, а биће поново вољен кад се врати коренима....., динамо је само усташка експозитура са најружнијим стадионом на свету
 

Back
Top