Dilema

Dragissa

Primećen član
Poruka
894
Ljudi, hteo bih ćerki da uzmam lap (okvirno oko 40.000 ) pa imam dilemu oko ovih:
-HP 625 (WS789EA)
-HP 625 (WT275EA)
-Asus K52JB-SX238
-Asus K50IJ-SX497 ili
-Asus K50IJ-SX539

Pomozite ako imate neku drugu ideju ili iskustvo sa nekim od ovih modela.

Pretpostavljam da znate za šta bi ga 16-godišnjakinja koristila: fb, skajp, filmovi, muzika...
Hvala unapred :)

kempi

Zainteresovan član
Poruka
221
Od navedenih laptopova jedino Asus daje 12 meseci garanciju na bateriju,pa ako ti i to nesto znaci...svi Asusi su slicnih karakteristika osim Asus K52JB-SX238 koji ima sopstvenu grafiku a ne integraciju,sa Intelovim procesorima,a HP su sa Amd procesorima

Poslednja izmena:

Vukasin-coral

Domaćin
Poruka
4.731
Meni su dva Acera umrla, prodavah delove na kraju od njih. Procentualno po kvarovima najgrđi su MSI, Fujitsu i Acer.
Pošto sad prodajem HP računare, od firme dobih jedan 4515s na korišćenje, ne treba mi Acer više u životu....

Vukasin-coral

Domaćin
Poruka
4.731
:rotf:
Ma crkavaju kao prskalice. Nije Acer generalno loš, ali nije ni neka sreća, hardver koji sam do sad izlomio ne računam u kvarove. Bez šale, HP, Lenovo, Dell i Toshiba su svet za sebe, ovo ostalo nema smisla porediti sa njima.

Iwan91

Elita
Poruka
15.249
Meni su dva Acera umrla, prodavah delove na kraju od njih. Procentualno po kvarovima najgrđi su MSI, Fujitsu i Acer.
Pošto sad prodajem HP računare, od firme dobih jedan 4515s na korišćenje, ne treba mi Acer više u životu....

a ja totaalno drugacije iskustvo xD
acer radi ko prvog dana , fujitsu koristi sestra, evo vec 2-3 god, dusu mu vadi , sto ovako sto za fax ma ne da se..a nije bio skup uopste...
dok ortakinjin hp star 1 i nesto crkavao 3 puta..sva sreca pa pod garancijom..xD

Vukasin-coral

Domaćin
Poruka
4.731
Ma da je meni jedan Acer 'pandrknuo' sve bi bilo ok, ali ako se računarima bavim od rane mladosti (prvi servis odradio 1987), i živim isključivo od njih zadnjih desetak godina i podvučem crtu - najmanje problema imam sa Dell-om i HP-om.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.