Dilema

Dragissa

Primećen član
Poruka
916
Ljudi, hteo bih ćerki da uzmam lap (okvirno oko 40.000 ) pa imam dilemu oko ovih:
-HP 625 (WS789EA)
-HP 625 (WT275EA)
-Asus K52JB-SX238
-Asus K50IJ-SX497 ili
-Asus K50IJ-SX539

Pomozite ako imate neku drugu ideju ili iskustvo sa nekim od ovih modela.

Pretpostavljam da znate za šta bi ga 16-godišnjakinja koristila: fb, skajp, filmovi, muzika...
Hvala unapred :)
 
Od navedenih laptopova jedino Asus daje 12 meseci garanciju na bateriju,pa ako ti i to nesto znaci...svi Asusi su slicnih karakteristika osim Asus K52JB-SX238 koji ima sopstvenu grafiku a ne integraciju,sa Intelovim procesorima,a HP su sa Amd procesorima
 
Poslednja izmena:
Meni su dva Acera umrla, prodavah delove na kraju od njih. Procentualno po kvarovima najgrđi su MSI, Fujitsu i Acer.
Pošto sad prodajem HP računare, od firme dobih jedan 4515s na korišćenje, ne treba mi Acer više u životu....
 
:rotf:
Ma crkavaju kao prskalice. Nije Acer generalno loš, ali nije ni neka sreća, hardver koji sam do sad izlomio ne računam u kvarove. Bez šale, HP, Lenovo, Dell i Toshiba su svet za sebe, ovo ostalo nema smisla porediti sa njima.
 
Salu na stranu,lenovo je najbolji odnos cena-kvalitet-performanse.E sad,da jos uracunamo i Alienware....necemo,sto kaze jedan moj poznanik
"Nije to za nase zemljiste". :besna: :pop2:
 
Meni su dva Acera umrla, prodavah delove na kraju od njih. Procentualno po kvarovima najgrđi su MSI, Fujitsu i Acer.
Pošto sad prodajem HP računare, od firme dobih jedan 4515s na korišćenje, ne treba mi Acer više u životu....

a ja totaalno drugacije iskustvo xD
acer radi ko prvog dana , fujitsu koristi sestra, evo vec 2-3 god, dusu mu vadi , sto ovako sto za fax ma ne da se..a nije bio skup uopste...
dok ortakinjin hp star 1 i nesto crkavao 3 puta..sva sreca pa pod garancijom..xD
 
Ma da je meni jedan Acer 'pandrknuo' sve bi bilo ok, ali ako se računarima bavim od rane mladosti (prvi servis odradio 1987), i živim isključivo od njih zadnjih desetak godina i podvučem crtu - najmanje problema imam sa Dell-om i HP-om.
 

Back
Top