Diablo 2

evo nas kod vas na obali okeana da skupljamo skoljke!
Players 8 A?
Pa to je lepo,mada znam tu foru.
Jel radi Fury na 1.10,posto samo to igram.
Jel igrao neko Boss mod za 1.09? E to je moc!
Jeli gari,a di ti je ta Saint Moravica?
Jel ima neko iz blizine NS da se organizuje kakva tabacina?
E al ako niste igrali igru u muilti player modu neznate sta je sreca,sreca,radost!
Jel sastavio neko Griswold Leagion komplet?
E da jel neko sastavio Breath of Dying? Mi jesmo i batalili smo igranje posle toga jer je to vrh!
Ono nije humano prema Diablu posto ga slozi h za minut!a i kako nebi kad radi damage do 14k(14000 za neupucene).
Palim
see ya!
 
air_crew_ns:
evo nas kod vas na obali okeana da skupljamo skoljke!
Players 8 A?
Pa to je lepo,mada znam tu foru.
Jel radi Fury na 1.10,posto samo to igram.
Jel igrao neko Boss mod za 1.09? E to je moc!
Jeli gari,a di ti je ta Saint Moravica?
Jel ima neko iz blizine NS da se organizuje kakva tabacina?
E al ako niste igrali igru u muilti player modu neznate sta je sreca,sreca,radost!
Jel sastavio neko Griswold Leagion komplet?
E da jel neko sastavio Breath of Dying? Mi jesmo i batalili smo igranje posle toga jer je to vrh!
Ono nije humano prema Diablu posto ga slozi h za minut!a i kako nebi kad radi damage do 14k(14000 za neupucene).
Palim
see ya!
ja sam sa ortacima skupio breath of dying,a jel ima neki crackovani server,jer ja imam piratski cd!I meni nije dobro tu!Moze malo pomoci!
 
e, stvarno, ja sam igrala sa piratom, i došla do 69 bivoa i - krak. Ni da mrdne dalje. Onda sam ga otplakala i odbolovala, bezborj puta pokušavala (error decompressed spirit - traži reinstalaciju) , pa pre neki dan dobila original :) Sad sam 25 nivo, al dobro, u Travincal idem :)
btw. Sajgonovo odelo je sjajno.
Da pitam - jel svi u Kurastu menjate cicu za mačevaoca? Meni bedak, mnogo mi je jaka cica (89 do 102 poison damage ):P
Do barbariana dakle ništa, ne dam cici! :lol:
 
Mene u Diablu 2 nervira sto ne mozes lepo ko covek sve da pocistis,i svaku najmanju zabacenu rupetinu,pa da na miru sacuvas i setas se okolo ko covek...nego svaki put kad sejvujes aj i ovo nanovo...zato sam ga i preso za 5 dana-BUKVALNO 5 dana...missim non-stop....
 
u ja sam ubijao iz jednog udarca.VAU mene je mama naucila da igram diablo!da nisi presao i diablo1 bezbroj puta pa da mozes da ucis decu i kako se ta igrica igra.e LEPI aj dodji u igraonicu u subotu oko 2 u igraonicu da ti razlupam tog barbatiana sa sve imortal king setom na njemu!!!!!
Ima li raspolozenih da se nadju u N.S.-u na zbog radi tabanja?
\m/
 
diablo kakava legenfarna igrica ali tesko bi se odlucio izmedju 1 i 2 obe su cool(mozda za 2 zato sto se likovi nestapaju u jednoga kao u diablo1 ali opet butcher i grad thristam exxxx....igrao sam diabla1 na netu i bio level 47 max 50...
 
Pozdrav za Ekimana,vidi se da zna znanje.
Mada kad bi morao da biram mozda bi ipak odabrao Hellfire,vise je obraceno paznje na muziku nego u nastavcima,a to je kljucna stvar za dobru atmoferu.
Pa i sad se najezim kad sidjem u Hell ili kad otvorim vrata kod Butchera.
E jel znas za onaj bag sa kopiranjem stvari?
 
ja ne znam dal ste svi znali...al ok mozhda neko nije...a i ako jeste ne smeta da ispadnem noob...daklen
na tretjem questu od pochetka...kad spashavate dekard kejna u onom zapaljenom selu...sa strane ima wuths body(mislim da je to ime) tu nalazite wurths leg...ok shta sa njom pitate vi?...pa kad predjete na normal...il na hell il na najtmer nebitno...ubacite wurths leg u horadrik kjub...i ubacite skrol ov taun portal....i kliknete...to vam otvara secret cow level...pa ko nije znao nek oproba

oh je...ala sam gosu a?
 

Back
Top