Devojka koja mi je unistila VEZU!!!

  • Začetnik teme Mala slatka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sada sam se svadajala sa tom glupom seljankom...
Stvarno mi nije jasno sta je toj glupacici?
Prisla i kao nesto mi se prenemagala...a ja sam joj odbrusila kako je toliko strasna a iza ledja me ogovara i nece da mi kaze nista u lice...Jao sto sam tuzna...Videla sam i njega,a on je iskulirao samo,on nju voli...POMAGAJTE STA DA RADIM!
 
I sama kontash da si iznad nje.Batali kretenku.A i nije ni on neki frajer kad moze tako da te iskulira.Samo ne dozvoli d ate gaze i da patish jer oni bash to i hoce.A ti ne zelis da oni budu srecni,zar ne?Samo se smej i ne dozvoli im da vide kako se osecas?
"Smejem se,smejem se a plakao bih"
 
devojko slusaj ti mene sta ti kazem,moje drugarice i ja smo zakljucile postojanje tog neobjasnjivog fenomena da dobri frajeri setaju lose ribe!verujem da ti sto puta bolje izgledas od nje i znam da ti nije lako jer ne kapiras sta se desava,ali se on mozda jednostavno umorio od te veze i treba mu malo promene.savetujem ti da iskuliras situaciju,otvori oci i sigurno ces ugledati nekog cool decka sa kojim mozes da nastavis dalje,a taj ce te kad-tad potraziti,a ako to ne uradi,ko ga **** nije te ni bio vredan! :wink:
 
Kao prvo ne volis ga nego se palis na njega..
Kao drugo.. to sto ona izgleda mozda losije od tebe nema nikakve je*ene veze sto je on nju izabrao, jer zapamtite vise je*em mu majku da nije sve u izgledu nego u osobinama, licnosti, tj u samim nama..
Ona se njemu sigurno svidela kao osoba, kapiraju se, bolje pasu jedno za drugo i hvala bogu da je onda sa njom.. Sta trebao je da bude sa tobom samo zato sto ti izgledas bolje od nje??
Ama daj vise nesto ukapirajte, citate toliko je*enih tema o ljubavi i sra*a i nista vam ne ulazi u te glave.. Znate vi nesto drugo sem da se samosazaljevate i otvarate tako je*eno glupe teme??

rep. za ovo
 
Sad sam videla devojku zbog koje me je decko ostavio!!!Poludela sam jer sam uvidela da nisam gora od nje,i nije mi jasno sta vidi na njoj a nema na meni!Tako sam tuzna!!!Htela sam opet da mu pisem poruke i govorim mu da je jadan,ali sam od toga odustala jer zvuci kretenski...Sta da sad radim?Ja njega jos uvek tako puno volim...A poludecu verujte mi!Pomazite!

Paaa kako bih ti reko..to sto je on vido se ne vidi ovako na oko..na ulici..nego kad se skinu..mada za ovih 6 god si valjda skapirala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top