Devojka koja mi je unistila VEZU!!!

  • Začetnik teme Mala slatka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SisaDaPimp:
Brate pa sta i da vidi, ja nisam bezobrazna samo sam mnogo otvoren :D.. I fala bogu svi smo ljudska bica, i svako od nas ima potrebe (ovu decu sa foruma ispod 16-17 ne racunam u to :D).. tako da ono.. Kapiram ja vas :D

EDIT: P.S Ljubav nema granica i u njoj je sve dozvoljeno :D

nisi ti bezobrazna,a? :lol:
ma u pravu si ti, al kolko ja vidim, ako ja nastavim, otvoricemo pitanje o moralu i onome sta treba a sta ne treba da se pricha i iznosi u javnost, tako da cu se zaustaviti ovde 8)

ljubav nema granica, aaaaaaaaaaah, deco, poslushajte ove rechi ....... Sisa ===> LOVE MESSIAH :wink:
c c c c c
 
Nije sisa "bezborazna" (bezobrazan :D)..
A ono ne bi mi dosli do tog pitanja nego bi te docekao ja sa masom pitanja tako da ne bi uspeo ni da postavis pitanje :lol: :lol:
Dobro mada sad tema o tom nacinu otvorenosti, nisu za ove ovde mladje uzraste tako da ono i ja cu da stavim tacku :D:D


E opet edit: "i da deco samo vi mene slusajte, i kad kazem skacite sa krova zgrade, pratite moje reci :D!!! :D
 
ej breeeeeeeeeee alooooooooooo ovo je bila tema :evil:

Mala slatka:
Sad sam videla devojku zbog koje me je decko ostavio!!!Poludela sam jer sam uvidela da nisam gora od nje,i nije mi jasno sta vidi na njoj a nema na meni!Tako sam tuzna!!!Htela sam opet da mu pisem poruke i govorim mu da je jadan,ali sam od toga odustala jer zvuci kretenski...Sta da sad radim?Ja njega jos uvek tako puno volim...A poludecu verujte mi!Pomazite!

mala slatka a shto si ljubomorna na njegovu devojku ebote???
priznaj priznaj priznaj:pppppp
 
Sasha85:
jao shto lepo pevam:p:
keeperche molim te nemoj da se udaljavash od teme admin tjee te po guzici ako vidi:pppp

crnooooooooo vinooooooo crneeeeeeeee ochiiiiii sveeeeeeee je crnoooooooooooooooooooo:)))))))

Vidim... :wink:
Ali ovog puta necu njega,nego tebe... :D

shte ti vidish? :D ..ti si moderator, admin je onaj shto ima lepe ruke ebote ne meshaj mu se u poso :P :P :P .. a ja sam prva dama:ppppppppp

:lol: :lol: :lol:
 
Prva dama:
Sasha85:
jao shto lepo pevam:p:
keeperche molim te nemoj da se udaljavash od teme admin tjee te po guzici ako vidi:pppp

crnooooooooo vinooooooo crneeeeeeeee ochiiiiii sveeeeeeee je crnoooooooooooooooooooo:)))))))

Vidim... :wink:
Ali ovog puta necu njega,nego tebe... :D

shte ti vidish? :D ..ti si moderator, admin je onaj shto ima lepe ruke ebote ne meshaj mu se u poso :P :P :P .. a ja sam prva dama:ppppppppp

:lol: :lol: :lol:

Znam... Ali i moderator moze da se mesa... :P
 
Keeper:
Sasha85:
Keeper:
Sasha85:
Keeper:
a da vas dve malo administrator po ......... :roll:
mislim, ode tema na pitanja nadleznosti :P

Pazi i ti da ne nadrljas... :D

eeeeeeeeeeeeeh.
pa ja sam zabludela ovchica koja stalno skrece sa teme, pa tu ste vi moderatori da me ispravljate :P :P :P

Naravno... :wink:

pa to znaci da ja nikad nisam kriv, jer sam ovchica, krivi su pastiri :P

Ma,i ovcice su krive... Neki put zalutaju... A pastiri ne mogu bas uvek da paze na nji... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top