Десничари упали у стан геј активисте

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.545
Десничари упали у стан геј активисте
Аутор: МОНДО
27.10.2013. | 21:10 > 21:30 Непознати починиоци упали су вечерас у стан геј активисте Бобана Стојановића и оставили му претеће поруке.

napad.jpg


На фотографији коју је Стојановић поставио на Фацебооку види се претећа порука "Знамо где живите, знамо када спавате", у потпису "Борба 18".

Поред тога на зидовима су исписани и кукасти крстови, а на вратима залепљена фотографија насиља над геј припадником.

Стојановић је написао на Фацебооку: "Овако сам затекао свој стан вечерас ! Искрено се надам да ће Ивица Дачић и држава бити ефикасни у проналажењу починиоца овог дела једнако као што су то били у случају претњи упућених њему. За разлику од ПРЕТЊИ ово су ДЕЛА", написао је.

"Борба 18″ је неонацистичка група која делује у Републици Српској и чији је блог недавно забрањен.
 
Bese taj neki dokumentarac Lune Lu o Bobanu & Co...

Kao iz licne perspektive... Kako su viktimizirani od svoje okoline, porodice itd...

Kaze Boban, cime se bavi... ,,studiram i radim... tj. bavim se aktivizmom''

Liku je taj gej-aktivizam posao, zaposlenje... Lik pravi cirkus i od toga zaradjuje pare.

S timu vezi, valja biti sumnjicav prema svakom ovakvom ,,incidentu''.

A oni neka samo ucestvuju u takvim podmetacinama, pa kad ga gej lobi jednog dana bude urovio kao zrtvenog jarca za LGBT prava, siguran sam da ce dugin hologram da mu projektuju na sa'rani... budaletina
 
Poslednja izmena od moderatora:
Десничари упали у стан геј активисте
Аутор: МОНДО
27.10.2013. | 21:10 > 21:30 Непознати починиоци упали су вечерас у стан геј активисте Бобана Стојановића и оставили му претеће поруке.

napad.jpg


На фотографији коју је Стојановић поставио на Фацебооку види се претећа порука "Знамо где живите, знамо када спавате", у потпису "Борба 18".

Поред тога на зидовима су исписани и кукасти крстови, а на вратима залепљена фотографија насиља над геј припадником.

Стојановић је написао на Фацебооку: "Овако сам затекао свој стан вечерас ! Искрено се надам да ће Ивица Дачић и држава бити ефикасни у проналажењу починиоца овог дела једнако као што су то били у случају претњи упућених њему. За разлику од ПРЕТЊИ ово су ДЕЛА", написао је.

"Борба 18″ је неонацистичка група која делује у Републици Српској и чији је блог недавно забрањен.

Ovo je za svaku osudu! Ne treba da im se dozvoli parada al ne treba ni da im se upada u stanove. U 4 zida imaju pravo da rade šta oće!

Ne volim da vidim kukaste krstove pa to ti je.
 
Ne volim da vidim kukaste krstove pa to ti je.

Pazi ti koj degen treba da budeš da kao Srbin crtaš kukaste krstove? I to ti je neki Srbin? Da se razumemo kukasti krst (verovatno malo drugačiji) je stari budistički simbol, ne znam gledao sam na TV-u, npr. da se koristi i u Južnoj Koreji i da ima potpuno drugačije značenje od negativnog i kukasti krstovi sa drugim značenjem su postojali mnogo pre nacizma i nacisti su ukrali taj drevni simbol i uzurpirali ga kao što su ukrali i uzurpirali sve drugo ali ta dijabola koja je nacrtala kukasti krst na zidu ga nije nacrtala kao drevni budistički simbol nego kao SIMBOL NACIZMA tj. neonacizma!

Pazi ti koja dijabola treba da budeš da usred Srbije crtaš kukaste krstove a nacisti i Nemci uopšte su toliko zla naneli Srbima i toliko Srba poubijali u WWII! Ja bih tog idiota streljao!
 
Ovaj kukavac je šatro napisao neku knjigu pa mu ga udara po reklami malo :roll:

Ukoliko je stvarno istina to za nacističke svinje i upadanje u gajbu , čak i blizu gajbe i pretnje , pohapsiti - osuditi i proterati iz Srbije bez prava povratka sledećih bar 50 godina.

То и ја исто мислим. Само што није нацртао четири СССС него Свастику?
 
Pazi ti koj degen treba da budeš da kao Srbin crtaš kukaste krstove? I to ti je neki Srbin? Da se razumemo kukasti krst (verovatno malo drugačiji) je stari budistički simbol, ne znam gledao sam na TV-u, npr. da se koristi i u Južnoj Koreji i da ima potpuno drugačije značenje od negativnog i kukasti krstovi sa drugim značenjem su postojali mnogo pre nacizma i nacisti su ukrali taj drevni simbol i uzurpirali ga kao što su ukrali i uzurpirali sve drugo ali ta dijabola koja je nacrtala kukasti krst na zidu ga nije nacrtala kao drevni budistički simbol nego kao SIMBOL NACIZMA tj. neonacizma!

Pazi ti koja dijabola treba da budeš da usred Srbije crtaš kukaste krstove a nacisti i Nemci uopšte su toliko zla naneli Srbima i toliko Srba poubijali u WWII! Ja bih tog idiota streljao!

Na licu mesta lomiti ruke!
 
Ma ima neonacista i drugih raznih dijabola u Srbiji, šta vam je? Sva sreća, ima ih malo.

Ima ovde svakakvog šljama al' ja nešto ne verujem u slučajnosti .

Tip je izdao knjigu ( danas sramota reći da si pisac kad vidiš koje dijabole se samonazivaju tako :roll:) i baš kada mu je promocija i reklama najpotrebnija tup upada niko drugi do neke šizofrene grupe samoproglašenih nacista , bljak, i to čak izbosne...baš "slučajnos'".
 
Ако је ово истина онда ухапсити те будале.
Схватам да смета људима парада, али изгледа да некима сметају и 4 зида...

Pa ljudi obicno ne cene to sto imaju dok ne izgube, a ovi valjda pokusavaju da im objasne koliko i ta sloboda u 4 zida moze da bude luksuz.

- - - - - - - - - -

Ima ovde svakakvog šljama al' ja nešto ne verujem u slučajnosti .

Tip je izdao knjigu ( danas sramota reći da si pisac kad vidiš koje dijabole se samonazivaju tako :roll:) i baš kada mu je promocija i reklama najpotrebnija tup upada niko drugi do neke šizofrene grupe samoproglašenih nacista , bljak, i to čak izbosne...baš "slučajnos'".

Poenta :ok:
 
"Борба 18″ је неонацистичка група која делује у Републици Српској и чији је блог недавно забрањен.

Dakle oni su iz RS došli u Beograd da bi njemu provalili u stan.. ima logike. :lol:

Па шта је то њима проблем да дођу из Републике Српске? Па не иду они пешке отуда. А жртву им типује неки њихов саборац одавде и они дођу да одраде "посао". Фашистичке групације из целог региона су међусобно повезане. Неке јаче, неке "лабавије", но сви фашисти са простора бивше Југе, а и шире, дувају у исту свиралу.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top