Depilacija, epilacija, uklanjanje dlaka sa raznih delova tela

  • Začetnik teme trazim savet
  • Datum pokretanja

Које дијелове тијела депилирате?

  • ноге

  • науснице

  • испод пазуха

  • руке

  • предио око гениталија

  • стомак/ груди/ лице

  • не депилирам ништа


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E, i mene su....jos ja mislila da uradim nausnice, posto su mi svetlo smedje dlake, rekoh nece trebati mnogo tretmana, a ona kaze sto su ace i tamnije brze s uradi, a sa tankim i svetlim se radi mnogo vise ponavljanja ,a uspeh se ne garantuje.
Laserom efekat traje 4-5 godina, a elektrolizom, moze i duze, s tim sto je moguce da ako se radi elektrolizom, ostanu flekice...
Prepone... hm... mislim da se radi onoliko koliko hoces... kazu da nema ogranicenja...samo ne sme blizu ociju
 
Једно време сам се заносила идејом да одем на ту електро варијанту. Онда сам коначно отишла код дерматолога да ме посаветује и рекла ми је да од тога знају да остану флеке и ожиљци за цео живот. Одмах ме прошла воља.
 
Gryphon:
Pogledaj BIBU STRUJU, i sve ti je jasno
c028.gif
:lol:
 
A sta je sa ultrazvucnom depilacijom? Cini mi se da je ljudi brkaju s laserskom. Gledala sam jednom na TV nesto o jednom BG salonu gde to rade i skroz se primila. Cak mi je moja kozmeticarka i nabavila njihov br tel, ali sam odustala kad sam cula detalje. Ista prica: ceka se mesecima na termin, skupo je k'o djavo, skidaju se samo debele i crne dlake, izmedju dva tretmana moras da se brijes da bi dlake ojacale... i tu sam odustala. Posto sam htela da radim nausnice, samo sam se zamislila kako se brijem i da ne daj boze depilacija ne uspe, a ja ostala lepa brkata k'o Vuk Karadzic.
Mislim da se taj salon u BG zove nesto kao Epil Centar, ili slicno.
 

Back
Top