Демократа Шапић у Пекингу псовао Шефику мајку Турску

sramota sta ovi tadicevci rade od nase reprezentacije :(

sramota sapicu :(

kakve veze ima da li je demokrata ili radikal, svuda ima agresivnih mentola,niko ne kaze da su demokrate andjeli svi od reda, to je stvar licne bahatosti jednog coveka i ova prica ne treba da se gleda kroz politiku,nego kroz karakter jednog pojedinca.
 
Милошевић ултранационалиста, Милошевић хтео велику Србију и уништио Југославију, Србија није постојала за ЦИА пре 19 века. И још пуно лажи од фашистичке ЦИА на https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/rb.html

A što ti čitaš te laži?!?!?:think:

A šta kažu Rusi od kada mi postojimo?Ajde daj neki link..................
 
Милошевић ултранационалиста, Милошевић хтео велику Србију и уништио Југославију, Србија није постојала за ЦИА пре 19 века. И још пуно лажи од фашистичке ЦИА на https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/rb.html

Nisam ja o tome govorio, nego o onim zemljotresima, pticjem gripu i tako to :)
Sem toga, sta ocekujes, da postave citavu istoriju od nulte godine, pa do sad?
 
BTW........Sefik JESTE , prodao utakmicu crnogorcima, i to svi znaju.....a svi cute kao ******...........

On tamo igra i ima nameru da tamo ostane da zivi.......

Ko se ne razume u vaterpolo, neka se posluzi logikom.......te iste crnogorce smo pre te utakmice , koju smo izgubili sa jednim golom razlike, pre toga razbili sa 13:3......a posle toga , na olimpijadi, dobili sa pola tima.......lagano........

Ko je gledao utakmicu gde je sefik branio kao usrana baba, mogao je sve sam da vidi......
I moje mišljenje se podudara sa tome. :thumbdown:
 
I ovo kaze covek koji svakodnevno ovde na forumu psuje majku tursku muslimanima u Srbiji.:dash:
Mozes i ti malo da ga izduvas Ganguli.

Nemoj molim te da ga diraš:sad2:...............Sad će da pobegne i više neće postovati na ovoj temi.........................A baš smo lepo svi krenuli da ložimo njega i onog kušija.............:rotf::rotf::rotf:
 
Moj BLIC???:dash:

Pa ti si ludji od struje, yebote............:roll:

Bole me kita za Blic.....kao i za ILUSTROVANU POLITIKU .......

Za Vjekoslava Vjeku Seselja ne znam s kim se sastajao u Hagu, ali znam ono sto ceo beograd zna........u Sarajevskoj ulici i danas zivi musliman koji je sa njim lezao u zatvoru u Zenici.........i koji je jos pre petnaest godina, kada je seselj bio obicna susumiga, pricao kako je doticna debela goozica , bila glavna domacica u Zenici........prao carape, kuvao kafe, i oralno obradjivao zatvorenike............

Tu verovatno lezi i razlog sto je onako pevajuci otisla u Hag.......uzelela se robijanja:hahaha:

Верујеш муслиманској пропаганди:lol:. Типичан си "демократа". Од 13.000 лешева у Сребреници, сад понављате да је 7.000, а није више од 2000 и то је доказано. Већих педерчина бисексуалаца и безкичмењака од "демократа" не постоји.
 
Nisam ja o tome govorio, nego o onim zemljotresima, pticjem gripu i tako to :)
Sem toga, sta ocekujes, da postave citavu istoriju od nulte godine, pa do sad?

Теби "демократи" је наравно у реду да циа фашисти пишу лажи, да је Милошевић ултранационалиста, хтео велику Србију и уништио СФРЈ.
 
Теби "демократи" је наравно у реду да циа фашисти пишу лажи, да је Милошевић ултранационалиста, хтео велику Србију и уништио СФРЈ.

Aj ponovo procitaj moj post.
"Nisam ja o tome govorio........"
i ostalo :D:D:D
Jes ti pijan ili samo cukas te postove napamet?
 
I ovo kaze covek koji svakodnevno ovde na forumu psuje majku tursku muslimanima u Srbiji.:dash:
Mozes i ti malo da ga izduvas Ganguli.

Написао сам да је Шефик веран Српској репки. Нисам никад написао да готивим турке. Али то ви антисрпске "демократе" радите. Ви и ваша америка волите турску. Шефик је веран Српској репки и он се може назвати Србином а не турчином. Ма како се звао и које порекло имао, он је веран Српској репки.
 
Мора да те је много испребијао Србин чим толико пуно г.вна волиш да једеш о Србима. Верујеш "демократо" муслиманској пропаганди и зеничанима који су чинили најстравичнија зверства Српским цивилима. Ј.бала те педерација и зликовачка америка.


I Bush, i Bush...a i Clinton malo...:)

Kako uopste mozes da pises ovakve stvari...???
 
I Bush, i Bush...a i Clinton malo...:)

Kako uopste mozes da pises ovakve stvari...???

Истина је што сам написао. Пише муслиманску пропаганду и обожавалац је очигледно антисрпске америке, зенга и зеничана који су чинили највећа зверства Српским цивилима.
 
Истина је што сам написао. Пише муслиманску пропаганду и обожавалац је очигледно антисрпске америке, зенга и зеничана који су чинили највећа зверства Српским цивилима.

a ti kapiras da su ZENGE iz ZENICE............pa se zato tako zovu???:hahaha:
 
http://www.pravda.co.yu/sport/2396/nokaut-za-medau

Шефик је веран Српској репки и није заслужио овакав третман. Ово је и политички, Шапић је ангажован у ДС и често је давао изјаве о ДС у суперлативима.

Evo današnje vesti, oba igrača su rekla šta su imala, a naročito je važno da su potvrdili da su u sobi, u kojoj se desio incident, bili samo njih dvojica.
A ne i novinar šugave "Pravde" ili Kushi-postavljač ove tupave teme:mrgreen:

Pomirili se Šapić i Šefik

Autor: Tanjug | Foto:A. Dimitrijević | 28.08.2008. - 16:59
Golman vaterpolo reprezentacije Srbije Denis Šefik i najbolji strelac državnog tima Aleksandar Šapić pomirili su se danas u prostorijama Vaterpolo saveza Srbije (VSS) nakon sukoba na Olimpijskim igrama u Pekingu.

Šefik je na konferenciji za novinare, održanoj tim povodom, istakao da mu je "jako žao što je došlo do takvog sukoba" i dodao da ga ja pogodilo što je incident preuveličan u javnosti. On je napomenuo da je za njega "ova priča završena iste noći u olimpijskom selu", naglasivši da će se uvek odazvati pozivu u nacionalnu selekciju.
Šapić je rekao da je do incidenta došlo posle poraza u polufinalnom susretu protiv SAD, dodavši da je to bio razgovor "u četiri oka" kome niko sem njih dvojice nije prisustvovao.
"Želim da naglasim da nikakvih oštrijih konflikata nije bilo i da mi je Šefik pomogao da dođem do sobe", zaključio je Šapić.
Za njega, kao i za Šefika, pitanje daljeg igranja za reprezentaciju Srbije se ne postavlja.
 
Koje izjave??? Pa normalno da moraju malo da spuste loptu i da kazu kako to nije bilo nista strasno.
Nista drugo se nije ni ocekivalo da ce izjaviti.

Zašto moraju? Ko može da ih natera i zašto?
Ako si slušao najviše su pričali o tome kako su ih, i jednog i drugog, nervirale izmišljene priče. A u tome je prednjačila Pravda.

Daj jednom reci onako kako jeste, ne moraš baš uvek da nalaziš opravdanja za nečija lupetanja, samo zato što su ti po volji.
 

Back
Top