Šapić građaninu bacio telefon, razgovor s ljudima na ivici fizičkog obračuna

Мене је више уплашио на снимку овај "мирни грађанин" него он ..запараво око њега су све били неки "мирни грађани" који су се ето ту нашли "случајно" и махали граном маслине ..
Oni su sve samo ne mirni građani. Jasno se vidi da su u pitanju provokatori iz redova izdajničke paramilicije NDH1, poslati sa jasnim ciljem da isprovociraju Gospodina Šapića. Krajnji cilj je naravno naštetiti Ugledu Serbske Napredne Stranke, a naročito Srbskom Lideru, Gorostasu Nove Srbske Političke Mudrosti, Gospodinu Vučiću.

Треба разумети Генијалног Шапића. Губи ове изборе од Светог Саве, па је са разлогом нервозан.

Vidi se ko je ovde nervozan, a to su ovi NDH1 jurišnici koji su napali Gospodina Šapića i preprečili mu put, poput najgorih nacista.

Mislim o Šapiću da je ne preterano inteligentan tip, sa oskudnim vokabularom, mislim i da je ljigavac jer je pričao da neće nikad uraditi ono što je posle uradio, dakle, ništa lepo ne mislim o njemu kao čoveku.

Ali isto tako i da se oko mene okupi šaka ovakvih mentola sa ciljem da isprovociraju, pa ti onda još stane ispred tebe i nabije ti telefon u facu, ja bih mu ga u usta gurnuo.
Još je Gospodin Šapić i preblago reagovao na ovo njihovo divljačko ponašanje.

Заборавио си да напишеш да је у питању био спонтани скуп забрниутих грађана са провокативним питањима.

A šta fali Uvaženom Gospodinu Šapiću?
Фондација му има пропусте у раду. Докторат му је лажан. Довољно ?

Vidi se ko je ovde nervozan, a to su ovi NDH1 jurišnici koji su napali Gospodina Šapića i preprečili mu put, poput najgorih nacista.
А тешко изнервирати Шапића ? Могли су неког другог да ставе за градоначелника, Шапић је стално бесан и нервозан.

Довољно ?
Nije. Potrebni su dokazi za takvu tvrdnju. :)
А тешко изнервирати Шапића ? Могли су неког другог да ставе за градоначелника, Шапић је стално бесан и нервозан.
Baš bih voleo da vidim kako bi ti reagovao da te napadnu tako neki nasilnici na ulici, guraju ti telefon u lice,unose ti facu u lice, ne daju ti da prođeš, itd.
Kao što rekoh, Gradonačelnik je još bio i preblag u odnosu na one koji su ga napali.

Nije. Potrebni su dokazi za takvu tvrdnju. :)

Baš bih voleo da vidim kako bi ti reagovao da te napadnu tako neki nasilnici na ulici, guraju ti telefon u lice,unose ti facu u lice, ne daju ti da prođeš, itd.
Kao što rekoh, Gradonačelnik je još bio i preblag u odnosu na one koji su ga napali.
Meni da je uzeo telefon iz ruke jako loše bi se proveo.

Poslednja izmena od moderatora:
Pogledao sam video. Razocaran sam ovim gradjanima. Kakva je ovo opozicija? Uopste nema razlike izmedju njih i Seseljevih radikala iz najgorih vremena.Unosenje u lice,provokacije.
Moj izbor su kulturni i prosveceni ljudi,borba intelektom a nikako nasilje.
Ako nisi primetio šapić je kao išao da prođe kroz njih :mrgreen: treba drkati majmunčinu što više jer je glup i agresivan. Prilika da ga jednostavno izdrkaju na brzaka.

Nije. Potrebni su dokazi za takvu tvrdnju.
Довољан доказ је када је Шапић почео да се дере када су му се обратили са "Докторе Шапићу". Јел то увреда ? Није. Зашто се нервира ?
Зашто би се неко љутио да му се обрате са титулом коју је поштено стекао. Или можда није ? Хајде реци ми, како ти то звучи да се неко дере када му се неко нормално обрати.
Јел ни један професор не сме да буде у комисији да се провери Шапићев докторат ? Сумњива работа. Па ако је Шапић поштен, што се то већ једном не реши већ тек тако стоји и нико из академске јавности не сме јавно да каже да његов докторат није плагијат ?
Non sequitur.
Рекао сам, нека поставе другог за градоначелника. Овај само виче и дере се. Весић је био мајстор политике за овог аматера.
А знамо како је Весић био лош градоначелник, па да се разумемо, кад је он био бољи од Шапића, шта рећи више.

Back