Decko te udario?

  • Začetnik teme Srculence
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uradio sam to,ona je "oprostila",zaboravila-sumnjam.Kako joj je bilo neznam ali meni je i dalje to mrlja koju bih rado oprao.nije mi se vise ponovilo.Veliko je to breme i placam ga tako sto sam izgubio deo nje.Razni su ljudi ali svako ko voli moze i da mrzi istom jacinom,samo je pitanje granice,jer to ti je nalicje ljubavi.Kod mene je bio gubitak samokontrole nista vise.Volim je ko boga.Ni zlo ni osveta ni izivljavanje samo bes ,bol gorcina-ne znam sta si mu uradila ali kao musko znam da ne bi trebalo da je olako i bez nekog upozorenja.Ko zna koji su to "samari" koje je on gutao.Kuliraj malo pa popricajte,osetices sve,zene su intuitivne a za zbogom uvek mozes da nadjes prostora,ako nista bices nacisto posto vidim da nisi.Malo sam opsiran ali mi je zao sto patis...a i malo dugujem svojoj devojci.
 
Muskarci su fizicki jaci a zene su jace na jeziku,
pa sta ce muskarac,nego da iskoristisvoju prednost.
Nisam od onih koji podrzavaju"ful kontakt" izmedju
M.i Z. ali bio sam par puta svedok kako zena muskarca izbaci iz takta. [/b]
 
sudija:
Muskarci su fizicki jaci a zene su jace na jeziku,
pa sta ce muskarac,nego da iskoristisvoju prednost.
Nisam od onih koji podrzavaju"ful kontakt" izmedju
M.i Z. ali bio sam par puta svedok kako zena muskarca izbaci iz takta. [/b]

I sad ako su zene verbalno jache, muskarcheva argumentacija trba da se svede na packe? Pa to je kao da komunicirash sa gorilom! :shock:

Kazes, bio si svedok kako zena muskarca izbaci iz takta; to spominjesh kao neki egzoticni dogadjaj, kao da musko ne moze zensko da iznervira? :?
 
Godinama sam govorila da mnogo toga mogu da podnesem, ali da bi bilo kakvo nasilje od strane onog koga volim bio trenutni kraj te veze. Nisam sigurna da i sad ne bih tako uradila, ali ostavljam dozu rezerve, buduci da mi je prijatelj, koji ima divnu zenu i veoma lep i skladan brak (nije samo maska - zaista) priznao kako se ni malo ne ponosi time, ali je istu tu zenu, u nekom periodu zabavljanja kada su bili veoma mladi - tukao...
Isto tako, meni veoma blizak muskarac za koga bih bila spremna da tvrdim da u sebi nema ni traga nasilnog ponasanja, tvrdi da je njegov razvod iniciran jednim samarom, "opaljenim" u afektu koji sam sebi ne moze da oprosti...
Dakle... tesko je tu biti pametan... svako od nas je prica za sebe, ne opravdavam, ne razumem, ali nisam bas toliko izricita da je to neoprostivo bas u svakoj prilici.
 
Treba razmisliti sta je dovelo do samara ??
Nekad su reci jace od udarca! Ako si ga jako uvredila on je u tom trenutku imao jedino to u glavi da te udari posto nije znao recima da uzvrati.

ALI IPAK NISAM ZA SAMARANJE. lol
 
Koliko god devojka isprovocirala decka on ne sme da digne ruku , to je dokaz njegove slabosti i plitkoce,neka bude pametniji pa neka i on provocira,neka je recima udara , a ne kao najveci kreten odmah da dize ruku,to svaka debilcina moze da uradi. Muskarci,budite malo pametniji,reciti i diplomate !!!
 
Mozda si ga gadno isprovocirala.Ima nas razlicitih.Recimo ja sam moju sada vec bivsu video sa drugim i iskuliro sam,dok mi je jedna opsovala majku u toku svadje i podigao sam je onako sa sve krevetom u vazduh.Na srecu zanemela je pa je tu stalo.Kasnije mi je rekla da je u tom momentu videla pravog djavola u meni na sta ja nisam bio bas ponosan.Posle toga sam je brzo ostavio,jer ako posle godinu dana ona me nije jos provalila i ja dolazim u iskusenje da je udarim nema tu srece.U svako slucaju mislim da treba razgovarati,nikako primena sile!
 
Nebrini sestro, neplasi se nisi jedina. Mene moj decko gazi od batina, gadja me patikom u glavu, jednom mi je slomio nos, cetiri njegova su se izivljavala nadamnom, a on je gledao!!!!
A sta se ti onda bunis? Ti se bre srecna
 
g-rock:
naravno da treba da se okrenes i nikada ga vise ne pogledas
samo ga prvo osakati, cisto da bi se bolje osecala

...TO NIKAKO :!:
AKO GA OSAKATIS POSLE TOGA,SAMO CES DA SE SPUSTIS NA NJEGOV NIVO I NJEMU CE BITI MNOOOGO LAKSE...OVAKO POSLE 2god. I TOG UDARCA IMA DA PATI,SAMO AKO MU HLADNOKRVNO OKRENES LEDJA...TO GA BOLI :!:

IMALA SAM ISKUSTVA...ISTO 2god.,I NA KRAJU SAMAR...
POSLE TOGA NEMA OPROSTA...
POZDRAV,I DRZI SE...
 
Srculence:
Posle dve godine srecne veze samar.

Ako ti posle dve godine 'srecne veze' u takvoj situaciji tražiš savet od onih koji ne zanju ni tebe ni njega onda je krajnje vreme da odeš od njega.

(U prevodu: ako posle dve godine ti njega ne poznaješ dovoljno da znaš kako reaguje u nekim situacijama, ili ne znaš kako ti da reaguješ na njegove postupke šta onda tražiš pored njega?)
 
Ja se slazem sa svima koji kazu da je to strasno,ali ja sam imala drugacije iskustvo.Naime,mene je pre sest meseci tip sa kojim sam dugo vremena udario,i ja sam se osecala ponizenom.Ali smatram da ljudi imaju pravo na gresku.Presla sam preko toga i nisam se pokajala jer se sada dobro slazemo!
Ali treba dobro razmisliti....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top