DECKO "SELJAK" ?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinnke:
Treba ga sterati u qurac. To je seljak shupak i papak. treba ga naterati da pase travu i vikati mu njihaaaa konjicu njjihaaaaaaaaaaaaaaaa konicu
:roll: Treba samo napomenuti da postoji ogromna razlika između seljaka i seljačine.
Seljak nikad neće terati kravu ili konja da pase travu, jer životinje to čine same po urođenom instiktu, pa zato nema potrebe za teranjima.
Dok kod seljačine postoji ogromna doza prepotentne arogancije.
Pazi da ne spadneš sa sedla.
 
MIMA blue:
AKO DECKO IMA STAV :
Ja sam musko a ti zensko , ja mogu da izlazim sa ortacima u nocne klubove, a ti ne mozes ... Muska prevara nije isto sto i zenska , zena kad prevari muskarca to je prljavo ....
Ja te volim, ali ne mozes da imas drugove ako si samnom......
Ja te dovoljno izvodim svuda, nema potebe da izlazis sama ili bez mene..........itd....

Dali je to DECKO SELJAK ili je samo mnogo ljubomoran ..............

Sta ciniti ?????

P.S. inat ne pomaze, karakteran "do bola"......... ?????

Ljuboran je, posesivan i prost
.....a morao bi biti i veoma glup, ako bi pomislio da bih na bilo sta od toga pristala! ;)
 
MIMA blue:
AKO DECKO IMA STAV :
Ja sam musko a ti zensko , ja mogu da izlazim sa ortacima u nocne klubove, a ti ne mozes ... Muska prevara nije isto sto i zenska , zena kad prevari muskarca to je prljavo ....
Ja te volim, ali ne mozes da imas drugove ako si samnom......
Ja te dovoljno izvodim svuda, nema potebe da izlazis sama ili bez mene..........itd....

Dali je to DECKO SELJAK ili je samo mnogo ljubomoran ..............

Sta ciniti ?????

P.S. inat ne pomaze, karakteran "do bola"......... ?????
Oho da nije on iz Smedereva i okoline mozda? Izvinjavam se kulturnim smederevcima al to mi po textu palo na um...iz nekog davnasnjeg iskustva... Ima cura koje padaju na takve...on nasao...ma istrenirao je ko rasno kuce...A ti vidi jel bi ti se dopalo da zivis sa takvim...
 
ariela:
Oho da nije on iz Smedereva i okoline mozda? Izvinjavam se kulturnim smederevcima al to mi po textu palo na um...iz nekog davnasnjeg iskustva... Ima cura koje padaju na takve...on nasao...ma istrenirao je ko rasno kuce...A ti vidi jel bi ti se dopalo da zivis sa takvim...
A, ovaaaj, odakle ste vi, o, produhovljena djevo?
 
On samo nije suguran u sebe. Zenska osoba tu nije bitna.

E sad, pride tu ide vaspitanje (ako su mu uzori - TJale, burazer... - maltretirali sve okolo), sredina... I sve tako - onda i ne zna za bolje; resenje je da ne izlazi iz takve sredine. A zneska osoba da kontrolishe svoje emocije - ili batine i dr. Nazalost.
 
MIMA blue:
AKO DECKO IMA STAV :
Ja sam musko a ti zensko , ja mogu da izlazim sa ortacima u nocne klubove, a ti ne mozes ... Muska prevara nije isto sto i zenska , zena kad prevari muskarca to je prljavo ....
Ja te volim, ali ne mozes da imas drugove ako si samnom......
Ja te dovoljno izvodim svuda, nema potebe da izlazis sama ili bez mene..........itd....

Dali je to DECKO SELJAK ili je samo mnogo ljubomoran ..............

Sta ciniti ?????

P.S. inat ne pomaze, karakteran "do bola"......... ?????
Svaka budala ima svoje veselje.
 
Ma znas ti u dubini duse da imas neku droljetinu pored sebe koja ce da te prevari dok namignes verovatno i jeste i to sto puta,neprasis ti to bobro,sta da ti kazem mozda bi se osecao bezbriznije kad bi nasao neku drugu sta ti mislis o tome?
 
Decko je 1001% tipican primer seljacine, to tvrdim sa tolikom sigrunoshcu, jer se jedna od moj dobrih drugarica zabalja sa takvim tipom vec vishe godinu dana :shock:, i svi joj to pricamo, pocevshi od njenih roditelja, ali ona je toliko zaludjena njime i tim njegovim "uslovima", pod izgovorom on meni samo zeli dobro, a decko samo u stvari koristi shto je ona zaljubljena u njega do ushiju (stvarno mi nije jasno kako), toliko da je zbog njega izgubila i svoj ponos, zaista zalosno....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top