Quantcast

DECKO "SELJAK" ?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Psihologue:
@ PETAR PAN

Je si li ti to ljubomoran na SINNKETA kad u svakom od njih 5 ili nas vidish njega?
Opet ti kazem prochitaj pazljivo shta je KRVOLOK napisao..
NAZVAO TE JE PARANOIKOM !!!!
Ma sinke je meni dosadannnnnnnnnnnnnn....
Smor od tipa... Takve nebuloze izvaljuje... koje nemaju veze sa zivotom.... No sve je to odraz necije inteligencije....
Takodje je opsesija proganjati nekog sa vise nikova....

No da ne skrecemo sa teme...
Decko je "ultra, mega, giga" :lol: seljacina... :lol:

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Petar_Pan:
Ma sinke je meni dosadannnnnnnnnnnnnn....
Smor od tipa... Takve nebuloze izvaljuje... koje nemaju veze sa zivotom.... No sve je to odraz necije inteligencije....
Takodje je opsesija proganjati nekog sa vise nikova....

No da ne skrecemo sa teme...
Decko je "ultra, mega, giga" :lol: seljacina... :lol:

Ti odrastao u selu a drugi seljaci. Pa pogledaj se na sta licis s 30 godina. Debeo zadrigo imas spustena ramena od nerada.

Bas onaj pravi paor koji samo zdere sarme i ukucani za njega rade po njivi a ti samo cuvas krave.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
sinnke:
Ti odrastao u selu a drugi seljaci. Pa pogledaj se na sta licis s 30 godina. Debeo zadrigo imas spustena ramena od nerada.

Bas onaj pravi paor koji samo zdere sarme i ukucani za njega rade po njivi a ti samo cuvas krave.
Bas volim ove pacijente sto mi daju priliku da se reklamiram. :-D

Rodjen u NS-u i vecinu svog zivota tu i ziveo, sad trenutno u Sremskim Karlovcima 13 km od NS-a.
Inace radim trenutno u 2 firme. Obe vrlo jake, sto potvrdjuju i platice, putovanja i goscenja u restoranima itd... A ne kao neki honorarni soferi peska i sljunka :lol: koji imaju toliko posla da ceo dan sede na netu od silnog posla... :lol: I kojima gazde nedaju ni putni nalog sami da napisu... :lol: verovatno znajuci inteligenciju istih...

Takodje i fizicki izgled uopste nije sporan jer sto se kaze genetika je cudo... a jos kad se ubaci i malo bavljenja sportom onda se dobije jedna lepa i zdrava slika... Koju su svi imali priliku da vide... I imaju delic i sada...
Za razliku od onih ljubomornih seljacina...iz miloste zvanih ofucanih magaraca... :lol: Koji nikad nisu imali mooda svoju sliku postaviti... ni sa jednim od svojih nikova... I to dovoljno govorri o njihovoj fizickoj lepoti... o intelektualnoj da ne govorimo...
:razz: :razz: :razz:

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Petar_Pan:
Bas volim ove pacijente sto mi daju priliku da se reklamiram. :-D

Rodjen u NS-u i vecinu svog zivota tu i ziveo, sad trenutno u Sremskim Karlovcima 13 km od NS-a.
Inace radim trenutno u 2 firme. Obe vrlo jake, sto potvrdjuju i platice, putovanja i goscenja u restoranima itd... A ne kao neki honorarni soferi peska i sljunka :lol: koji imaju toliko posla da ceo dan sede na netu od silnog posla... :lol: I kojima gazde nedaju ni putni nalog sami da napisu... :lol: verovatno znajuci inteligenciju istih...

Takodje i fizicki izgled uopste nije sporan jer sto se kaze genetika je cudo... a jos kad se ubaci i malo bavljenja sportom onda se dobije jedna lepa i zdrava slika... Koju su svi imali priliku da vide... I imaju delic i sada...
Za razliku od onih ljubomornih seljacina...iz miloste zvanih ofucanih magaraca... :lol: Koji nikad nisu imali mooda svoju sliku postaviti... ni sa jednim od svojih nikova... I to dovoljno govorri o njihovoj fizickoj lepoti... o intelektualnoj da ne govorimo...
:razz: :razz: :razz:

Ti si faca. Boli te kita.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Petar_Pan:
Hvala...
A da ti postavis svoju sliku?
I pricas malo o svojim zivotnim uspesima, svojoj diplomi :lol: ili o parazitiranju na racun matoraca svejedno. :lol:
A moz i o svom svemirskom brodu. :lol: Oh svom.. firminom naravno... :lol:

E da sam ja parazitirao imao bi verovatno faks. Ja od kad sam se zaposlio davao sam pola plate u kucu. Jedino sad parazitiram.

Gledaj nemam zelju da se usporedjujem s tobom. niti bi zeleo imati zivot kao ti. radje bi bio najsiromasniji i najjadniji ali da imam zivot koji lici na moj.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Petar_Pan:
Pa naravno da nemozas ni po jednom kriterijumu da se poredis sa mnom. Zato i ne pokusavaj u buducnosti.
A tvoj parazitski zivot me ne zanima. Istina je da su neki periodicno paraziti a neki ceo zivot paraziti... Cak su i svesni toga... :roll: Inace dok sam studirao radio sam....

Ni ja se ne bih menjao za tvoj zivot pa da mi plate zilion dolara... :lol:

Nego sta si ti to stvorio i zaradio. Nemoj ti racunti sto su ti roditelji dali i sto zivis na teret drzave.

Nedaj boze da se hitler 2 pojavi tebe bi prvog u logor.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
sinnke:
Nego sta si ti to stvorio i zaradio. Nemoj ti racunti sto su ti roditelji dali i sto zivis na teret drzave.

Nedaj boze da se hitler 2 pojavi tebe bi prvog u logor.
Mislis drzava zivi na teret mene. Mislim toliko poreza sam se naplacao u zivotu ( i preko privatne firme i preko doprinosa, socijalnih i ostalih nebuloza) da bi onda te pare isle neradnicima i dzabalebarosima kao sto si ti. Izdrzavam neradnike kao sto si ti da ne umru od gladi. :razz: Ebiga neko mora i takve da izdrazava... :lol:

PS Ja radim svaki dan po suranajst sati dnevno... otprilike toliko koliko ti provodis na forumu... I onda kukaj sto si siromasniji i budi zavidan sto neko ima... Ali kad si lenj tako ti i treba... I kukaj sto neki imaju diplome a sto ti sa tvojom inteligencijom naravno da nemas... :razz:

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Petar_Pan:
Mislis drzava zivi na teret mene. Mislim toliko poreza sam se naplacao u zivotu ( i preko privatne firme i preko doprinosa, socijalnih i ostalih nebuloza) da bi onda te pare isle neradnicima i dzabalebarosima kao sto si ti. Izdrzavam neradnike kao sto si ti da ne umru od gladi. :razz: Ebiga neko mora i takve da izdrazava... :lol:

Eto i kako se na budalu naljutiti. :lol: :lol: :lol: :lol: Ti si puko ko siba.

Neces nikad s takvim seljackim stavom curu naci, djaba ti sve pare neposteno zaradjene.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
mala_nish:
moooolim vas, vas dvojica, to n i j e t e m a
dajte da zakljucimo
momak treba da bude sto otvoreniji i da dozvoljava devojci neke normalne stvari. ko od vas dvojice parazitira n i j e biiiitno.
di end

Ocigledno on. Cim ga to toliko yebe. Valjda je shvatio da ima sve a nista nije njegovo. A to je gadan trip. Hahahahaha

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
mala_nish:
moooolim vas, vas dvojica, to n i j e t e m a
dajte da zakljucimo
momak treba da bude sto otvoreniji i da dozvoljava devojci neke normalne stvari. ko od vas dvojice parazitira n i j e biiiitno.
di end
Ma ne vredi, kod njega rade kompleksi, zavidnost i ljubomora. A i smor je na kvadrat... nece se taj zaustaviti...

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Petar_Pan:
Ma ne vredi, kod njega rade kompleksi, zavidnost i ljubomora. A i smor je na kvadrat... nece se taj zaustaviti...

Ma kad vec imas toliku kintu sto si se ciganio za 20 dinara. U mom drustvu bi te svi popljuvali. Znas koji si ti supak ispao. Kao da ne sitnim 1000. Pa kad tad je moras usitnit.

Kao da je 1000 funti.

Supak jedan glumio si frajera i prodao se za 20 dinara. E pero pero zivot pod staklenim zvonom ne pravi coveka nego degena.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
sinnke:
Ma kad vec imas toliku kintu sto si se ciganio za 20 dinara. U mom drustvu bi te svi popljuvali. Znas koji si ti supak ispao. Kao da ne sitnim 1000. Pa kad tad je moras usitnit.

Kao da je 1000 funti.

Supak jedan glumio si frajera i prodao se za 20 dinara. E pero pero zivot pod staklenim zvonom ne pravi coveka nego degena.
Ebi ga tvoja inteligencija(tvoj magareci mozak) ne moze da shvati da je na pruzenih 1000 din konobar rekao da nema da vrati... Al da ne vredjam cigane poredeci ih sa tobom...
Ti da nemas 20 din u dzepu verovatno bi naprosio na ulici... :lol:

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Muzika se oseca u noci
ne voli te niko kao ja
jorgani su otvorili oci
vesela je nasa postelja.

Ko li nam to kuca u ponoci
to nas tvoja mati siluje
tvojoj majci iskopacu oci
nek je dobri otac miluje.

Puteru, puteru
treba ti junacina
ja sam tvoja "IJUH" seljacina.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.