DECKO "SELJAK" ?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
AKO DECKO IMA STAV :
Ja sam musko a ti zensko , ja mogu da izlazim sa ortacima u nocne klubove, a ti ne mozes ... Muska prevara nije isto sto i zenska , zena kad prevari muskarca to je prljavo ....
Ja te volim, ali ne mozes da imas drugove ako si samnom......
Ja te dovoljno izvodim svuda, nema potebe da izlazis sama ili bez mene..........itd....

Dali je to DECKO SELJAK ili je samo mnogo ljubomoran ..............

Sta ciniti ?????

P.S. inat ne pomaze, karakteran "do bola"......... ?????
 
u psihologiji ljubomora je svrstana u mentalnu bolest, tako da nije bas dobro biti previse ljubomoran. isto tako imati duple standarde, da on moze raditi neke stvari, a ti ne mozes, je krajnje glupo i ne bi se trebalo prihvatiti u vezi dvoje ramnopravnih ljudi koje se vole.
tako da zao mi je sto cu ovo da kazem ali taj doticni decko zvuci kao pravi seljakkkkkk :twisted:
 
HeRoInA_84:
Aha! A moj dragi i ja ispali nenormalni sto letujemo odvojeno!
I ko je sad, bre, ovde lud!?!? :?:


Gledaj ne treba smetati da se letuje odvojeno. Samo koji cu kitu na moru ako nisam s curom ili ako nemam brdo para pa da se kurvam. Nisam dete. Ja sam na more uvek isao na dva dana i poludim od dosade osim kad sam bio dete.
Znaci ako cura ide bez mene ona ce se sigurno satirati od kite i koji ce mi **** takva cura.
Ej to je leto rade hormoni vide se kite guze sise tu mora biti seksa.
 
Petar_Pan:
Ne samo sto je seljak i primitivac najveceg ranka vec je i psihijatriski slucaj...

Decija ljubomora...

PS Sinke objasni ljudima da je Mima Blue tvoj multinick da ne dolazi do zabluda...


E prijatelju popij casicu domace da ti se iskristalise kopija pameti jer kod tebe original ne postoji.
 
sinnke:
Gledaj ne treba smetati da se letuje odvojeno. Samo koji cu kitu na moru ako nisam s curom ili ako nemam brdo para pa da se kurvam. Nisam dete. Ja sam na more uvek isao na dva dana i poludim od dosade osim kad sam bio dete.
Znaci ako cura ide bez mene ona ce se sigurno satirati od kite i koji ce mi **** takva cura.
Ej to je leto rade hormoni vide se kite guze sise tu mora biti seksa.

Znas, sexa ima svuda, a na more sam otisla da se izkidam od alokohola i ... (ko zna jos od cega), pa da u milom mi gradu budem fina... Ono kao, samo malo lufta, bez da me keva docekuje na gajbi sa :"Dete, pa na sta to licis?" :)

A on... Otisao da odmori... Mozda malo i od mene... :roll:
 
Nego, nevezano za temu... Mislim da je Petar Pan u pravu za ove multinickove... :???:
Da ne bude zabune- ne da su pacijenti, nego covek ovde ne zna ko je ko...

I onda ja jadna moram da se objasnjavam sa svima, a dovoljno objasniti jednoj osobi... Pih!
 
HeRoInA_84:
Nego, nevezano za temu... Mislim da je Petar Pan u pravu za ove multinickove... :???:
Da ne bude zabune- ne da su pacijenti, nego covek ovde ne zna ko je ko...

I onda ja jadna moram da se objasnjavam sa svima, a dovoljno objasniti jednoj osobi... Pih!
Pa idi procitaj teme na savremenom tamo su ga raskrinkali za 5 minuta...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top