Rezervni dečko

Jedan moj bivši mi pričao da je sa jednom curom dogovrio ovako: traže oni, svako za sebe partnera, ali ako posle xy godina ne nađu, da se lepo uzmu i imaju decu. Naravno, ukoliko ni jedno od njih ne nađe. :) To je dogovorena rezerva.

Sad, ne znam šta je sa tim. .. Nisam pitala. Možda još nije prošlo dovoljno godina. :D

(u međuvremenu se osobe promene, naravno, i nema ništa od sigurice)
E, da, reče jednom da ih je promenila kao čarapa, i da mu se to sad baš i ne dopada :mrgreen:

Zato treba pratiti vremenom svoje rezerve i rangirati ih, menjati, izbaciš ubaciš etc. :D
Na drive-u imati dokument, još bolje, ili kao novinar u Godini opasnog življenja, fasciklu sa CVijem svakog kandidata, tj rezerve.
Imam i ja jednog takvog bivšeg. Da nije isti?
"Ako jednog dana ne budemo zajedno i ako posle nekih godina budemo i dalje sami, ja bih voleo da sa tobom provedem ostatak života, da ostarimo zajedno!'

Da brinem o tebi posle 65-e? Kako da ne!
 
Da li zaista danas devojke pored dečka imaju još jednog kog drže na čekanju u slučaju zlu ne trebalo da veza sa prvim pukne i ako da kako prepoznati takvog ?
jok danas trebe, kazem opasne trebe a ne neke levakinje, imaju ebaca obicno mladjeg koji je izdrzljiv, a imaju ozbiljnog za druge stvari za koje prvi ne sme da zna.

problem je kad prvi nece da bude samo ebac i meso, pa oce da bude ko drugi, a i kad drugi oce da se malo osladi
onda ona puca i kaze pun mi q muskaraca :rotf:
 
Наравно да не зна да је резерва.
Јер да зна, не би био резерва.
Ima i onih koji ne žele da se vežu i nisu sigurni šta žele. U fazi su života da bi i ne bi, da možda imaju vezu za koju znaju da to nije to, pa pristaju da nekome budu rezerva jer time imaju osećaj da je i ta osoba njima rezerva.
 
Ima i onih koji ne žele da se vežu i nisu sigurni šta žele. U fazi su života da bi i ne bi, da možda imaju vezu za koju znaju da to nije to, pa pristaju da nekome budu rezerva jer time imaju osećaj da je i ta osoba njima rezerva.
Ако је тако и имају ту везу, онда они нису баш резерва.
Резерва су они који су ту и чекају да добију бар неку шансу за пажњу, додир или било шта, а не знају да дотична има неког другог.
 
Ако је тако и имају ту везу, онда они нису баш резерва.
Резерва су они који су ту и чекају да добију бар неку шансу за пажњу, додир или било шта, а не знају да дотична има неког другог.
Hm, moguće. A šta su? Na čekanju? Neodlučni? Back up?
 
Hm, moguće. A šta su? Na čekanju? Neodlučni? Back up?
Нису они неодлучни, одмах би они али те дјевојке које их држе у резерви имају већ некога а они тек упадају ако се посвађају и настану проблеми у вези али само понекад.
 

Back
Top