Decko salje HOT poruke, mozda nisu za mene

Lik ...je... ..ne znam....
Pitala sam ga otvoreno sto laze da je na poslu..kako moze biti glup da ne skapira da se dobro poznajemo...
Onda je on dodao..
Paaa neverovatno... mi cemo sada da se posvadjamo...
......
Na to sam mu samo napisala da jede govna...vratila mu...ono od juce...
............E sada..nastavak je kao u krimi romanima... nesto sto si mislio da jeste sigurno...
Zapravo nije Nego je jos debilnije..
.........
Covek se pojsvio sa dva druga u prodavnici
Kupili su piva i otisli da dzuze negde
....
A meni stize opet poruka...
(U Stilu MORSKI GREBEN)
I JOS kaze...ej ja sam sa njima..🙄🙄
 
Žene, ovih 10 poruka NIKAD ne šaljite muškarcu
M. P. 10. januara 2020. 06:02
Žene, ovih 10 poruka NIKAD ne šaljite muškarcu


Postanite majstor SMS flerta! Da bi shvatili kako da započnete flert sa muškarcem preko SMS-a ili poruka, morali bi prvo da shvatite šta muškarci mrze ili vole da čuju. Naravno, nije reč o naučnoj fantastici, pohvataćete sve u nekoliko minuta.
Poruke ne postoje samo za vas koji ih pišete, već i za one koji to čitaju i zato morate biti svesni toga da velika većina muškaraca neće na poruke reagovati kao vi. Kako je slanje poruka danas primarni način komunikacije, možda bi bilo pametno proučiti i zapamtiti ovaj vodič za žene koje muškarcima rado šalju poruke.
Saznaćete šta oni vole, a šta mrze u njima da čitaju. Kad to shvatite, postaćete majstor SMS flerta.
Ovih 10 stvari koje morate ili ne smete činiti kad pišete poruku:
1. Da: budite direktni
Ovo je verovatno najvažnija razlika koju morate da imate na umu kad razmišljate o poruci muškarcu. Predugačke, čudne poruke njega će zbuniti i odbiti, nećete ga s njima pridobiti. Frajer vam obično šalje poruke s planovima za izlazak, ali to ne znači da ponekad ne želi da se druži sa svojim muškim društvom.

Kad mu na njegovu nejasnu poruku odgovorite sa jasnim ‘da’ ili ‘ne’ i dodate vreme koje vam “paše”, shvatiće da i ti volite direktnu komunikaciju, a ne igrice.

2. Ne: to koliko dugo je trebalo da vam odgovori na SMS nije njegova ‘poruka’

Nemojte odmah zaključiti da mu se ne sviđate jer vam nije odgovorio iste sekunde. Možda je na sastanku, usred nekog posla i naprosto nije mogao ili stigao.

3. Da: poruke moraju biti vedre i zabavne

Takve poruke uvek su dobre za početak razgovora. Ako mu pružite poneku zanimljivu, zabavnu i kratku informaciju o sebi, verovatno će se i on otvoriti i uzvratiti. No, očekujte da će se to pre dogoditi kad se nađete uživo, nego preko SMS-a. Frajeri su vizuelna bića. Budite strpljivi.

4. Ne: nemojte ga obmanjivati i praviti se da ste neko drugi

Vi želite da on tačno shvati kakva ste vi osoba i da vas prihvati, a ne da mu nudite neku lažnu sliku o sebi jer mislite da on baš takvu ženu priželjkuje, a ne vas. Budete li se pravili da vas zanimaju i stvari koje vas ne zanimaju jer mislite da ćete ga tako pridobiti, razmislite, to može voditi u razočaranje i za vas i za njega.

5. Da: pošaljite mu SMS s pozivom da izađete na ono što njega zanima

Ako ste na početku veze i upoznavanja odlučni da ćete s njima izaći, a slučajno ste saznali da voli nogomet, ne morate lagati da je i vama najdraži sport, ali mu predložite da odete na tekmu u nedelju. Verovatno će mu biti drago jer ste se raspitali o njemu pre nego što ste mu se javili i ceniće vaš napor.

6. Ne: nemojte otkazivati dogovoreni prvi sastanak i početi da zvocate o fudbalu

Ako je to samo bio lažni pokušaj da ga zainteresujete, a ponudili ste mu nešto što on voli, nemojte mu odmah predbacivati što nije predložio da odete na ono što je vama najdraže na svetu.

Malo je stvari koje tako frustriraju na prvom “dejtu” kao kad neko pristane da izađe na ono što ste dogovorili, a onda na koncu želi iz toga da se izvuče ili se žali za vreme sudara. Ako se budete tako ponašali, posumnjaće da ste neiskreni manipulator koji ne može da podnese da nije sve kako ona odluči.

7. Da: morate steći veštinu slanja poruka punih aluzija

Malo seksualne hemije, aluzija i humora pomoći će da se na daljinu “zapali” za vas. Samo morate da naučite poslati tu vrstu poruka.

8. Ne: nemojte slati preduge SMS-ove, čak i kad mislite da su seksi

Zapamtite, nije vas još ni upoznao, zašto bi momak koji verovatno ne voli da čita odgonetavao šta ste hteli da kažete s porukom od 100 reči. Budite kratki, pustite da mu radi mašta.

9. Da: poruke o tome što osećate moraju biti iskrene, a ne prepisane s Fejsa

Iskrena poruka s kojom ste se otvorili pokazaće mu da vam on puno znači. Verovatno će mu biti od prve jasno da odnos ide u pravom smeru.

10. Ne: nemojte biti preosetljivi, to nije iskrenost

Ljubavne poruke nikad nemojte slati dok niste sigurni da su posve iskrene i proživljene, ali isto tako ni dok niste sigurni da je on spreman za takvu vrstu poruke. Nemojte da ga obasipate ljubavnim izjavama dok nije spreman pa se vređate jer je hladan i nepristupačan.

Drugim rečima, tu vrstu iskrene poruke pošaljite mu tek nakon što ste dobro shvatili i prošli sve od 1 do 9. A to znači da ste se našli, upoznali, razumeli.
1338936
 
kad ga napade zenska na pravdi Boga
ulete mu klizeci....jos se valja po travi z:mrgreen:


sto me podseti na vic

Policajci iz Amerike, Rusije i Srbije odu na takmičenje u Afriku, sa zadatkom da što pre uhvate žirafu.
Prvi na zadatak odu Amerikanci i uhvate žirafu za 15 minuta...
Posle njih odoše Rusi i uhvate žirafu za 10 minuta...
Srbi odoše poslednji, ali se vrate posle sat vremena i vode sa sobom slona svog u modricama...
Odmah pada prigovor - nije rečeno da se dovodi slon, nego žirafa.
Na to slon samo podigne surlu i kaže:
- Jesam, sve priznajem, ja sam žirafa...
 
U sred noci dobijem explicitnu poruku od decka mog.Prvo se odusevim
..a onda shvatim da davno nisam.dobijala te poruke.
Onda procitam bolje..i shvatim da je moze biti i pogresiio..
Nekoj drugoj poslao..
I tu se nadrkam..
Prvo mu nije bilo jasno sta pricam
A ondda je rekao..Ne razumem..pa tebi sam i poslao..
.....i posle visednevnog mog drkanja...
Najzad ga pitsm...da li je stvarno poruka bila za mene..
On mi je samo odgvorio
Jedi govna.
To na muskom jeziku znaci....?
ajde priznaj, koji si od starih 4umasa? :zper:
 
Pa ovako.
Pretresla sam.mu telefon.
Nema ni jednu ne poruku vec poziv u telefonu.
Pozive ne brise.
Nista nisam.spominjala.
Da ne bi pomisloo da.sumnjam pa da brise neato.
Posle 1o dana je stvarno mene pitao isto
Tj .poceo je razgovor o toj istoj trmi samnom.
Ne znam.
Pokisala sam provokacijom da izvucem nesto tipa..ti sa tom radis to i to..
Nije reagovao.
..I dalje ...mi je sve upitno.
Da znam da nije pstoloski lazov pa i da mi verujem za to ali ovako...
Bzveze.
Jos mu kazem.
Ako sa nekim hoces da budes nema rszloga da ne budes..
On cuti
 
U sred noci dobijem explicitnu poruku od decka mog.Prvo se odusevim
..a onda shvatim da davno nisam.dobijala te poruke.
Onda procitam bolje..i shvatim da je moze biti i pogresiio..
Nekoj drugoj poslao..
I tu se nadrkam..
Prvo mu nije bilo jasno sta pricam
A ondda je rekao..Ne razumem..pa tebi sam i poslao..
.....i posle visednevnog mog drkanja...
Najzad ga pitsm...da li je stvarno poruka bila za mene..
On mi je samo odgvorio
Jedi govna.
To na muskom jeziku znaci....?
fali ti mašte sestro mila, dobro ti je i objasnio.
 
Nije se sOtim šaliti, mobilna telefonija je veliko zlo, đavolska rabota skoro kao internet, bezbroj je primera gde je zbog toga narušavan skladan život i gde su ljubavi prekidane. :deda: Eto moj ortak je zbog prirode posla kojim se bavi godinama odbijao da postane rob mobilne telefonije makar zbog toga trpela njegova privatnost, do te mere da su ga ljudi zajebavali kako mora da je amiš. I kad je napokon nabavio mobilni fon našao je ubrzo i švalerku, posle dvajes i kusur godina braka sad je pred razvodom, a sa mobilnog se ne skida, stalno se cimaju i ćućore kao golupčići, čak i dok vozi bajk jednom rukom pridržava fon i medi i mleki sa dragom, tačno mi dođe da mu kupim hends fri.
 

Back
Top