Dečji crteži

Fibi3:
Ma kakvo crvenjenje bre! Pusti skromnost, ja sam iskreno odusevljena. Jedva cekam da vidim jos neki crtez. Postavi i neke kad je bio mali, ako ste sacuvali.
Koju ce skolu upisati posle osnovne? Neku na tu foru?

sacuvali smo gomilu crteza kad je bio mali.. odabracu neke pa cu ih iskenirati kad stignem.. tu me tvoja devojcica podseca na njega.. mislim na onaj prvi crtez na temi koji si postavila i ono izvinjenje zbog ucenja.. to je ta lakoca crtanja :)
za skolu jos ne znamo.. izgleda da ce upisati gimnaziju, drustveni smer
 
Ma da, ovo je nesto neverovatno.

k035.gif
(opet sam pala u nesvest :p )

A i sta ce mu dodatna iz likovnog? Verovatno crta bolje nego profesor.
A da vi malog Leonarda upisete na Akademiju i da batalite gimnaziju?
 
Wuestenkoenig:
Ja mora da pohvalim ovaj crtež. S obzirom na to da obožavam apstraktnu umetnost. Ovo je i više nego odlično.

I još jednom pohvale za malog Bundevu. A ostali nemojte sad da pokleknete pa da prestanete da kačite radove zbog jednog nadprosečno talentovanog deteta. :D

@Bundeva
Mislim da mora da ide bar 2 razreda srednje pa onda može da konkuriše na Akademiji. :D

bug.gif
bug.gif
 
jesi :)
/dobro, priznajem, malo sam se pravio blesav :wink: /

i moram ovako javno da pohvalim goscicu, bsh me briga sto ce sad da se stidi :P
goscica je jedna divna osoba i njena podrska nam je puuunoo znacila... pored moralne, pruzila mi je i fizicku podrsku :) - pajala je citavo popodne sa mnom po radnjama i birala bokiju cetkice, boje, platna... provela me je kroz sve radnje sa slikarskom opremom i, stvarno, bez njene pomoci nista ne bih uradio, jer ja se u te stvari razumem ko marija u kriv ku.. :)
draga goscice, hvala ti jos jednom :)
 

Back
Top