Dečiji biseri

Bio sam sa dedom
Gde ste isli
U cirkus videli smo gole zenske.To je tajna necu ti reci
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Vukiii daj nalocale da probam
Ne mogu imas velike usi
:lol::lol::lol:

Jednoj maleckoj je bila kucna slava i sutradan je po dolasku u vrtic uzela jastuce sa stolice nosila ga u rukama setala u krug i pevala Poomiluuuj...poooomiluj..onda je izjavila da je pila vino al ne kao deda vec na prstic :lol:
 
Пре неколико година:
-Ми нећемо продавати мачиће?:D
-Не продајемо их већ поклањамо.
-Што их поклањамо кад ту нема зараде?:hahaha:
Једна од близнакиња, да ме убију не бих се сетио која!
 
Пре неколико година:
-Ми нећемо продавати мачиће?:D
-Не продајемо их већ поклањамо.
-Што их поклањамо кад ту нема зараде?:hahaha:
Једна од близнакиња, да ме убију не бих се сетио која!

slično je rekla moja ćera pre nešto godina :D

imao sam divnog rota, živela je 13,5 godinea te jedanput je imala kučiće sa još boljim mužjakom, pa su se kučići razgrabili i to za veoma zanimljive pare
elem, posle par godina imala je opet kučiće ali sa nekim mešancem koji je preskočio ogradu :D

ja sam naravno prepustio deci da se staraju sa njima i da ih prodaju ili razdele

tako jednog dana , kad su kučići malo poodrasli, gleda ih moja ćera u dvorištu kako se igraju i kaže sebi na glas:

lepi ste ali ste bezvredni :zcepanje::hahaha:

istine radi, slikali su ih pa napravili postere koje su zalepili u svoju osnovnu školu i svi do jednog su planuli iste nedelje

bila je tolika gužva da smo se potrudili da odaberemo onu decu koja imaju dvorište i koji vole kuce da ne bi išli u neke borbe i slične gluposti
 
da...Savršen odgovor deteta od četiri godile :lol:

Ovo se desilo pre jedno mesec dana...gledala je Pokemon crtani ja nisam znala da je gledala i sad viče ona meni: Mama pusti mi onaj pič.aću...Reko šta si to rekla...ona ponavlja...već na kraju besno Mamaaaa pusti me da gledam pič.a onog žutog kad mi je već uja dao....
Mi odrasli imamo mnogo bolesnu maštu...al moraću da naučim Pokemone mislila je na Pikačua :D
 
pita cera iz kola:
-sta znaci onaj znak?-
-to je znak za kruzni tok- ...
prodje neko vreme, prolazimo pored "obrnutog trougla", a ona: -da li ti je sad ovo znak za trouglasti tok?-
Ja sam imala sličan... mnogo puta prepričan... kako o obično biva.
Za znak upozorenja "Domaće životinja na putu" na kojem je silueta krave, pitanje je bilo: "A šta će kravama znak kad krave ne znaju da čitaju?"
 
- tata dosadno mi je! odvali moje malo :heart: pre mesec dana.
- pa uhvati se za usi i igraj - bio je moj komentar

juce citam joj neku knjigu igramo se nesto kad skoci na noge i pocne da skakuce po sobi
pritom se drzi za usi i plazi...ja gledam nista mi nije jasno i kao ljutito
- ajde ne majmunisi se.
kad ce ona :
- pa jesi li mi rekao sam da se uhvatim za usi i igram kad mi je dosadno !!!
odvalio sam se od smeha....kako pamti budalastine to je neverovatno
 
cera radi domaci iz prirode i drustva:
pitanje - navedite svetkovine i manifestacije iz vaseg kraja.
njen odgovor - ... i sveti lala! (manifestacija se inace zove stari lala i predstavlja takmicenja u starim vojvodjanskim zanatima)
 
16265173_1382765165131466_2836657681048827275_n.png
 
vec neko vreme "zali" se cerkica na druga iz odeljenja (treci razred), kako joj dosadjuje jer je svaki dan pita da li je zaljubljena i ko joj se svidja...
dosla juce iz skole i prica kako je uciteljica rekla da svako izabere dramski tekst za dve osobe i izabere par sa kojim ce da odglumi... cera je predlozila pomenutom drugu da njih dvoje glume tekst "djacka torba"...
pitam je - da li je pristao i da li mu se bar malo nasmesio brk?
a ona kaze: - pristao je i nije mu se malo nasmesio brk, vec je imao osmeh oko cele glave!!! :lol: :heart:
 

Back
Top