ДБ бот из СНС ударио на Несторовића

Ма не секирај се ништа, нису Роми кивни на Нестора, његова жена је ромског порекла.
Знају паметни Роми да Нестор није вређао њихов народ већ опорбине присталице.


Каква служба какви бакрачи.

Нису Роми , него ДБ Роми , ови што добију задатак да се обруше на човека и да га декларишу као нацисту и фашисту ..то сам савим јасно написала , да раде за ДБ ,раде и намештају афере , раде све што се од њих тражи .

У овом случају хајке на Нестровића то видимо и ко је покренуо на друштвени мрежама и како се у року од сат времена пренела на све ромске организације и сви су удраили на Нестровића ..али то се ради јер неко има задатак да у Србији направи САД модел политике , да постоје само две партије а сви остали да се саботирају и у томе ће ове две да буду сложне
 
Нису Роми , него ДБ Роми , ови што добију задатак да се обруше на човека и да га декларишу као нацисту и фашисту
Мало ће да се буне и ће да их прође.
Моја женица, припадница дотичног народа поштеног, кад сам јој рекао шта је Нестор изјавио и показао јој снимак опорбиних дивљања,она је рекла: ,,У праву је гаџо (Нестор), ови су и гори од Цигана." ;)
 
Не бих да те мувам, хвала
Што, ти Зајцев и она Другарица били би идеалан пар:

1707329655207.png


:mrgreen:
 
Ма не секирај се ништа, нису Роми кивни на Нестора, његова жена је ромског порекла.
Знају паметни Роми да Нестор није вређао њихов народ већ опорбине присталице.


Каква служба какви бакрачи.

Почела је ДБ да их буши...
 
Овде уопште није реч о неком нападу на Роме , него о нападу ДБ Рома на Нестровића , хајка организована од стране ДБ сектора који кординише Ромске кординаторе .Јадни Роми слушају ове будале које им командују за кога да гласају , где ћеш даље када лик каже да ће да нареди Ромима да не гласају за Нестровића ..пази да НАРЕДИ ..
 
ауторска тема

Кренуло шамарање по Несторовићу од стране верних Рома из ДБ који по наређењу раде све што им се каже , то што им поглавица из Ромског националог савеза Србије сексулано злоставља ученице које долазе по стипендију, то није битно , битно је да се јавно осуди изјава Несторовића и да се прогласи фашистом , нацистом , да се обележи јер само тако мали Бот из СНС може да просперира , тако што ће да подмеће људима , да их лажно клевеће аууу..то не раде Цигани

Наиме објава на фејсу бота СНС Дејана Влајковића о Несторовићу је кап која је прелила чашу ..ево његове објаве


"Other posts
Dejan Vlajkovic
14h ·
Није Несторовић увредио само Роме, увредио је и све друге грађане који су гласали за њега. Заклетву коју је данас потписао слободно нека поцепа и баци, а мандат врати грађанима, јер га није достојан. И да, да незаборавим, ово уличарско понашање посланика из редова опозиције није васпитање из "циган-мале", већ њихово кућно."

Прво Несторовић није Цигана назвао Циганином , него посланике да се цигански понашају , што је истина а овај мали бот из СНС ради по налогу , огласио се није када је доктор пребио породиљу и увредио је на нац основи , била је Ромкиња ..огласио се није , у ствари јесте када је његов председник Накић сексулано злостављао ученице Ромкиње које су долазиле по стипендију у ромски национални савез ,,тада се огласио и рекао да је све било добровољно и да су оне знале да је Накић ожењен ...

мрзим политичке ку.рве које дробе о поштењу .
Ciganjska posla
 
Почела је ДБ да их буши...
Није,не ради Државна Служба против Нестора јер ни Нестор не ради против Државе.

Него су Роми мало емотивни, поготово они који не познају др. Нестора. Па онда мисле да их вређа. Синоћ сам се на твитеру расправљао да једним од њих и урстили смо мачеве и ја му објаснио да Нестор није увредио ромски народ, и он прихватио, а кад сам проговорио ромски, он узвикнуо ,,Па кај сам прало" или ,,Па де си брате". :D
 
Није,не ради Државна Служба против Нестора јер ни Нестор не ради против Државе.

Него су Роми мало емотивни, поготово они који не познају др. Нестора. Па онда мисле да их вређа. Синоћ сам се на твитеру расправљао да једним од њих и урстили смо мачеве и ја му објаснио да Нестор није увредио ромски народ, и он прихватио, а кад сам проговорио ромски, он узвикнуо ,,Па кај сам прало" или ,,Па де си брате". :D

ДБ не ради за државу , него за странку која је на власти , то је тужна и тачна истина .Да ДБ ради за државу , да се бави државом овлико колико се бави СНС и партијама , ми би одавно били на Косову.
 
али шта је ту увредљиво за Роме ?

Ти да погледаш њихове аргументе за ову хајку коју воде против Нестровића и ти би се исто питао .прво нема ни једног аргумента да се човек окарактерише као неки фашиста или нациста , друго њихов аргумент је само увреда за Роме и ако их није поменуо и величање Вучића .

Он је рекао за посланике да су циганија , он Роме поменуо није ..али то није ни битно , битно је да се диже хајка и да се напада , то је циљ
Vidi imao je bar deset alternativnih reci,primitivci,neandertalci,razulareni... a on izabere ciganija. Kao efektnije je. Zna on da je to uvredljivo,to je i hteo. Ali neka su mu rekli. U Kanadi i USA bio bi eliminisan sa politicke scene ,npr za LGBT ,Afroamerikance ili uvrede Jevreja,nativ Amerikanaca tj Indijanaca.
 
Vidi imao je bar deset alternativnih reci,primitivci,neandertalci,razulareni... a on izabere ciganija. Kao efektnije je. Zna on da je to uvredljivo,to je i hteo. Ali neka su mu rekli. U Kanadi i USA bio bi eliminisan sa politicke scene ,npr za LGBT ,Afroamerikance ili uvrede Jevreja,nativ Amerikanaca tj Indijanaca.
Kencelovali bi ga kao PC principal u South Parku.

 
Овде уопште није реч о неком нападу на Роме , него о нападу ДБ Рома на Нестровића , хајка организована од стране ДБ сектора који кординише Ромске кординаторе .Јадни Роми слушају ове будале које им командују за кога да гласају , где ћеш даље када лик каже да ће да нареди Ромима да не гласају за Нестровића ..пази да НАРЕДИ ..
ciganišu se:think::rotf::rotf:
 
Vidi imao je bar deset alternativnih reci,primitivci,neandertalci,razulareni... a on izabere ciganija. Kao efektnije je. Zna on da je to uvredljivo,to je i hteo. Ali neka su mu rekli. U Kanadi i USA bio bi eliminisan sa politicke scene ,npr za LGBT ,Afroamerikance ili uvrede Jevreja,nativ Amerikanaca tj Indijanaca.

Ти да си погледао један од лајвова на фејсу и шта они говоре у том лајву , ти би остао забезекнут .

Прво Нестровић није увредио Роме , он је циганиојм назвао посланике , друго ови ботови ДБ ромски кординатори у току лајва говоре више о Вучићу и хвалоспеве о њему , него што помињу Нестровића ..погледај један и биће ти све јасно и ко је организовао и ко је наредио ..јасно као дан

"Romska Čast Roma Srbije
about an hour ago
·
LIVE VEČERAS 20.30 TEMA TRAŽIMO OSTAVKU NESTOROVIĆA U PARLAMENTU SRBIJE"

али толико пресерва.а у животу свом нисам видела колико на овим лајвовима које праве СНС ромски кординатори , толико излива љубави према Вучићу и толико пљувања по свему осталоме ..мора да је добро одрешена кеса , добро је пара канула ..добро свира свирач
 
Ево после СНС Рома , јавили се и Сорошеви Роми , обајвио лист данас

Organizacija Opre Roma Srbija reagovala je danas na to što je poslanik Branimir Nestorović na konstitutivnoj sednici Skupštine kolege iz opozicije nazvao „Ciganima“, a njihovo ponašanje „ciganijom“.

Ова организација Опре Рома Србије је директно финсирана из Сорош фондације и то они отворено и говоре на свом профилу , значи и они су против Нестровића
 

Back
Top