Dani,Alexi ili Shagrath

COB_girl:
nas... :evil:
i ja se slazem sa gore navedenom izjavom :D
btw alexi ima super vokal ali je mnogo bolji gitarista...a i ne volim nesto black-death vokale!ali od ovo 3 alexi je najbolji,shagrath je nekako puno...i don't know...ne znam kako da opisem al mi se ne svidja

pa nas,to se podrazumeva.. :D :D :D

a meni se svidja i shagrath..
i njegov glas..
prvi albumi borgira su bili zakon :D
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
haha nije vokal??
pa sta je ako nije??
gluposti..

alexi je zivo savrsenstvo i glasa i lepote :D

jer tako cob girl?

pa nisu gluposti... Ta trojica povracaju po mikrofonu... To nisu sigurno vokali. Glas muga i ja da imam onakav. Prikljucim mikrofon na gitarski proc. i pustim distorziju.

Vokalisti su malo kultivisaniji ljudi.
 
Ajde!
Nadji mi bubnjara koji je zezce uradjen i koji moze 1 i po da lupa tempo 200...
I napravicu isti takav bend... To ti je sve sablon. Evo juce sam bio na black metal svirci u domu i gledao samo tako te bendove i pravo da vam kazen nema nikakve razlike. jedini bend koji se isticio jesu AZAZEL! Vrlo su zanimljivi!!! I bend ISPOVEST! Ali oni su mi bili toliko smesni da ja nisam primecivao njihovo struganje od njihovog vizuelnog potencijala... Oni malo kopiraju May Result...
Ovi ostali isto s**nje isto pakovanje.

Cob su bas originalni njih nisam kritikovao, vec sam samo rekao da Alexiev glas nije vokal. U cemu je problem. To je cinjenica. Nema ljutis. Tarja je vokal, Kapish?
 
behemoth:
Ajde!
Nadji mi bubnjara koji je zezce uradjen i koji moze 1 i po da lupa tempo 200...
I napravicu isti takav bend... To ti je sve sablon. Evo juce sam bio na black metal svirci u domu i gledao samo tako te bendove i pravo da vam kazen nema nikakve razlike. jedini bend koji se isticio jesu AZAZEL! Vrlo su zanimljivi!!! I bend ISPOVEST! Ali oni su mi bili toliko smesni da ja nisam primecivao njihovo struganje od njihovog vizuelnog potencijala... Oni malo kopiraju May Result...
Ovi ostali isto s**nje isto pakovanje.

Cob su bas originalni njih nisam kritikovao, vec sam samo rekao da Alexiev glas nije vokal. U cemu je problem. To je cinjenica. Nema ljutis. Tarja je vokal, Kapish?


ispovest smesni..
i kopiraju mr..
ne bih bas rekla.. :(

..zavisi u kom smislu mislis na vokal..
alexi je vokal u bendu,jednostavno peva growl,a i to se svakako svrstava u vokal..
ja ne znam u cemiu je problem,jer on svakako ima odlican kapacitet glasa..
a kad si vec toliko sposoban aj napravi originalan bend,slican cob-u,ili kakav vec zelis,
i pevaj kao alexi,pa onda reci nesto protiv njega..
 
ako ces da smatras kao vokal samo nekog poput tarje bolje se ubi..
pa ona jeste skolovana i obrazovana pevacica,alto je jednostavno drugacije..
ona nikad nece moci npr.da peva ko alexi(ali nece ni alexi kao tarja ofcourse..)
niti je sposobna da peva kao recimo angela iz arch enemy-ja..
ta riba stvarno ima mnogo dobar glas..
i ona je odlican vokla,za bend poput ae..
i tarjha je za nw..
i alexi za cob..
 

Back
Top