Danasnji uzori osnovaca

ne kapiram - u cemu tocno vidite problem s ovim klincima?
nisu glupi, nisu nepismeni, nisu neduhoviti
simpaticni su im klipovi
sta bi vi zapravo htjeli - da imaju djetinjstvo poput nashih?
drukcija su vremena, tehnologija im je dostupna i oni je koriste
 
Postajemo matori, i taj jaz se primecuje. Ne znam sta ovi momci rade, tj. znam da ovaj sa bradicom prica o kompovima i ima pametne stvari, nisam gledao nesto previse, ali deluje kao normalan i ok momak, i ok je videti da se klinci zanimaju za to.
S druge strane, ovaj video je glupost meni koji ne razumem poentu ovoga, ali ovi momci su idoli omladine, tako da njima je to ekstra videti ih zajedno.


A onda imamo ovakve stvari... I iskreno bolje je da se klinci loze na ove momke nego na ove kreature. Ovi momci verovatno imaju nesto pametno, mogu da nauce nekog nesto.

MarilynManson2001ThrashHits.jpg


Ja sam se kao klinac lozio na ovakve stvari i ostao sam (donekle) normalan :lol:. Sve se to preraste u svoje vreme, nekad eto prevarim se pa pustim neku stariju pesmu, nostalgija malo udari, i to je to.

U poredjenju sa Arkanom, Kristijanom Golubovicem, Karleusom, Stojom i ostalim parazitima koje svakodnevno ispiraju milione mladih mozgova, ovi momci sto se malo debilisu na kameri su zlatni.
 
Poslednja izmena:

Ovo je trenutno najpopularniji YouTuber na svetu, mladi ga obozavaju, a lik se prolupava, vice sranja, pravi smesne glasove dok igra video igre u 95% video klipova.
Zabavno moze da bude nekom ko ima 10-17 (i to maksimalno) godina, posle je samo iritantno, a klinci ga velicaju kao da je bog.

Opet, koliko bi ljudima bilo zabavno da sedi i prica o istoriji Kanade i sabranim delima Aristotela, mlade ljude ne zanima to, zele da se zabave, smeju, nesto sto im drzi paznju, u ovom slucaju video igre i prolupavanje.

Koliko god meni iritatno i vecini drugih, bolje nego neke druge stvari. South Park je to odlicno objasnio u najnovijoj epizodi.
 
Poslednja izmena:
ne kapiram - u cemu tocno vidite problem s ovim klincima?
nisu glupi, nisu nepismeni, nisu neduhoviti
simpaticni su im klipovi
sta bi vi zapravo htjeli - da imaju djetinjstvo poput nashih?
drukcija su vremena, tehnologija im je dostupna i oni je koriste
Ni meni nije jasno. Ocekivala sam da vidim ko zna sta, ono klinci prave neku parodiju, zezaju se uz to klepaju neke stihove, komponuju, montiraju kadrove.... Ovo je bas svetli primer kako deca danas mogu da trose svoje vreme.
 
..Nekulturni, impulsivni, dokoni, bezobrazni, ulicari...poenta-zaebancija je smisao zivota...!!! I to su vama super klinci...hm...a veoma brzo nece vise biti klinci...hoce li uz ovo biti uzorni djaci i studenti ili je i to prevazidjeno danas..
 

Sta znam, meni ovo deluje poprilicno pametno. Ja koji se razumem u kompove koliko-toliko nikada nisam cuo za nesto ovako, nisam znao da postoji, tako da naucih nesto novo.
Po mom misljenju ovo je nesto pametno i korisno sto moze nekom da sluzi u zivotu.

Daleko inteligentnije nego nesto kao ovo:

382837_143025962473904_100002995043762_181640_5554  53085_n.jpg


A na ovakve se vecina klinaca loze.
 

Rasprd'o sam se k'o tomos, sa ovako dobrim naslovom verujem da ce i tematika biti jos bolja. Nisam imao zivaca da gledam pa koga ne mrzi neka uziva.
Nekome je i to smesno, a i bolje prolaze ovakve stvari nego prica o sabranim delima Aristotela.

A dosta ovih YouTubera ima i ulogu u koju se uzive, debilisu se jer je to ljudima zanimljivo, smesno, to pravi pare, a mozda nisu toliki debili kao sto izgledaju na kameri.
 
Poslednja izmena:
..Nekulturni, impulsivni, dokoni, bezobrazni, ulicari...poenta-zaebancija je smisao zivota...!!! I to su vama super klinci...hm...a veoma brzo nece vise biti klinci...hoce li uz ovo biti uzorni djaci i studenti ili je i to prevazidjeno danas..
Kako dodjoste do toga da su deca dokona, bezobrazna i jos i ulicari...? I zasto ne bi bili uzorni djaci i studenti, sta iz ovog spota iskljucuje tu mogucnost? To sto zaboga imaju nekog slobodnog vremena za igru i glupiranje i sto jos smeju da to ovako javno obelodane? Niti ti ista garantuje ako zatrpas dete obavezama, knjigama, kursevima da ce biti mrvicu bolji djak.
Spot koji su snimili je, mislila sam da se to vise nego ocigleno, parodija, tipicna medjusobna prozivka iz zezanja medju prijateljima kroz stihove, uz dosta humora na svoj racun. Koliko sam bacila pogled na druge neke snimake pokusavaju duhovito za svoj uzrast da kritikuju neke pojave koje su ucestale u njihovoj generaciji, uz to se i druze, zezaju, nista zlonamerno ili prosto nisam videla...
Ok su klinci skroz, govorim o ovim klincima iz uvodnog posta, nisam gledala druge klipove. Potresno mi izgledaju nazivi nekih klipova ovde, onda razni pokusaji prosipanja pameti na youtube o nekim bitnim zivotnim temama o kojima vise voli da se prica nego da se nesto procita, ili narcisticki venitli skrojeni u formu modnih i drugih blogova gde se presipa iz supljeg u prazno, kao ona Zorannah i slicni njoj...
 
wttt.jpg


Evo ovo je muskrac od skoro 40 godina, ne izgleda bas inteligentno kada se polu-go lupa flasama po glavi, jede kao svinja, pretura stvari ili sta vec.
S druge strane, pored toga sto prica o igricama i sl. prica i dosta o psihickim problemima, i ostalim ozbiljnim temama.


Maska jednostavno, gluma, privlacenje paznje glupostima, mozda i nezrelost, neki bezvezni humor, ali nekada ljudi su vise od onoga nego sto deluju na prvi pogled.
 

Slične teme


Back
Top