Danas se osjecam..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa kad oces ove s polozaja, neces nas smrtnike :hahaha: :plez:

e, taj mek. Dakle, ovde kod mene su ga zatvorili zbog loseg posla. Mislim da je onaj vlasnik Mek Donalds rekao: "wtf? close? LOL"... jer slabo imamo para mi za ta fensi mesta :)

skorije sam bio u BGu u meku. Jesu ukusni, nema sta, ali skupo. Juce smo drug i ja pojeli po punjenu pljesku sa pomfritom i raznim dodacima za 300 dindzi. I najeli se :)

a i ti si debela, mek ce te pretvoriti u:

http://imway2fat.files.wordpress.com/2009/04/fat-girl-fast-food.jpg

al mi nemamo para da se toliko ugojimo :hahaha:

znam...prosla sam tuda de je nekad bio, trebalo je da mu ostavim venac :sad2:
sram vas bilo :evil: tu lepotinju ste oterali

a sto mi ide na p zivac kad neko poredi pljeske i mek...aman nije isto i tacka

a od pleske neces ispadnes takav ? mojne me nerviras svim snagama se borim za prava meka :evil:
ako cemo tako ajde da ukinemo i pljeske i kobaje i pradajz i jabuke i sve...nema sta nije otrovno i lose za organizam
od paradajz ces dobijes rak od meka kilograme...dodje ti na isto

a ja sam fit metla mogu jedem u meku kolko ocu i dalje imam 56kg :plez:
 
govorim ti o parama... 300 dindzi ceo rucak, a sta imas za trista dindzi za dvoje odraslih ljudi u meku? Jeste ukusno, al zajebbi.

metlo, 56kg? Dakle, mek + mnogo seksa = fit linija :per:

a ti kao ne znas a :lol: si kvaran ko mucak :p
naravno, najbolji recept :zper:

pa znam ja da su cene problem, da nisu ja bi tamo svaki dan :lol:
al za 500 kinti moze jedan da se najede, barem ja zensko a veruj mi i onaj moj se izbecio kad je cuo sta sam sve pojela skoro :lol: tako da sam ti ja dobro merilo, ne jedem ko pticica :lol:

al i tih 500 je mnoooogo
 
a ti kao ne znas a :lol: si kvaran ko mucak :p
naravno, najbolji recept :zper:

pa znam ja da su cene problem, da nisu ja bi tamo svaki dan :lol:
al za 500 kinti moze jedan da se najede, barem ja zensko a veruj mi i onaj moj se izbecio kad je cuo sta sam sve pojela skoro :lol: tako da sam ti ja dobro merilo, ne jedem ko pticica :lol:

al i tih 500 je mnoooogo

500 - tafce na grafce sa kobasicala i kiseli kupus i odmoris malo, pa punjenu pljesku sa luko. Posle svega Sveps jedan = 500 dinara. I ne moras da jedes ceo dan :D

ja u mek ne bih usla ni da mi plate:D
evo pecem pljeske domace,pa ih nalivam sa umakom i trpam u rernu...e to mirisi :)

to su extra pljeske. Od toga si sit ceo dan.

A meni se sad sprema iseckana piletina (belo samo), umoci se u ljuti kecap i iseckani luk. To kad upije malo, ubaci se u brasno i jaja i to se ispohuje. Onaj luk koji se malo oseca je fenomenalan dodatak.
 
500 - tafce na grafce sa kobasicala i kiseli kupus i odmoris malo, pa punjenu pljesku sa luko. Posle svega Sveps jedan = 500 dinara. I ne moras da jedes ceo dan :D



to su extra pljeske. Od toga si sit ceo dan.

A meni se sad sprema iseckana piletina (belo samo), umoci se u ljuti kecap i iseckani luk. To kad upije malo, ubaci se u brasno i jaja i to se ispohuje. Onaj luk koji se malo oseca je fenomenalan dodatak.
i ja sam u pavlaku i jaja,izmesana dodala vegete i belog luka u prahu,granule...i u tome ce se zapeci... znaci,krenula mi pljuvacka,mirisi fenomenalno... a umak,morala sam malo pojesti dok sam spremala :D
 
ovo bi te u bg kostalo 1000 :neutral:

dodji u KG. Ovde jeftino, ovde imas momketa, frizbi, imas mene kad se posvadjas s momketom :per:

sve bre ias :mrgreen:

i ja sam u pavlaku i jaja,izmesana dodala vegete i belog luka u prahu,granule...i u tome ce se zapeci... znaci,krenula mi pljuvacka,mirisi fenomenalno... a umak,morala sam malo pojesti dok sam spremala :D

mogu da mirisem ono i da jedem samo hleb :D

evo, jos samo pomfrit da bude gotov i odo se najedem :cool:
 
ne znam,ne volim tu expres hranu,ko zna sta se strpaju tamo,kad vidim to meso.izgleda plasticno...
a i gledala sam neki dokumentarac o meku i njihovim burgerima,i hvala,ali ne hvala... kupi malo mlevenog pa spremi,bar znas sta si stavila unutra...;):)

ucila i ja kolko se puta prskaju jabuke pa ih i dalje jedem :lol:

niko ne kaze da je to zdravo i kvalitetno...al dzaba ukusno je :heart:
 
Kud ceš više , jedi ženo .. :confused:
A je nervozna sam.. al mi nije kristalno jasan razlog.. ONO ..
Moram neki alkohol nabavit , ovo je za iskocit iz kože..
postoje takvi dani kod svih,kad si nervozna a ne znas zasto...verovatno ti se nakupilo sa svih strana,pa i nemas samo jedan razlog za nervozu...
nemoj je ubijati hranom,izadji na vazduh,sedi u parkicu,ili pored reke,popravlja raspolozenje,definitivno...poneses neku knjigu...
a ja sam sjebala organizam ovih dana,zbog ispita,nespavanja,ishrana=0,i sad mi i nije do hrane,jela sam danas,ali malo,jako malo,jednom na dan i ne mogu,muka mi je...
 
postoje takvi dani kod svih,kad si nervozna a ne znas zasto...verovatno ti se nakupilo sa svih strana,pa i nemas samo jedan razlog za nervozu...
nemoj je ubijati hranom,izadji na vazduh,sedi u parkicu,ili pored reke,popravlja raspolozenje,definitivno...poneses neku knjigu...
a ja sam sjebala organizam ovih dana,zbog ispita,nespavanja,ishrana=0,i sad mi i nije do hrane,jela sam danas,ali malo,jako malo,jednom na dan i ne mogu,muka mi je...

Eh da .. imaš pravo trpam se slatkim bespotrebno, što je najgore od svega uopce mi se ne jede, ka papir da jedem..
A dobro..

Valjda ce nam sutra granut sunce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top