ДАНАС ЈЕ СВЕТИ САВА - СРПСКА СЛАВА !!!

Vesić: Na iskušenjima kao u vreme Svetog Save, Vučić vodi Savinu diplomatiju
Zamenik gradonačelnik Beograda Goran Vesić izjavio je da se Srbija nalazi pod istim, ili ne manjim iskušenjima nego u vreme Svetog Save, ocenivši da predsednik države Aleksandar Vučić vodi Savinu diplomatiju uspostavljanja kontakata.

Kao što je Sava u ranom Srednjem veku uspeo da dođe i do egipatskog dvora, tako danas Vučić budućnost Srbije osigurava stalnim kontaktima sa najvažnijim zvaničnicima Kine, Sjedinjenih država, Rusije, Nemačke i Francuske i saradnjom sa susedima, napisao je Vesić na svom Fejsbuk nalogu.
 
giphy.gif
 
Vesić: Na iskušenjima kao u vreme Svetog Save, Vučić vodi Savinu diplomatiju
Zamenik gradonačelnik Beograda Goran Vesić izjavio je da se Srbija nalazi pod istim, ili ne manjim iskušenjima nego u vreme Svetog Save, ocenivši da predsednik države Aleksandar Vučić vodi Savinu diplomatiju uspostavljanja kontakata.

Kao što je Sava u ranom Srednjem veku uspeo da dođe i do egipatskog dvora, tako danas Vučić budućnost Srbije osigurava stalnim kontaktima sa najvažnijim zvaničnicima Kine, Sjedinjenih država, Rusije, Nemačke i Francuske i saradnjom sa susedima, napisao je Vesić na svom Fejsbuk nalogu.

Tako je!
Ovde vernici moraju da shvate da je Vučić naš Isus a Vesić, Brnabićka i Zoka andjeli.
Bog je odredio tako jer vidi bolje od ovih što dele gowna po forumu umesto orase i lešnike.
 
problem kod nas je što svaka budala misli da je hrišćanin a psuje i vredja iako do 50 živeo na kruški pa nikad čuo za školsku slavu...


Ja kritikujem a dva slepca vredjaju jer su autosugestijom otišli u kuras.
Da me ponavljam, a Sv. Sava bi ti rekao isto.
Kažem ti lepo i otvoreno da svi razumeju. Ti ne kritikuješ , već pokušavao da se podsmehuješ na ciničan način. Ja ti odgovaram na staro srpsko način otkrivajući ono što si.
 
Не бламирај се више --- лепо ти рекох скини усране гаће и промени их и склони нам ту своју гузицу са свог аватара ---- није примерено и пристојно.........
što si napisao SRPSKA kad je ŠKOLSKA?
Pitam koliko je opština Vračar drmnula love na dubiozna osećanja?
 
Da me ponavljam, a Sv. Sava bi ti rekao isto.
Kažem ti lepo i otvoreno da svi razumeju. Ti ne kritikuješ , već pokušavao da se podsmehuješ na ciničan način. Ja ti odgovaram na staro srpsko način otkrivajući ono što si.
Rastko Nemanjić nije bio omiljen na dvoru pa su bruku hteli da speru sa tim humanitarnim radom promocije nove religije prema kojoj narod imao otpor al vidiš ti koja to sila kad upadoše i kod Švabe i kod Engleza i Francuza al ćute mudro kad im se vernici kolju medjusobno... Glup si ti da shvatiš...Ti si danas saznao za neke stvari... Sa 50 u dupe
 
:lol:

Citam komentare i ljudi ovde ladno komentarisu Sv. Savu gledajuci iz ugla 2020te glumeci pamet i prosvetljenje.
Povrh svega toga jos se sprdaju sa Nemanjicima slepci koji nisu u stanju firmu da otvore i zaposle 5 ljudi, ali zato komentarisu nekog ko je stvorio crkvu i drzavu.

Ne znam samo sto moderacija to tolerise, koliko znam ovo nije ni jugo ni siptarski forum. :D
 
:lol:

Citam komentare i ljudi ovde ladno komentarisu Sv. Savu gledajuci iz ugla 2020te glumeci pamet i prosvetljenje.
Povrh svega toga jos se sprdaju sa Nemanjicima slepci koji nisu u stanju firmu da otvore i zaposle 5 ljudi, ali zato komentarisu nekog ko je stvorio crkvu i drzavu.

Ne znam samo sto moderacija to tolerise, koliko znam ovo nije ni jugo ni siptarski forum. :D

što da ne komentarišemo

znamo kome je Papa poslao krunu

zna se ko oženio princezu koja ima 6 god

takođe se zna ko je ubijao Srbe koji nisu hteli sa Stefanom Nemanjom i Rastkom

slavi se Koljač
 
:lol:

Citam komentare i ljudi ovde ladno komentarisu Sv. Savu gledajuci iz ugla 2020te glumeci pamet i prosvetljenje.
Povrh svega toga jos se sprdaju sa Nemanjicima slepci koji nisu u stanju firmu da otvore i zaposle 5 ljudi, ali zato komentarisu nekog ko je stvorio crkvu i drzavu.

Ne znam samo sto moderacija to tolerise, koliko znam ovo nije ni jugo ni siptarski forum. :D

Krali pare po opštini a Mita tamo radi pa mu valjda uplatili koju hiljadarku pa on sad lajkuje :D
 

Back
Top