Danas i juče u centru grada 064 i 067 nedostupan

Sada je počeo da mi puca i WIFI u isto vreme kada i 064! Dal je moguće da ovaj kineski krš ne može da sastavi jedan dan da radi kako treba?!??

IMG_20221120_223956.jpg
 
E искрено и мени се исто догађа кад сам на НБГ-у да губим мрежу на Huawei-у. Yettel тј. тад је био још Теленор кад ми се догодило са P40. Дешава ми се такође да некад кад ме особа позове да телефон не звони! Иначе бај д веј, ово сам први пут видео икад одкад имам телефоне, а имао сам и имам и даље Lenovo Z90-7 (ЗА КИНЕСКО ТРЖИШТЕ) и то се никад не дешава. Телефон је земља. Има 32/3GB и Андроид 6.0.1 који још ради. Не знам шта продају Кинези за светско...
 
Sad gledam ove kineske telefone na kp, za neko dete da se igra kaaad ono svi ti telefoni neispravni ili razbijeni. Svakom neštofali dal nema mrežu, ne radi žiroskop, mikrofon, zvučnik ili je jednostavno samo razbijen ali ispravan. Lepljeni telefoni jbg jednom ispadne i gotovo.

A ovo nedostupan topočinje i sa drugom karticom da mi se dešava, uglavnom zvoni i posle stigne poruka sa propuštenim pozivom. Ajde globaltel mi je virtualni operater pa i nije čudo što ispada. Ova druga kartica radi ko semafor pali gasi nonstop. Baš se vidi da nešto nie u redu. Agresivno gubi mrežu.
 
Dva dana je radio kako treba i opet gubi sim 2! Ne kupujte ksiaomi telefone!

Pogledajte prilog 1261739
Извуци картицу, провери да ли је све у реду са слотом за картицу (да ли је нешто заглављено, пређи са ватом и сл.) и очисти SIM картицу. Многим телефонима се догађа исто.
 

Back
Top