Dan žena

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Sledeće nedelje je veliki praznik, Osmi mart, Dan žena!
Ova fascinantna bića možemo prepoznati po dugoj kosi gore, puslici dole i paru sisa u sredini.

Šta znate o 8. martu i kako obeležavate ovaj praznik?
Da li ćete svojim koleginicama darivati karanfil, emotivnoj partnerki bombonjeru i slično?
Jesu li radni sindikati slavljenicama pripremili vaučere za šoping, hoće li biti koktela, odlaska u restoran?
 
Inače, kao pedantna osoba, nisam načisto šta tačno praznujemo tog dana, da li slavimo žene kao pojavu?
Da li ih trebamo fetišizirati, obožavati tog dana? Ili to maši poentu i duh ovog praznika?

Ako se praznik zove Dan ŽENA, znači li to da se ne odnosi i na devojke, već samo žene?
To su neke moje nedoumice, nejasnoće, nesigurnosti u vezi 8. marta
 
Jao forke zar stvarno nećeš biti tu da mi čestitaš? 😢
Princip je princip, preteći ćete i bez mene

---

Inače, kao pedantna osoba, nisam načisto šta tačno praznujemo tog dana, da li slavimo žene kao pojavu?
Da li ih trebamo fetišizirati, obožavati tog dana? Ili to maši poentu i duh ovog praznika?

Ako se praznik zove Dan ŽENA, znači li to da se ne odnosi i na devojke, već samo žene?
Obeležava se borba za prava žena, tj izjednačavanje sa pravima muškaraca. Mslm to bilo pre sto i nešto godina, kada jesu postojale razlike. Danas im uvališ cvet i vaučer za dm jer su neke žene dobivale poklon od firme u vreme socijalizma i to je sad tradicija. I da, odnosi se na sve žene.
 
Inače, kao pedantna osoba, nisam načisto šta tačno praznujemo tog dana, da li slavimo žene kao pojavu?
Da li ih trebamo fetišizirati, obožavati tog dana? Ili to maši poentu i duh ovog praznika?

Ako se praznik zove Dan ŽENA, znači li to da se ne odnosi i na devojke, već samo žene?
To su neke moje nedoumice, nejasnoće, nesigurnosti u vezi 8. marta
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/Међународни_дан_жена

8. Mart je dan kada su žene dobile nekakva svoja prava.
Pri tome se nije vodilo računa da im se objasne i obaveze koje uvek idu sa nekakvim pravima.

Zato imamo ovakvo bolesno društvo danas.

Za mene su 8. Mart i njegove posledice nekakav simbol prirodne selekcije žena.
 
Sledeće nedelje je veliki praznik, Osmi mart, Dan žena!
Ova fascinantna bića možemo prepoznati po dugoj kosi gore, puslici dole i paru sisa u sredini.

Šta znate o 8. martu i kako obeležavate ovaj praznik?
Da li ćete svojim koleginicama darivati karanfil, emotivnoj partnerki bombonjeru i slično?
Jesu li radni sindikati slavljenicama pripremili vaučere za šoping, hoće li biti koktela, odlaska u restoran?

Cime se ti drogiras?

Ovde karanfil vezuju za komuniste koji im nisu ostali u lepom secanju pa je muka i da ga nadjes, na stranu sto mogu da shvate kao uvredu.
Sindikat ima druge obaveze, trenutno raspravu sa firmom oko plata.
Ne poklanjam nista, jedino ako nisam nesto vec obecao unapred.
 
@Manga Hilux tema se uopšte još nije ni razvila a ti si je zaključao.
Ništa ti time nećeš postići.
Još niko nije ni stigao da napiše svoja iskustva.
Možda je bolje da je ostaviš i otključaš.
Ako ne misliš tako onda zabranjuješ muškarcima da iznesu svoja negativna iskustva u vezama ili braku.
Koliko je to okej?
Ako ja napišem svoja negativna i loša iskustva u bivšem braku ti ćeš to da obrišeš?
Zašto?
 
@Manga Hilux tema se uopšte još nije ni razvila a ti si je zaključao.
Ništa ti time nećeš postići.
Još niko nije ni stigao da napiše svoja iskustva.
Možda je bolje da je ostaviš i otključaš.
Ako ne misliš tako onda zabranjuješ muškarcima da iznesu svoja negativna iskustva u vezama ili braku.
Koliko je to okej?
Ako ja napišem svoja negativna i loša iskustva u bivšem braku ti ćeš to da obrišeš?
Zašto?
jer se kosi sa nekim načelima kavaljerstva, a druga je stvar što je krenula u pogrešnom smeru, pljuvanje po sve što je žensko kao kvalitet
:ok:
 
za neke žene taj dan je i odmor od batina, zato i neka topla reč ili osmeh može da im ulepša dan, neke na taj dan uistinu osete da su žene, dođu čestitke od dece, , rodbine, , brata , sestre
volimo ih i poštujmo svaki dan,a taj poklonimo njima
 

Back
Top