Dali savremen mushkarac mora biti i FENSI??

:Idol::
kada bismo se resili gladi u svetu, na scenu bi dosao na novi problrm tj prenaseljenost, i tek tada ne bi niko imao nista za jelo. To je zacaran krug. mozda je ovako nehumano, alitako je kako je. njihov mentalitet je takav da imaju po 10 dece i nemaju cime da ih hrane. trebalo bi tih 5 dolara uloziti u neki program xza prevaspitavanje ( :roll: ), a ne u hranu.

****** koji sam ja kreten....

pa da... ajde... al ti da budesh prvi uchesnik... pa idi gladan na chasove... a kada mortalitet bude u porastu mozhesh da propustish chas i josh uz to da dobijesh ruchak....

btw, sa povecjanjem sandarda ne raste i natalitet... prosechna porodica u zapadnim zemljama nema preko 5 chlanova... dok u siromashnim zemljama radjaju decu (po desetoro) 1. jer ne znaju za kotracepciju, 2. i treba im radna snaga....
 
gucci_novosadjanka:
I onda kad si se probudila...............razocarala si se sto stvarno tako ne izgledas...............
Ja i dalje mislim da super izgledam. :D Cak se i ne sminkam i nije to zato sto nemam para vec i ne izlazim iz kuce uopste pa nemam potrebe, a i gde bih isla kad napolju sve nesto kosta. :D A i sta bih napolju samo da me spopadaju neki tipovi, zato i ne idem van kuce nigde. :D
 
livija:

pa da... ajde... al ti da budesh prvi uchesnik... pa idi gladan na chasove... a kada mortalitet bude u porastu mozhesh da propustish chas i josh uz to da dobijesh ruchak....

btw, sa povecjanjem sandarda ne raste i natalitet... prosechna porodica u zapadnim zemljama nema preko 5 chlanova... dok u siromashnim zemljama radjaju decu (po desetoro) 1. jer ne znaju za kotracepciju, 2. i treba im radna snaga....
pomesala si redosled. Prvo kontracepcija, pa rucka pa skolovanje. :roll:
 
:Idol::
Mislim da bi ti seminari bili najhumaiji nacin. ****** rodis desetroro dece, i nemas cime da ih hranis. to ti je humano? I pored hrane od 5 evra koju bi na kasicicu dobijali, gde je roditeljstvo? Mislis da ce roditelji imati vremena sa tolikom decom da sednu i popricaju. Ta deca se radjaju, zive i umiru isfrustrirani. Sta moze od njih da postane? Kakav ce zivot imati? Da li ce da se skoluju, ili ce njihov zivot biti puka reprodukcija? Kakav ce zivot imti... Nije sve u hrani...
reci ti to sebi kad sledeci put ogladnis... :lol:
meni je lmalo smesno da se onda kada su ljudi bolesni i gladni bavimo problemima njihovog obrazovanja i vaspitanja...al' eto mozda vas ima i cvrste volje koji kad ogladne kazu sebi "ma, nije sve u hrani"... :lol:
 
ok ovo ce ici u nedogled.... :roll: (obozavam ovaj smile, tako je menislican)

Zanima me zasto smo mi obavezni da ih hranimo, i da osecamo grizu savesti svaki put kad u usta stavimo parce hleba. I oni su ljudi, i oni su inteligentni, i oni su radno sposobni i spremni za inovacije (kontracepcija :roll:). Imaju zemlju (losu doduse) pa eto im. Vremenom natalitet bi se smanjivao (zbog inovacija) uz malo nase pomoci (koja bi trebalo da se preusmeri u stvaranje radnih mesta a ne u hranu). Radna mesta bi bila dugorocnije resenje.

Indijca uskoro ce biti vise nego kineza
(ozda vfec jeste....bas sada) a to su extremi.


Da budem i ja dobrotvor: A kuda ce zivotinje kada svet bude bio preplavljen polugladnim ljudima???:
 
:Idol::
ok ovo ce ici u nedogled.... :roll: (obozavam ovaj smile, tako je menislican)

Zanima me zasto smo mi obavezni da ih hranimo, i da osecamo grizu savesti svaki put kad u usta stavimo parce hleba. I oni su ljudi, i oni su inteligentni, i oni su radno sposobni i spremni za inovacije (kontracepcija :roll:). Imaju zemlju (losu doduse) pa eto im. Vremenom natalitet bi se smanjivao (zbog inovacija) uz malo nase pomoci (koja bi trebalo da se preusmeri u stvaranje radnih mesta a ne u hranu). Radna mesta bi bila dugorocnije resenje.

Indijca uskoro ce biti vise nego kineza
(ozda vfec jeste....bas sada) a to su extremi.


Da budem i ja dobrotvor: A kuda ce zivotinje kada svet bude bio preplavljen polugladnim ljudima???:

a i ja sam ranije volela taj smile :D
 
nije pitanje indijaca.. samo sam navela primer... 2/3 svetske populacije je ispod standarda.... da ne kazhem gladno... ok ne skapavaju svi al zar je potrebno da dodje dotle?
savest je lichna stvar... ti mozhesh i ne morash da pomognesh... nishta te na to ne obavezuje.... ali ne krecjemo svi sa istog.... sa istim pochetnim kapitalom... sa istim obrazovanjem... sa istom qlturom... shto ne znachi da je to u redu.... bar sam ja takvog shvatanja.... i ako imam tri hleba zashto da ih bacim? zato shto ih ja necju? ok... ne moram... ali kad ima neko ko je gladan zashto treba da ga ostavim tako? polazim od sebe... da sam ja u toj kozhi... da li bih i onda bila shvatanja da sve siromahe treba pobiti..? pa teshko.....
 

Back
Top