Dali savremen mushkarac mora biti i FENSI??

livija:
jao ladno nisam na ovo postovala..... NARAVNO da te ispravljam..... kad ne znash da engleski...... :lol:
e ma jesam seljanka teshka i to josh iskomplexirana.... zato to poqshavam da nadoknadim guccijem i kolima u avataru..... :lol:
Livija a sta ti vozis? I zar nisi rekla da nemas nista od firmirane odece?
E i ja cu sad da stavim svoja kola u avatar, vidim da je to ovde moda, a mozda i nadoknadim svoju iskomplexiranost time. :D
 
Chergarka:
Livija a sta ti vozis? I zar nisi rekla da nemas nista od firmirane odece?
E i ja cu sad da stavim svoja kola u avatar, vidim da je to ovde moda, a mozda i nadoknadim svoju iskomplexiranost time. :D

e najbolje da cju sad da se duvam po forumu shta ja vozim.... vozim i to je isuvishe s obzirom da ne radim... i da imam neq firmiranu odecju.... i nisam neshto ponosna na sebe zbog toga.... sticaj okolnosti.... da je moja mama takva i misli da ako mozhemo to da priushtimo da tako i treba da radimo.... ja sam malo drugachijeg shvatanja....
al to je sad vecj izmedju moje mame i mene.... generano.... mislim da ima isuvishe gladnih ljudi ljudi u svetu da mi mogli da priushtimo sebi takvo ponashanje da se prepucavamo oko branda....
 
livija:

e najbolje da cju sad da se duvam po forumu shta ja vozim.... vozim i to je isuvishe s obzirom da ne radim... i da imam neq firmiranu odecju.... i nisam neshto ponosna na sebe zbog toga.... sticaj okolnosti.... da je moja mama takva i misli da ako mozhemo to da priushtimo da tako i treba da radimo.... ja sam malo drugachijeg shvatanja....
al to je sad vecj izmedju moje mame i mene i vlade Indije :lol: .... generano.... mislim da ima isuvishe gladnih ljudi ljudi u svetu da mi mogli da priushtimo sebi takvo ponashanje da se prepucavamo oko branda....
:lol: !!!
 
livija:

e najbolje da cju sad da se duvam po forumu shta ja vozim.... vozim i to je isuvishe s obzirom da ne radim... i da imam neq firmiranu odecju.... i nisam neshto ponosna na sebe zbog toga.... sticaj okolnosti.... da je moja mama takva i misli da ako mozhemo to da priushtimo da tako i treba da radimo.... ja sam malo drugachijeg shvatanja....
al to je sad vecj izmedju moje mame i mene.... generano.... mislim da ima isuvishe gladnih ljudi ljudi u svetu da mi mogli da priushtimo sebi takvo ponashanje da se prepucavamo oko branda....
Pa ti si pomenula kola i avatar pa ja reko da priustim ponasanje.
A tata ti ne pomaze pri kupovini auta? Meni moj uvek pomogne svojim cvrstim i odlucnim stavom. I ja imam nesto firmirano ali minice NIKAD! A ni one sa velikim V izrezima. Pa nisam ja neka modelsica pa da bilje u mene, ja se lepo skinem pa onda neka bilje koliko oce, ali se obicno stidim, tako da mi nije problem firmirana odeca. :D A i mene mama i tata izdrzavaju.
I ja brinem za glad u svetu i cesto za dobrovoljne priloge dajem svu svoju zaradu. :D
 
Chergarka:
Pa ti si pomenula kola i avatar pa ja reko da priustim ponasanje.
A tata ti ne pomaze pri kupovini auta? Meni moj uvek pomogne svojim cvrstim i odlucnim stavom. I ja imam nesto firmirano ali minice NIKAD! A ni one sa velikim V izrezima. Pa nisam ja neka modelsica pa da bilje u mene, ja se lepo skinem pa onda neka bilje koliko oce, ali se obicno stidim, tako da mi nije problem firmirana odeca. :D
I ja brinem za glad u svetu i cesto za dobrovoljne priloge dajem svu svoju zaradu. :D
Odluči se već jednom : ili se skidaj ili nemoj, pa da buljimo ovako !!! :shock:
 
Chergarka:
Pa ti si pomenula kola i avatar pa ja reko da priustim ponasanje.
A tata ti ne pomaze pri kupovini auta? Meni moj uvek pomogne svojim cvrstim i odlucnim stavom. I ja imam nesto firmirano ali minice NIKAD! A ni one sa velikim V izrezima. Pa nisam ja neka modelsica pa da bilje u mene, ja se lepo skinem pa onda neka bilje koliko oce, ali se obicno stidim, tako da mi nije problem firmirana odeca. :D A i mene mama i tata izdrzavaju.
I ja brinem za glad u svetu i cesto za dobrovoljne priloge dajem svu svoju zaradu. :D
jest' ja... al sad nemam napad komplexa pa pametujem... :D
jock... nishta me ne pita.. samo kazhe "evo ti, vozi... ako hocjesh... ako ncjesh na autobus...." i tako ja ostadoh s kolima uz koja mi ne ide garderoba.... :lol:
a srecja pa dajesh bar svu svoju zaradu.... shta bi tek davala da radish??? :D
 

Back
Top