Dačić u ponedeljak na otvaranju nove zgrade Ambasade SAD

SAD.jpg

U domenu arhitekture, prejebali su i SSSR.

ДА ЛИ НА ОТВАРАЊЕ ДОЛАЗИ И БИН ЛАДЕН или само београдски Подрепаши? :think:
 
Mislim da ti je razmišljanje staromodno... Prevaziđeno je takvo špijuniranje iz jednog centra, prislušnim uređajima...

Prati događaje, špijunaža se danas radi preko drugih stvari, niko više ne gura bubice...

pa cekaj...zar ovde ne bi tema o tome da americka ambasada u BG-nova ima 3 ili 4 /nisam siguran/sprata pod zemljom..?? cemu oni sluze..??
 
vidim ima teretana sve u fulu,jel ima zenba?
a šta će sa starom zgradom,dobra je to lokacija tamo..

Tu će verovatno napraviti Gvantanamo za nepokorne srpske patriote...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

pa cekaj...zar ovde ne bi tema o tome da americka ambasada u BG-nova ima 3 ili 4 /nisam siguran/sprata pod zemljom..?? cemu oni sluze..??

Yebiga sad.... Ti ko da nisi bio vojno lice...

Pa je l' su u savremenim vojnim stambenim zgradama podrumi na krovu? Jesu!

Šta je ispod zgrade?


;)
 
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/391002/Svecano-otvaranje-nove-zgrade-ambasade-SAD-danas-u-Beogradu

koliko spratova ima pod zemljom..??
-dal je instalirana oprema za spijunazu cele EU i rusije il samo balkana..??

Центар ЦИА за Балкан и Југоисточну Европу, премјештен из Будимпеште. То нам говори да су 100% сигурни да смо им под шапом, иначе не би правили тако нешто и улагали толико, то раде само ђе им је сигурица.
 
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/391002/Svecano-otvaranje-nove-zgrade-ambasade-SAD-danas-u-Beogradu

koliko spratova ima pod zemljom..??
-dal je instalirana oprema za spijunazu cele EU i rusije il samo balkana..??

Heder Tauzend rekla je na otvaranju da je u zgradu uloženo 149 miliona dolara

nimalo naivna investicija, a sve u svrhu dobrobiti građana srbije i regiona.:roll:
ali zar se nakon dugogodišnje američke vojne okupacije srpske teritorije trebamo čuditi nekom monumentalnom administrativnom i logističkom središtu?
 
Центар ЦИА за Балкан и Југоисточну Европу, премјештен из Будимпеште. То нам говори да су 100% сигурни да смо им под шапом, иначе не би правили тако нешто и улагали толико, то раде само ђе им је сигурица.

naravno..

- - - - - - - - - -

Када се стекну прилике, считава та бувара и штенара ће бити ИСКОПАНА ИЗ ЗЕМЉЕ!

eeeehh...lepe zelje..al kad narod pocisti ove politicke dzukele po srbiji...
 
nimalo naivna investicija, a sve u svrhu dobrobiti građana srbije i regiona.:roll:
ali zar se nakon dugogodišnje američke vojne okupacije srpske teritorije trebamo čuditi nekom monumentalnom administrativnom i logističkom središtu?

ne naravno...
nadam se da ce sad amerikanci otici iz generalstaba ministarstva vojske ,vlade u opste u svoju ambasadu da odatle diriguju...
 
To bi svaka normalna drzava sa dva grama mozga znala da iskoristi u svoju korist, ali s'obzirom da se radi o Srbiji ja ne sumnjam da ce od toga imati samo stete.

ma kaki...ja se iskreno nadam da ce neko od politicara srpskih slomiti vrat trceci kako u americku tako i u ambasade drugih zapadnjackih zemalja...to je jedini nacin da se srbija otarasi propalica...
 
Nisu Amerikanci krivi sto Srbi biraju debile na izborima i sto je ceo srpski politicki establishment "skolovan" na Megatrendu.

te debile je finasiski pomogla amerika kad je trebalo..a i politicki podrzala...nesto ih je naucila a nesto su i oni samouki naucili kako da zalude narod i da ostanu tolike godine na vlasti...i ostace na vlasti sve dotle dok opet budu odgovarali interesima amerike ili neke druge velesile...onda ce se naci neka druga sila da dovede nove i opet se srbadija nece pitati mnogo...
da bi se sve to pocistilo--mora doci do nekog svenarodnog bunta...a posto nema coveka u srbiji koji je u stanju da ujedini i povede narod---teski sam pesimista...
 
te debile je finasiski pomogla amerika kad je trebalo..a i politicki podrzala...nesto ih je naucila a nesto su i oni samouki naucili kako da zalude narod i da ostanu tolike godine na vlasti...i ostace na vlasti sve dotle dok opet budu odgovarali interesima amerike ili neke druge velesile...onda ce se naci neka druga sila da dovede nove i opet se srbadija nece pitati mnogo...
da bi se sve to pocistilo--mora doci do nekog svenarodnog bunta...a posto nema coveka u srbiji koji je u stanju da ujedini i povede narod---teski sam pesimista...

Da da, a onda ce doci na vlast srpski supermen, bananamen i spajdermen koji ce svetskim silama objasniti neke stvari.
Sa svetskim silama se radi i gleda kako da se usklade misljenja i ciljevi, a za to treba imati mozga.
Politika suprostavljanja svetskim supersilama ne uspeva ni mnogo vecim, jacim i mnogoljudnijim drzavama.
 
Da da, a onda ce doci na vlast srpski supermen, bananamen i spajdermen koji ce svetskim silama objasniti neke stvari.
Sa svetskim silama se radi i gleda kako da se usklade misljenja i ciljevi, a za to treba imati mozga.
Politika suprostavljanja svetskim supersilama ne uspeva ni mnogo vecim, jacim i mnogoljudnijim drzavama.

nisam ja ni tvrdio da im se treba suprostavljati....puno puta sam pisao sta cini jednog predsednika drzavnikom...
 

Back
Top