"Dačić: SAD, Britanija i Francuska neprijatelji Srbije" ...

Ma razumem ja to, ali govoriti da Nemačka nije najveći neprijatelj Srbije i narod koji je pobio i omogućio drugima da pobije više Srba nego Turci za 500 godina na Balkanu je zaista suludo.
Po svakom merilu Nemci su najveći dušmani koje Srbi imaju. Nijedna nacija ne može ni blizu da im priđe.

Nemci Amerikanci Englezi Albanci Hrvati Bosnjaci

Srpski krvnici i neprijatelji....
 
dacic-trump-e1505812673712-780x439.jpg



GIVE THIS MAN A DILDO
 
Не би бре, болео би их ћошак.

А њихове дипломате би дануле душом што је укинуто још једно казнено место за делегирање неуспешних службеника чија каријера је у сутону.

Srbija , makedonija , Sirija , Ukrajina , to su mesta sa kojima se već duži niz godina bavi američka diplomatija , pa je shodno tome biti diplomata u tim država stvar prestiža i ugleda .

Možda izgleda čudno ali skotina u beogradu je gospodin za onu džaftaru u UN .

Zaboravio sam bosnu , tamo je bila prava drama oko toga ko će da bude amabasador . Bitka na najvišem nivou između duboke države i Trampa .


Kazneno mesto je za američke diplomate je država pirgavih i njiova baba :zelenko2:
 
" Dačić: SAD, Britanija i Francuska neprijatelji Srbije

http://ba.n1info.com/a235079/Svijet/Svijet/Dacic-o-neprijateljima-Srbije.html

Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da je nedavno Veliku Britaniju uvrstio u red zemalja koje Srbiji nisu prijatelji (uz SAD i Francusku), jer je ta zemlja predlagala rezoluciju o genocidu u Srebrenici u UN, a da Beograd o njoj nije ni obavijestila.

"Ako sam naneo štetu Srbiji, neka me smene, ali ja to mislim i siguran sam da 90 odsto našeg naroda to isto misli", rekao je Dačić za Blic.

On je naveo da treba praviti veliku razliku između prijatelja i partnera.

"Mi sa svima treba da sarađujemo, da budemo partneri, da tražimo zajedničke interese, ali postoji velika razlika u odnosu prijatelja prema vama i onih koji se uvek svrstavaju u grupu prijatelja Kosova", rekao je Dačić.

Ministar spoljnih poslova Srbije ocijenio je da su se "velike zapadne sile svrstavanjem na jednu stranu, uglavnom `kosovsku` direktno suprotstavljale srpskim interesima".

Dačić je istakao da je stav SAD-a direktno suprotan srpskim interesima.

"Želim da ih podsetim da prvi put u istoriji međunarodnih odnosa oni nemaju interese sa srpskim narodom. To sam rekao i u Vašingtonu, Parizu i u Londonu. Nisu samo oni za to krivi, krivi smo i mi zato što nismo uspeli da nađemo zajednički jezik", rekao je Dačić."...


:grudvanje3:

Pravo u nos "saveznicima i partnerima" , ali je i pitanje koliko je u tome "samostalan" ...?

U nedostatku opozicije u Srbiji,Dačić morao da pribegne igri dobar i loš pandur s tim što Vučić i Brnabićka "dobri panduri" ,
a on "zao pandur"...
Ali...To je priča za našu unutrašnju upotrebu-ta priča,tako se i saopšti mr.Kajlu Skotu,da ne bi bilo nota.U diplomatiji se tada ne odgovara na takve "prozivke"-smatraju
se nezvaničnim!z;)
 
Ja zivim u Kanadi od vremena Jugoslavije, momak.
Sve sto ti nije jasno uputi na adresu porodice Milosevic za koju ste glasali ti i tvoji sugradjani.
U poslednje vreme razmisljam da vas sve tuzim jer ste mi unistili dom i proterali me sa "ognjista". :)

aj ne seri
krivo ti sto nisi mogao da nosis uvezene dzinse i sada te neko kao proterao
svi smo tada devedesetih u srbiji bili pa niko nije ispario
 
A svabe i jevreji?

- - - - - - - - - -

Kad cete da shvatite da medju drzavama nema prijatelja, vec samo interesa.

Gluposti pricas a imas sto godina.

Majke ti. A koji je to interes bilo kome da muci i siluje malu, jadnu, siromasnu zemljicu od 8 miliona ljudi? To nije ni iz kakvog interesa, to je brutalna mrznja i sadizam.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Srbija , makedonija , Sirija , Ukrajina , to su mesta sa kojima se već duži niz godina bavi američka diplomatija , pa je shodno tome biti diplomata u tim država stvar prestiža i ugleda .

Možda izgleda čudno ali skotina u beogradu je gospodin za onu džaftaru u UN .

Zaboravio sam bosnu , tamo je bila prava drama oko toga ko će da bude amabasador . Bitka na najvišem nivou između duboke države i Trampa .


Kazneno mesto je za američke diplomate je država pirgavih i njiova baba :zelenko2:

Да, осврт вулканизера на питања дипломатије је увек врло интересантан.
 
Да, осврт вулканизера на питања дипломатије је увек врло интересантан.



Jesam ja tebi pričao kako je moj vulkanizer / tamo gde menjam letnje zimske gume / slavio 50 . rođendan . Gledam ja dolazi ketering pokretna picerija , vidim vlasnika omiljenog restorana sa svojim konobarima , muzika pravi probe , postavljaju igračke za decu , stolove sa hranom i pićem za odrasle , razapinju žicu koja služi kao mreža za odbojku , zastavice , balončići na sve strane . Na parkingu samo besna kola ......ebote , reko došo Silvio .....kad ono Antonio gomista slavi rođendan .
 
Ma razumem ja to, ali govoriti da Nemačka nije najveći neprijatelj Srbije i narod koji je pobio i omogućio drugima da pobije više Srba nego Turci za 500 godina na Balkanu je zaista suludo.
Po svakom merilu Nemci su najveći dušmani koje Srbi imaju. Nijedna nacija ne može ni blizu da im priđe.

Немачка није непријатељ Србије.

Србија углавном живи од немачке милостиње (Сви ЕУ и ММФ новци које Србија добија да исплати пензије углавном потичу од Немачке), и од чињенице да су Немачка и Аустрија дозволиле да преко милион Срба (10% српског народа у целом свету) без проблема живе и раде на њиховој територији чиме су читаве фамилије спашене од екстремне беде. Такав слободан проток људи не дозвољавају ни Уједињено Краљевство ни Пета Република, чак штавише у њих је немогуће имигрирати.

Међутим, наслов чланка је сензационалистички кликбејт. Дачић је рекао да Енглеска, Француска и Америка нису пријатељи Србије. Али то је сасвим другачије него рећи да су непријатељи. Заправо, Србија нема непријатеље међу великим силама- из простог разлога што комарац није непријатељ слона.

У том смислу, Дачић је у праву. Србија нема непријатеље, а ни УК, ни Француска, ни Немачка, ни Америка нису ни њени пријатељи. Међутим, од свих наведених држава, Немачка је Србији данас најнаклоњенија.
 

Back
Top