Ko kaze da nema nikog? Ja sam uvek tu :wink: 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

8) 

:wink:-Eva-:Šta? Još si tu? Spavaš li ti ikako? Imaš interesantan nick, ali nemo' da mi uskočiš u comp slučajno!


Mesta za one naspavane i jake... :wink:Gde si bre? Gde je ono sto si mi obecao?Dlakava_Strvina:Aj ti malo na spavanje, posle toliko posla, možeš samo da se obrukaš!Mesta za one naspavane i jake... :wink:
makimaki:Gde si bre? Gde je ono sto si mi obecao?
heheheNemoj, postavio ti je zamku.Lilu:Odoh da procitam tvoj PPhehehe
Dlakava_Strvina:Aj ti malo na spavanje, posle toliko posla, možeš samo da se obrukaš!Mesta za one naspavane i jake... :wink:
Lilu:Odoh da procitam tvoj PPhehehe
ops: makimaki:ACDSee nemam, u paint-u nece. Imam Acrobat reader 5.0. Je l moze nesto tu?
:? Pricaj srpski, nemoj da me psujes! Slika je u jpg formatu, i slike su od 500-800 kb.Dlakava_Strvina:makimaki:ACDSee nemam, u paint-u nece. Imam Acrobat reader 5.0. Je l moze nesto tu?
KAKO BRE NEĆE? Koja je ekstenzija slike?
Acrobat Reader je za čitanje PDF dokumenata... Čak da kupiš i original ukloni ključ AcroIEhelper iz registarske baze, jer je špijun!