Да можете у тренутку да одредите простор државе Србије, шта би он укључивао?

Да можете у тренутку да одредите простор државе Србије, шта би он укључивао?


  • Ukupno glasova
    26
Prvi put čujem za ovaj film.

Podsjeća malo na ekipu s teme o Ukrajini, koji bi svi u osvajanja, ali... da nemam djece, da mi se krava ne teli, nego moram svinjokolju obaviti, sada će rođendan i slava, bolesna baka i lekovi.
 
Preskromno.

Ovo je bolje.

viber-slika-2024-03-09-14-35-59-517.jpg
Predstavio si užu Srbiju.
 
Dajte ljudi da ozbiljno razgovaramo.

Pa Srbima je danas Paralija bitniji dao identiteta od Kosova.

Hajde ako mozemo da menjamo pola centralne Srbije, celu Vojvodinu sa sve Surcinom, i deo Cukarice, za jednu Paraliju?
Parajlije ne idu u Paraliju. Idu tzv. paradajz-turisti.
 
Da, obican narod, cestiti i napaceni, koji cini vecinu Srbije.
Znam jedan bračni par koji je godinama sa djecom ljetovao u Grčkoj (vrv. u Paraliji ili okolini). Oni su tada bili podstanari, samo muž je bio zaposlen sa crkavicom od plate, imali su neki dug da ne pominjem detalje, djeca su im išla u školu, a dizali su kredit da odu na more svakog ljeta. Bi li to radio da su u njihovoj situaciji?
Djeca su im već poodavno završila škole i zaposlila se, oni rade u Njemačkoj i sad imaju svoj stan. Tako da nisu više u krizi, ali eto rekoh šta su radili u doba kad pas nije imao za šta da ih ujede.
 
Poslednja izmena:
Znam jedan bračni par koji je godinama sa djecom ljetivao u Grčkoj (vrv. u Paraliju ili okolini). Oni su tada bili podstanari, samo muž je bio zaposlen sa crkavicom od plate, imali su neki dug da ne pominjem detalje, djeca su im išla u školu, a dizali su kredit da odu na more svakog ljeta. Bi li to radio da su u njihovoj situaciji?
Sad su im djeca već završila škole, oni rade u Njemačkoj i imaju svoj stan. Tako da nisu više u krizi, ali eto rekoh šta su radili u doba kad pas nije imao za šta da ih ujede.
To se zove ozbiljna bolest srpskog muskarca, pod imenom Papucarizam.

Zena mora da ide na more, jer je otisla i komsinica Daca i sestra od tetke Mara; i jeb.es i frizider, i grejanje, i pregled kod ocnog; mi Mito moramo da odemo na more bre, samo da znas, pa jesi li ti musko ili nisi, i toliko!
 
To se zove ozbiljna bolest srpskog muskarca, pod imenom Papucarizam.

Zena mora da ide na more, jer je otisla i komsinica Daca i sestra od tetke Mara; i jeb.es i frizider, i grejanje, i pregled kod ocnog; mi Mito moramo da odemo na more bre, samo da znas, pa jesi li ti musko ili nisi, i toliko!

Da, na more se ne ide da se deca malo okupaju i osuncaju. ;)

LOL.

Mada realno diskusija sa tobom i nema smisla, cim dobijes pitanje koje ti se ne svidja, podvijes rep i nestanes :D
 
To se zove ozbiljna bolest srpskog muskarca, pod imenom Papucarizam.

Zena mora da ide na more, jer je otisla i komsinica Daca i sestra od tetke Mara; i jeb.es i frizider, i grejanje, i pregled kod ocnog; mi Mito moramo da odemo na more bre, samo da znas, pa jesi li ti musko ili nisi, i toliko!
Moglo bi se reći. U toj porodici žena je baš dominantna. Siguran sam da su ta ljetovanja u Grčkoj u doba kad su nezavidnoj ekonomskoj situaciji bila na njenu inicijativu.
 
Moglo bi se reći. U toj porodici žena je baš dominantna. Siguran sam da su ta letovanja u Grčkoj u doba kad su nezavidnoj ekonomskoj situaciji bila na njenu inicijativu.

I tebe to brine sto tacno? Ti si im placao putovanja/letovanja? Sta tacno?

Najgora srpska "bolest" je guranje nosa u tudje poslove.
 
I tebe to brine sto tacno? Ti si im placao putovanja/letovanja? Sta tacno?

Najgora srpska "bolest" je guranje nosa u tudje poslove.
Nisam im ja plaćao, niti je to moj problem. U suštini nije me za to, meni ni iz džepa ni u džep. Samo navodim kao primjer fenomena raširenog kod Srba, a to je da idu na more uprkos tome što su im veoma potrebne pare za neke druge bitnije životne stvari.
 
Poslednja izmena:
Nisam im ja plaćao, niti je to moj problem. U suštini nije me za to, meni ni iz džepa ni u džep. Samo navodim kao primjer fenomena raširenog kod Srba, a to je da idu na more uprkos tome što su im veoma potrebne pare za neke druge bitnije životne stvari.
Posledica rodjene iracionalnosti. Da ne bude zabune, sve na balkanu je isto takvo.
 

Back
Top