Da li

Nisam sigurna da će se brzo završiti
Uvode im jake sankcije , naoruzavaju ukrajinu , putin je metar i zilet i mogutje je da će stisnuti pogrešne dugmitje po fazonu “e sad će da vidite ko je Rusija “

Jedino njegovi da ga zaustave
Rat traje tek 3 dana,Ukrajina ce biti pokorena a Rusija ce uzvratiti Evropi,e odatle ce doci ekonomska nevolja posto ce Rusija napraviti problem oko izvoza energenata i zitarica a onda cijene idu u nebo
 
Tesko je reci. Nisam ucestvovao u nijednom ratu.
Upravo tako, tesko je reci, ali se i ne treba radovati istom. Svaki rat je tezak, sto veci to je i smrtonosniji.
I niko ne moze da bude 100% siguran sta bi uradio u tom momentu, mnogo cinilaca je u opticaju.
Ja imam u Ukrajini dosta poznanika, vecina je u Kijevu, i njihovo ponasanje je bilo za mene uglavnom neocekivano. Od koga sam najmanje ocekivao su se poneli herojski...
Ekonomski? To je vec diskutabilno. Nemam nesto sto mogu izgubiti.
Ja sam vec prosao 90-e i veruj mi, uvek ima sta da se izgubi... Dovoljna je egzistencija (skoro) pristojan zivot i osnovna sredstva za zivot... A najmanja kolebanja u toj sferi su jako opasna, zato sto smo mi kao drzava i narod ekonomski iscrpljeni, i vecina nema zalihe ili nacin amortizacije gubitaka.
 
Nisam sigurna da će se brzo završiti
Uvode im jake sankcije , naoruzavaju ukrajinu , putin je metar i zilet i mogutje je da će stisnuti pogrešne dugmitje po fazonu “e sad će da vidite ko je Rusija “

Jedino njegovi da ga zaustave
Ne, on je iako star dobar strateg. Potpuno je bio svestan sta ce biti kad je krenuo na sve ili nista.
Ja i dalje mislim da ce on kad ispuni vojne ciljeve i ostvari sta je naumio, samo da ode na neko egzoticno ostrvo sa blagom klimom i da ostavi i Rusiju i vlast...
 
Upravo tako, tesko je reci, ali se i ne treba radovati istom. Svaki rat je tezak, sto veci to je i smrtonosniji.
I niko ne moze da bude 100% siguran sta bi uradio u tom momentu, mnogo cinilaca je u opticaju.
Ja imam u Ukrajini dosta poznanika, vecina je u Kijevu, i njihovo ponasanje je bilo za mene uglavnom neocekivano. Od koga sam najmanje ocekivao su se poneli herojski...

Ja sam vec prosao 90-e i veruj mi, uvek ima sta da se izgubi... Dovoljna je egzistencija (skoro) pristojan zivot i osnovna sredstva za zivot... A najmanja kolebanja u toj sferi su jako opasna, zato sto smo mi kao drzava i narod ekonomski iscrpljeni, i vecina nema zalihe ili nacin amortizacije gubitaka.
Ne navijam za rat jer su ratni zlocini neminovni i nimalo prijatni. Dovoljno je videti kako tretiraju ruse trenutno.

Ekonomski sta mogu izgubiti? Ne posedujem nista materijalno, kuca, stan. Podstanar. Samo mogu na ulicu otici.
 
zabole me..
kad prodjes hiperinflaciju, sankcije, bombardovanje, devedesete, turbo folk, koronu, ovo je sitnica.
Bra'o.To je too.

Nisam sigurna da će se brzo završiti
Uvode im jake sankcije , naoruzavaju ukrajinu , putin je metar i zilet i mogutje je da će stisnuti pogrešne dugmitje po fazonu “e sad će da vidite ko je Rusija “

Jedino njegovi da ga zaustave
Ti samo šljakaj i štekuj pare.Ogledaj se u ogledalu i govori sebi kako si lepa.Ne dolazi vamo.
 
Cigani lete u nebo... :confused: :cool:
Dovoljno je inteligentan da zna da posle svega dok je on na vlasti Rusija ce biti izolovana skoro kao S Koreja. I da je moguce da posle njegovog odlaska dodje neko ko ce da ispravi to misljenje o Rusiji i vrati je u svetske tokove. Realno je nemoguce biti potpuno izolovan od sveta ma koliko bila zemlja bogata.
 
Dovoljno je inteligentan da zna da posle svega dok je on na vlasti Rusija ce biti izolovana skoro kao S Koreja. I da je moguce da posle njegovog odlaska dodje neko ko ce da ispravi to misljenje o Rusiji i vrati je u svetske tokove. Realno je nemoguce biti potpuno izolovan od sveta ma koliko bila zemlja bogata.
Na tom polju Severnokorejanci napreduju... :cool: :mrgreen:
 
Tesko je reci. Nisam ucestvovao u nijednom ratu. Jesam bio svedok bombardovanja ali sam bio dete.

Trenutno imam dijagnozu koja me onemogucava da idem u vojsku tako da ako dodje do tog dela, tog horora sam postedjen.
Cek ti mislis da ces u slucaju opste mobilizacije sedeti kuci?
Jedino da si slep, I mozda da imas IQ ispod nekog minimum, u svim ostalim slucajevima ima da dobijes pusku u ruke..
 

Back
Top