Da li živimo u pogrešnom vremenu?

ne znam. kad pogledam decenijama unazad mislim da zivimo u pravom vremenu, ali mogli bi smo mozda da zivimo u bucnosti ili na nekoj drugoj lokaciji. ne bi da se vracam unazad, jer ne bi postojala krstarica:mrgreen: i jos neke stvari moderne tehnologije.

Mislim da je lepo imati život i van krstarice. A sem toga, ti se ne sećaš, ali mi stariji (svega par godina stariji, da ne pričam o našim starijim sestrama i braći) sasvim smo lepo išli u osnovnu školu bez mobilnog, i bez neta (tu negde pred kraj naše osnovne je počela ekspanzija) i ništa nam nije falilo. Zamisli! A tek našim roditeljima! A tek mojoj babi, kojoj su, kad je bila klinka, pričali o jednoj kutiji koja će stajati u kući i na kojoj će se moći gledati filmovi - kao u bioskopu! Naravno da je to bilo van pameti i da u to nije verovala.
Koliko nam tehnologija olakšava život, toliko i otežava.
Što reče moja profesorka na fakultetu: ''Vi ste generacija koja ne mora ništa da pamti. Vama je sve dostupno putem interneta, ako imate pristup internetu sa mobilnog, vi do svakog podatka možete doći za par sekundi. Ali, jednom kad dođete do njega, morate znati šta ćete sa njim.'' A mislim da se to sve više ne zna, i da ljudi sve manje razmišljaju.

Definitivno u pogresnom!Sada svuda po svetu pocinju da legalizuju gej brakove!EJ BRE!Pedere legalizovati!Strasno!Sad je neka moda da se muskarci sminkaju(tokio hotel) oblace ko zene..Samo cekam kada ce doci neki bend sa zenama koje ce pustati brkove i bradu..strasno..i zalim sto nije kao 80-ih i 90-ih jer rock i metal scena polako umire..
Ma hajde, pa homoseksualizma je bilo uvek kroz istoriju. Homoseksualizam je postojao i pre deset i pre trideset i pre sedamdeset godina, tako da ne vidim što bi nekom smetala legalizacija gej brakova. Osim ako se ne pribojavate da bi to moglo lično vas da ugrozi? :)

Ne bih se slozhio sa tobom,jer,Bog nije stvorio Adama i Mirka,nego Adama i Evu.

A ovo za veshtice...Pa,pretpostavljam da su provalili koliko je to nebulozno bilo...
Prvo: otkud znaš koga je i ko stvorio?
No dobro, ovde je bolje da ne ulazim u raspravu jer sam ateista, a vernici - veruju.
A drugo: sam kažeš. Isto tako će ljudi i za ne-znam-koliko godina provaliti koliko je nebulozno bilo protivljenje legalizaciji gej brakova. Mislim, to je samo papir. Kao što rekoh, gejeva je bilo i pre papira. Šta vas briga šta oni rade. Ako su srećni - super, i ja sam. Ljubav je to :heart:



@tema:
ponekad zažalim što nisam živela u šezdesetima na primer, ali to je samo trenutno. Jako sam zadovoljna svojim životom i jako ga volim. Imam pored sebe divne ljude. A to je najvažnije. Meni bar.


@svi oni što se žale da je današnje vreme bljak jer je muzika šljam:
Nemojte to da pričate. To samo pokazuje koliko ste lenji i koliko mislite da je podela ''grand vs. sve ostalo'' bogom dana. Nije tako. Postoji toliko divne muzike, za sve ukuse, samo je treba pronaći. Kad već umete da koristite internet - izvolite!
 
@svi oni što se žale da je današnje vreme bljak jer je muzika šljam:
Nemojte to da pričate. To samo pokazuje koliko ste lenji i koliko mislite da je podela ''grand vs. sve ostalo'' bogom dana. Nije tako. Postoji toliko divne muzike, za sve ukuse, samo je treba pronaći. Kad već umete da koristite internet - izvolite!
Nije sve u muzici - ima nešto i u atmosferi. ;)
 
@Electra:

I ja sam ateista :lol: Kada kazhem Bog,mislim na prirodu.

Inache,gejevima bih zabranio pokazivanje ljubavi na javnim mestima jer to je narushavanje strejt seksualnosti koja je prirodna.

A ako gledamo logichno,anus nije stvoren da prima,nego za izbacivanje nepotrebnih materija za organizam.
 
Nije sve u muzici - ima nešto i u atmosferi. ;)
Naravno. Ja mislim da je u atmosferi mnogo više. Samo sam odgovarala na njihove žalopojke. :)

@Electra:

I ja sam ateista :lol: Kada kazhem Bog,mislim na prirodu.

Inache,gejevima bih zabranio pokazivanje ljubavi na javnim mestima jer to je narushavanje strejt seksualnosti koja je prirodna.

A ako gledamo logichno,anus nije stvoren da prima,nego za izbacivanje nepotrebnih materija za organizam.
Postoje strejt parovi čije iskazivanje ljubavi na javnom mestu nije ništa manje ružno ili, hajd da ublažim, neprikladno :)
 
@Electra:

I ja sam ateista :lol: Kada kazhem Bog,mislim na prirodu.

Inache,gejevima bih zabranio pokazivanje ljubavi na javnim mestima jer to je narushavanje strejt seksualnosti koja je prirodna.

A ako gledamo logichno,anus nije stvoren da prima,nego za izbacivanje nepotrebnih materija za organizam.

a ako gledamo logicno,
muskarcima je prostata g tacka, ako zena nema odgovarajuci polni organ sa stimulaciju iste, zasto da se neki ne okrenu svom polu?
sto bi moja baba rekla - ne bi ih imalo da im ne prija

inace, kako nije prirodno ako je dio prirode? jesu li i ljudi i zivotinje neprirodni?
 


A ako gledamo logichno,anus nije stvoren da prima,nego za izbacivanje nepotrebnih materija za organizam.

:worth::worth:

А и ако гледамо логично, основна сврха сексуалних односа је ширење врсте, а како то хомосексуалци, упражњавајући своју болест, шире врсту?! Хомосексуализам је болест, и такве људе треба лечити, а не легализовати њихове бракове! Тј. нека њих нек раде шта хоће по својим кућама, становима... А сваки покушај геј парада, или било каквог пропагирања болести треба разбијати :banovati: (покушај параде 2001. :mrgreen:). Наравно, треба им забранити и било какво показивање те неприродне љубави на јавним местима (или бар дозволити дељење дисциплинских лекција преко њушке. А пошто је тема да ли живимо у погрешном времену...У данашње време има превише (свако разумевање је превише) разумевања за хомосексуалце, па ме не би чудило да се наша власт поведе примером појединих земаља и легализује педерске бракове. Али то им ништа неће значити јер никад неће моћи да се слободно "воле" на улици... :mrgreen:
 
Ponavljam: odvratno je gledati i neke strejt parove kako se ljube, ližu i vataju na ulici, pa niko ne razmišlja o tome da možda to nije u redu.

Нисам ни рекао да је то у реду, и ту треба да постоји нека граница, али је сасвим нормално да дечко и девојка иду улицом, држе се за руке, пољубе се... То је нешто природно, нормално, и они, хвала Богу, чине огромну већину... За ове остале су ту њихове куће или било где друго далеко од очију нас нормалних!
 
Najjače je kada balavurdija iz sredine 90ih to radi po ulicama...
wacko.gif
 
Poslednja izmena:
ja to ne bih dozvolio NIGDE
streljao bih sve to, aj u dzhavola sa tolerancijom, ebala vas tolerancija

Слажем се, проблем се сече у корену. Ипак, ако се све то држи у тајности (неко помену станове, куће, итд..), онда нема проблема.. Нико их не гледа, нико неће покушати да прати њихов пример. Мало је касно за тако нешто, омладина је све морбиднија, али за било какав начин истицања хомо односа треба увести адекватне санкције - гиљотину. :D
 

Back
Top