Da li zene danas vise ni ne traze

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
frajere?

Jer koji ce im ******, kad sad same mogu sebe financirati.

Sto meni govori da su one nekad bile sa tipom samo zato sto im je financijski trebao. A danas ako ima se torba nadju nekog papka koji plese kako one sviraju i tako rade dok im to sve odgovara.

Sto dalje znaci da mi kao ljudi i nismo stvoreni za zajednicu, jer zajednica ne moze postojati ako to zeli samo jedna strana (muska), zar ne?

hahahah odlicna tema hahahahah ironicno napisana....
 
Poslednja izmena:
Ma gle nisu ni zene mutave. To sto vecina vas muskih zeli imati zgodnu zensku i torbati je pod paravanom zajednice dece i porodice je drugi par cipela a one to vide. Ako je mislis torbat reci sta mislis, a ne prodica i takve price, jer ce te svaka odyebat.

pa ako je torbanje smisao porodice.....
niste vi nikad osetili orgzam na intelektualnom nivou
 
Pa taj orgazam tebe voza, ne mene. A svaka ce ti to iskoristiti. Jer zenski ego trazi hranu svaku sekundu.

a vidiš meni baš drago što sam čovek od krvi i mesa. kad radim onda radim, kad jedem onda jedem, kad se zezam onda se zezam, kad volim onda volim, kad ***** onda *****.
nema ništa kilavo i do pola, takav sam kakav.

i još nešto, ako ti je smisao seksa samo svršavanja izdrkaj ga doćeš na isto. pi*ku ima svaka, hebat možeš kad hoćeš eno tu pun grad pa biraj, ali ja bre hoću žensko da me intelektualno pali, da mi bar parira.....
sve ostalo je lako....a to sam video samo kod NJE
 
hvala bogu ima prijatelje, ali ja sam jedna i neponovljiva

Ja sam njemu personal assistant, i imao je vise srece nego pameti

A ko zna mozda ti imas vise srece, da se ceni rad mozda ne bi radila taj posao, a mozda je sve kako ti kazes. A mozda ja za godinu dana vise necu imati velika jaja. Znam samo da nikom nista ne verujem. A sto i bi kad mi je ovako dobro, jer sam neponovljiv.
 
a vidiš meni baš drago što sam čovek od krvi i mesa. kad radim onda radim, kad jedem onda jedem, kad se zezam onda se zezam, kad volim onda volim, kad ***** onda *****.
nema ništa kilavo i do pola, takav sam kakav.

i još nešto, ako ti je smisao seksa samo svršavanja izdrkaj ga doćeš na isto. pi*ku ima svaka, hebat možeš kad hoćeš eno tu pun grad pa biraj, ali ja bre hoću žensko da me intelektualno pali, da mi bar parira.....
sve ostalo je lako....a to sam video samo kod NJE

:sad2:
 
a vidiš meni baš drago što sam čovek od krvi i mesa. kad radim onda radim, kad jedem onda jedem, kad se zezam onda se zezam, kad volim onda volim, kad ***** onda *****.
nema ništa kilavo i do pola, takav sam kakav.

i još nešto, ako ti je smisao seksa samo svršavanja izdrkaj ga doćeš na isto. pi*ku ima svaka, hebat možeš kad hoćeš eno tu pun grad pa biraj, ali ja bre hoću žensko da me intelektualno pali, da mi bar parira.....
sve ostalo je lako....a to sam video samo kod NJE


Meni je smisao seksa da je oblepim spermom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top