Da li vreme utice na vas ?

Volim kada su kisa i sneg radnim danom i preko nedelje , posto kada je leto onda moram da izlazim napolje svaki ,u dvoriste ,park, ili na Dunav i da pijem , zderem i ko zna sta jos . A ako necu da se unistavam i opijam svaki dan , onda sedim kuci , a zderem se sto je napolju lepo , dok kada je vreme sranje onda nemam tih problema i mnogo mi lakse pada , a i dani su kraci brze prodju .
 
da kad se sva cetri godisnja doba smene na dnevnoj bazi glava otkine tako da danju nisam za pametnije no da blejim u fenomenalni suite life of zack n cody
a nocu normalno strebam faks
a s druge strane vremenski period koji se prostire od 1979. do 1989. pogotovo ukljucujuci 1979. je nirvana i fenomenalno utice na mene stavise potajno i zivim u tim vremenima pstttt c;
 
da kad se sva cetri godisnja doba smene na dnevnoj bazi glava otkine tako da danju nisam za pametnije no da blejim u fenomenalni suite life of zack n cody
a nocu normalno strebam faks
a s druge strane vremenski period koji se prostire od 1979. do 1989. pogotovo ukljucujuci 1979. je nirvana i fenomenalno utice na mene stavise potajno i zivim u tim vremenima pstttt c;
Takodje , mi smo tako reći savremenici. :klap: Mada sam ja nekako vise u periodu od neke 77. do neke 83. eventualno 84. :mrgreen:
 

Back
Top