Da li verujete u zvaničnu verziju o 9/11?

DA LI VERUJETE U ZVANICNU VERZIJU 9/11?

  • DA

    glasova: 20 22,5%
  • NE

    glasova: 45 50,6%
  • NISAM DOVOLJNO INFORMISAN

    glasova: 15 16,9%
  • NE ZNAM

    glasova: 9 10,1%

  • Ukupno glasova
    89
  • Anketa je zatvorena .
Nije mi jasno sto si se registrovao na krstaricu kad na ovim forumima imas toliko toga reci...z:hi:

http://nokiafree.org/forums/members/degenerik.html

http://www.watch-movies.net/users/degenerik/


Ne posecujem te tvoje naci-degenerik-torijazavere forumez:poz:

il-flag1.gif
 
mrzim rusiju tamo stalno ladno

lol:hahaha:

A sada u vezi teme. (izvinite ako je neko već postavio ovu činjenicu)
U vreme napada na WTC 9/11, Severnoamerička vazdušna odbrana (NORAD), odnosno tog jutra imao je vojnu vežbu. U toj vežbi scenario je bio sledeći: Teroristi su oteli 5 aviona tipa Boing 737 (ja mislim uglavnom istih kao i oni pto su udarili) i okrenuli prema Njujorku i Vašingtonu. Po završetku vežbe stigla je dojava o otmici aviona a reakcije pilota su bile očekivane;
"Je li je ovo stvarno ili samo veržba!?"
U svakoj vežbi i u prethodnim misijama vreme da jedna jedinica NORAD-a uzleti je oko i bude u borbenom položaju je 8 min. Tada su tek posle 80 min. bili u vazduhu.
Kakva koincidencija,ista vežba i isti scenario....
Možda se pitate zašto bi vlada USA uradila ovako nešto svojim građanima....Pa prosto je, zbog zakona koji je sledio.
U kratko, u jednom od niza zakona dovedenih povodom 9/11, vlada USA može da ti upadne u kuću ovedete u zatočeništvo muči te ili čak ubije ako postoji sumnja da si ti terorist!!! Ne treba im ni nalog ni ništa samo sumnja!!!

Takođe, oni piloti koji su navodno bili u avionima i poginuli nađeni su kasnije živi i zdravi.
Na spisku putnika nema niti jednog arapskog imena.
Jedini dokaz da su to bili oni jeste nalaz pasoša i ostatke tela otimčara. Znači prema njima, to je vatra koja topi čelik ali papiru očigledno ne može ništa.

To su samo neki od činjenica koje govore protiv vlade USA....
 
lol:hahaha:

A sada u vezi teme. (izvinite ako je neko već postavio ovu činjenicu)
U vreme napada na WTC 9/11, Severnoamerička vazdušna odbrana (NORAD), odnosno tog jutra imao je vojnu vežbu. U toj vežbi scenario je bio sledeći: Teroristi su oteli 5 aviona tipa Boing 737 (ja mislim uglavnom istih kao i oni pto su udarili) i okrenuli prema Njujorku i Vašingtonu. Po završetku vežbe stigla je dojava o otmici aviona a reakcije pilota su bile očekivane;
"Je li je ovo stvarno ili samo veržba!?"
U svakoj vežbi i u prethodnim misijama vreme da jedna jedinica NORAD-a uzleti je oko i bude u borbenom položaju je 8 min. Tada su tek posle 80 min. bili u vazduhu.
Kakva koincidencija,ista vežba i isti scenario....
Možda se pitate zašto bi vlada USA uradila ovako nešto svojim građanima....Pa prosto je, zbog zakona koji je sledio.
U kratko, u jednom od niza zakona dovedenih povodom 9/11, vlada USA može da ti upadne u kuću ovedete u zatočeništvo muči te ili čak ubije ako postoji sumnja da si ti terorist!!! Ne treba im ni nalog ni ništa samo sumnja!!!

Takođe, oni piloti koji su navodno bili u avionima i poginuli nađeni su kasnije živi i zdravi.
Na spisku putnika nema niti jednog arapskog imena.
Jedini dokaz da su to bili oni jeste nalaz pasoša i ostatke tela otimčara. Znači prema njima, to je vatra koja topi čelik ali papiru očigledno ne može ništa.

To su samo neki od činjenica koje govore protiv vlade USA....

ono sto je zvanica verzija za 11 septenbar u americi---nemoguce je da se desi ni u srbiji ili albaniji a kamo li u americi....prosto nemoguce....svak ko je radio na kontroli vazdusnog prostora bilo gde moze to da potvrdi...
 

Back
Top