da li verujete u ljude?

boring:
ja wishe ne werujem ni sebi samoj.izgubila sam powerenje u se'' jer sam werowala mnogo 'prijateljima'.zato sad werujem samo kuchitjima i za sad su oki...ljudi su gowna,kad-tad te za'ebu!!!

kako krupne reci !
ta nemoj tako...jos uvek
postoje ljudi koji
ce pomoci ili gotiviti nepoznatu osobu bez nekog preteranog razloga!!! Ima ljudi koji znaju na prvi pogled da
prepoznaju dobrotu!
Ajde sad glavu gore :D :wink: :!:
 
iz mog skromnog iskustva rekao bih da imam vrlo malo pravih prijatelja, sa kojima sam i sada super. bilo ih je vise ali sam vremenom shvatao kakvi su. mozda sam i ja isto tako nekog razocarao(verovatno jesam) , neka se oni zale.
sve u svemu ne treba imati predrasude na pocetku prijateljstva, ali ni 100%-totno poverenje.
 
ne da ne verujem ljudima sa kojima radim....nego bi voleo da ih vidim mrtve...soon....reci da sam mizantrop....al ja zaista radim sa neverovatno gadnim ljudima....a inache....people equal shit...ima par ljudi kojima dajem sve...istina je da shto sam stariji....krug je sve uzhi....al ne hajem...kontam da je to prirodna selekcija....
 
AntunTun:
ne da ne verujem ljudima sa kojima radim....nego bi voleo da ih vidim mrtve...soon....reci da sam mizantrop....al ja zaista radim sa neverovatno gadnim ljudima....a inache....people equal *...ima par ljudi kojima dajem sve...istina je da shto sam stariji....krug je sve uzhi....al ne hajem...kontam da je to prirodna selekcija....

Jel' ti dobro?
Da nemas vrtoglavice u poslj. vrijeme?
 

Back
Top